Piatra Neamt , Perla Moldovei (97)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramona_patra spune:

Buna seara fetelor,
Lora, Diana e ok. Cred ca mai multe emotii am avut eu. Am fost super stresata, dar e ok acum. Am dus-o la gradi si vad ca momentan e ok.
Va pup si o seara buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

'neata!

Ramona, sarcina usoara si bebe perfect iti doresc din suflet! Ce ma bucur pt tine! Asa surpriza mai da!

Eu sunt cam absenta, dupa cum ati observat. Sunt ok, dar nu am nici un chef. Copiii sunt sanatosi (ceea ce va dorim si voua) ... si asteptam primavara adevarata. Vreau sa ma duc in padure dupa floricele.... si desigur, in we e frig si naspa .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Cand ne vedem si noi la un suc ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Salutare!
Ramona - felicitari si sarcina usoara !
Lauriciule, ia spune, te-ai apucat de sofat ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui allexa06

Lauriciule, ia spune, te-ai apucat de sofat ?



allexa,mami de baietei Razvan Ioan 29.03.2006 si Stefan Teodor 21.12.2009


Io?!?! Daca m-am apucat!? Pfai! sunt regele soselelor, calare pe broasca mea verde !! (zi drept, te-am speriat prin vreun giratoriu?)
Da, cam soferesc si cam imi place: plimb copiii, ma plimb pe mine, o plimb pe fina'mea uneori (daca are Lora curaj sa se urce cu fetele in masina, iti dai seama ca ma cam descurc)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

'Neata!
Ne vedem la o bulgareala in we? Frateeee... cand vine primavara aia odata!?!?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Si mie m-i s-a parut ca te descurci, bravo, da-i batai !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

'Neata!!! a venit primavara! E soare, gata cu hibernarea!!! Pe unde v-ati ascuns!?


O cafea?





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Eu sunt pe aici, am inghetat cu mainile pe tastaura... acum e cum nu se poate mai rau,e mai frig inauntru decat afara... Si mi-e u somn de mor!
Cum e cu "Scoala Altfel"? Sunt incantati copiii? Stefan ieri a colorat toata ziua, azi au fost la nu's ce spectacol si maine merg la muzeu si la o fabrica de paine. E super incantat ca nu are teme si nici nu l-am pus sa faca nimic, doar sa citeasca cate ceva in fiecare zi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Razvan a fost in excursie la Cetatea Neamtului, la casa lui Ion Creanga...dar cel mai important este ca a mers singur in excursie, am baiat mare ce mai, nu conteaza ca eu am tremurat toata ziua

Mergi la inceput