Asp opt(814)!felicitari MariaBcf, ralucaneagu!!!

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui rucs

Din cate stiu are o sensibilitate destul de mica asa ca, go for it ! Tinem pumnii.



mai astept putin k sa fie un intervalde 4-6 ore de la ultima data knd am fost la baie!!!

multumesc de sustinere!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

fetelor sper sa nu va deranjeze k am trecut-o pe Maria in titlu, dar ca noi toate este o aspiranta, eu o cunosc de la odiseea buburuzelor din care a facut si ea parte o scurta perioada , precum si de la topicul de inseminare(migrez cu prin toate topicele de la "asteptand o minune in viata noastra"


Maria am citit la inseminare ca ti-ai facut testul in z25 si vreau sa te intreb daca la tine un ciclu este de 28 de zile?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Neata fetelor!
Kmy, e OK Cara, e de la Oview, se pozitiveaza cu putin inainte de ziua in care trebuie sa vina. As zice sa astepti 6 ore pana il faci.
Uite prospectul (stii tu, tb sa elimini spatiile):
http: // www. ozone. ro / product.php?id=16&mod=files
LE: Cand intru, imi arata ca e vorba de Cara, apoi spune doar de Ozone. Liniuta trebuie sa apara dupa 5 minute.


Daca viata iti ofera lamai, cere si o tequila!

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot, nr. marit de celule NK
3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 11 s (a 3-a sub tratament cu Clexane si Aspenter zilnic)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

multumesc Mealex!

eu am gasit un prospect in cele din urma dar este un fomat pe kre nu il citeste pc-ul meu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Pune aici linkul sa vedem care il poate deschide.


Daca viata iti ofera lamai, cere si o tequila!

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot, nr. marit de celule NK
3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 11 s (a 3-a sub tratament cu Clexane si Aspenter zilnic)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

am reusit sa citesc prospectul!!! am cautat testele facute la Iustin si unul dintre ele era de la Ozone, numai ca se numea altfel pe cutie!


astept sa treaca timpul!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ali_b spune:

Buna fetelor!
MariaBcf felicitari! si sarcina cu bine si la termen!
Madalina2292 imi place mult de tine, esti un exemplu de putere!
kmy_black iti tin pumnii, sa fie cu noroc!

Va doresc la toate o duminica frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:



negativ!!!!!




is pe jumatate in butoi, pe jumatate afara gandindu-ma k si la Iustin mi s-a pozitivat testul abia ina doua zi de intarziere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

100% negativ? n-au trecut prea putine ore? Vezi daca iti vine si mai faci test zilele urmatoare, ca cine stie?


Daca viata iti ofera lamai, cere si o tequila!

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot, nr. marit de celule NK
3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 11 s (a 3-a sub tratament cu Clexane si Aspenter zilnic)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Kmy prima zi a UM a fost 14 Noiembrie , din ziua 16 pana in ziua 25 am luat utrogestan ( nu l-am intrerup nici acum) testul l-am facut ieri . Testul de ovulatie. A iesit pozitiv in ziua 15 , prestat ziua 15,16,17 , doar aceeasi pozi#539;ie, apoi stat in pat 1 ora.

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput