Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *454*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

novus, sanatate ade! nu cumva e prea cald in casa si aerul prea uscat?



de cald sigur e cald, dar cu umiditatea stam bine cel putin asa arata higrometrul ...




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Neatza si de aici din Suuuuuuuuuuuud

Ramona- multi pupici pentru rabdarea ta si iti doresc multa puterea si sanatate in continuare, tie si buburuzelor tale.

Ina- multa sanatate si recuperare tatalui tau.

Sanatate si celor mari si mici cu mucisori, se pare ca ne invadeaza si pe noi treptat, desi ieir si alaltaieri n-a iesit neam din casa, era asa bucuroasa ca sta cu noi acasa, s-a jucat ff frumos si bineinteles nu duce lipsa de imaginatie

Noi de Mos Nicolae o sa avem asa: o papusica printesa, dulciuri-neaparat ciocolata alba, o rochita rosie si un puzzle cu Rapunzel.
Toate sunt achizitionate, mai ramane ciocolata

azi am de gand sa duc rezultatele analizelor dr de familie, si asa de 3 luni nu m-a mai vazut la ochean, si treb sa onoram cu prezenta, desi mi-e asa sila sa astept pe holurile alea

o zi faina



www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 23
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Am gasit un site cu jucarii la preturi bunicele, o sa comanda pt gradinita Adei pista aceasta
http://www.jucariishop.ro/kid-cars-city-pist#259;-cu-de-8-m-lungime-wader.html

Gama Wader din ce stiu eu e tare buna
Poate mai gasiti ceva dragut pt ghiocei




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Tufete din Bucuresti, miercuri incepe Gaudeamus!

Sper sa fiu si eu valida sa merg joi... in we n-am curaj, ca stiu ca e tare aglomerat.

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 26+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Chiar ma gandeam, pe unde umblati fetelor ?!


Eu acum am venit de pe teren si imediat plec la masaj sa ma relaxez


Tufetele excursioniste, delegam/validam un reprezentant (Pisik adica ) sa cumpere cadourile de pus sub bradul de la Moeciu ? adica un joc identit pt toti ghioceii , ca sa fie armonie intre ei ,macar din acest punct de vedere ? ea s-a oferit sa mearga in ceva centre comerciale mari si vede ce gaseste, trebuie doar sa-i livram banutii , ramane 50 ron ca si anul trecut ?




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Fetele, daca am ceva de vanzare, in principal pt bebelusi, cum ma sfatuiti sa fac, sa pun anunt la grupul de ghiocei cu trimitere la pozele produselor de vanzare, ori direct la grup?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

A, iar fetele care mai vor in grupul cu intoleala si n-au primit invitatie, sa ne mai traga de maneca.
P.S. De taxele de inscriere si comisioane, se ocupa novus. Glumesc, daaaaa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Fetele, daca am ceva de vanzare, in principal pt bebelusi, cum ma sfatuiti sa fac, sa pun anunt la grupul de ghiocei cu trimitere la pozele produselor de vanzare, ori direct la grup?



Pai facushi si grup de vanzari-cumparari?

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 26+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Revenind la lucruri serioase, azi mi-a dat de inteles keut, ca ii e frica ca-l duc la gradi, de asta nu vrea sa iesim afara din casa. Acum, cum a fost bolnav, a stat mai mult de o saptamana acasa. Maine incerc sa-l duc iar, nu stiu cat o dura si acomodarea asta!!!

Mergi la inceput