Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (38)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Matzaila_81 spune:

Olguta, noi suntem cu cremele de la Bioderma si merg la noi.
Mady, nu am reusit sa citesc ce s-a intamplat cu socrul tau dar vad ca toata lumea e consternata.

Aerlilian, indeparteaza copilul de soacra, data viitoare poate arunca direct cu voi in ceva.
siguranta fizica si emotionala a copilului tau e cea mai importanta. Nu conteaza ca e mama sotului. E o persoana instabila si nebuna care poate face orice. Ar trebui sa fie de ajuns pentru consort ca sa nu-si mai duca copilul pe langa ea.
Nu conteaza ce ajutor va primi daca il va primi. Copilul nu trebuie sa o vada, sa stie ca bunica lui e dusa cu capul. va creste si asta va insemna normalitatea pentru el.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelaradu spune:

La multi ani, Roxana aka Beatrix! Sa fii sanatoasa si sa te bucuri de minunile tale!

Iris Vanessa (25.02.2012) made in/by Mihaela
M-am nascut fara sa vreau, am sa mor fara sa stiu, lasati-ma sa traiesc cum imi place...
http://flowerspeaking.wordpress.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vas spune:

http://www.flickr.com/photos/42566835@N06/8160881586/in/photostream/.
daca intereseaza pe cineva lasati un PM.
Scuze de interventie .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Faith26 spune:

La multi ani Beatrix!!!!
LMA Natalia Ioana!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

da, Amelia, dermatita noastra "face echipa" cu alergiile si astmul
stiu produsele Avene, le-am folosit cu succes la Olga, dupa ce inainte testasem Bioderma, insa zona in care-a aparut acum e mai mereu umeda (baleshte intruna) si nu'sh daca o avea efect. pe langa asta, sunt curioasa sa vad dupa cat timp se estompeaza singura, dat fiind ca e in a 3-a sapt de cortizon si-n a 5-a de antihistaminice.

Matzo, multam!

ah, si mi-adusei aminte, c-am vazut-o pe Faith: la mine, tigara electronica a fost un mare fas, n-am idee de ce n-a functionat (poate insuficienta determinare?!), caci vazui pe la cunoscuti ca merge. cel mai nervos fu sotzu', ca dadu o grama' de bani pe ea a ajuns s-o foloseasca el in deplasarile lungi cu avionu'. eu chiar ii admir pe cei care-au reusit sa se lase (cu sau fara electronica)!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Va multumesc din suflet tuturor pentru sustinere si sfaturi. Va trebui sa vad cum sa pun problema cu sotul meu, pentru ca...e destul de delicat. E atat de socat...mi-a spus ca azi noapte a visat ca eram eu nebuna...si suferea...a zis ca urla de durere in vis...Si mi se rupe sufletul de suferinta lui si de gandurile care il macina, chiar daca nu le exprima...
Olgutza, nu vii cu noi si pe FB?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

cerui acu' permisiunea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_cls spune:

Adc, sincer nu stiu cum o sa o linistesc...Asta e unul dintre motivele pentru care la momentul de fatza nu e intzarcata ...Voi incerca pentru inceput sa nu ii mai dau ziua si sa ii dau LP dupa fiecare masa solida, poate nu va mai vrea ea tzitzi...Desi am mari indoieli ca va merge asa, boi incerca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Beatriiiix, la multi ani!!
Mady, felicitari pt apartament!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_cls spune:

felicitari pt apartament mady! si eu cred (cum mai spuneau si cateva fete pe aici) ca e bine sa te faci frate cu dracu pana treci puntea! Intelegi tu...

sanatate bulgarasilor cu mucisori si bolnaviori!

Mergi la inceput