Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *452*

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

La multi ani, diri!

desi nu ai fost diriga mea sunt convinsa ca te-as fi indragit tare mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Olga, dar voi faceti provizii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Anaan sa ai o zi minunata si emotionanta!
LA MULTI ANI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Gianina, uelcam bec, mi-a fost dor de tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Dodo, pontul cu Amaretto la tiramisu era pentru TOATA lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Dodo, pontul cu Amaretto la tiramisu era pentru TOATA lumea.



stiu ca pontul era pentru toata lumea....doar Amaretto e cam scump pentru mine...atat am vrut sa spun

Azi dimineata am fost pana la biserica..se impartaseau copii,Isabella mea a spus raspicat si clar "Nu ,vleau" si ne-am vazut de drum.

Mada eu tot pe net am vazut www.lidl.ro/cps/rde/xchg/SID-A7CCF674-A34B6786/lidl_ro/hs.xsl/index_14310.htm" target="_blank">asa deasupre fotografiei.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexAndra_81 spune:

Neata tufete!!!

Hop si eu ca-i rost de tort vad

La multi ani diri draga, sa ramai la fel de vesela, frumoasa si calda!!!

La multi ani Mihaelelor si Gabrielelor!!!

Mi-ati facut pofta de tiramisu, o sa prestez si eu unul azi! Ina, multam de pontul cu Amareto Desi nu cred ca merge cine stie ce tiramisu cu ora de step sau zumba de azi si nici cu a mea vesnica caura de slabire, dar facem exceptie de ziua Anei

Noi suntem bine, sanatosi, Amalia la gradi, inca tuseste, dar asta e, m-am invatat, oricum pana prin primavara nu cred sa-i treaca In rest, desteapta si frumoasa, cum o stiti Replicile ei preferate in ultima perioada si la orice trasnaie sunt "Mami, te rog sa ma intelegi" si "Mami, nu are rost sa te superi, nu ai spus tu ca toate au rezolvare", ma topeste, evident, desi cam profita de ele in ultima vreme

Ramona, ai voce fata draga

Bianca asta-i numai inceputul perioadei de explorare cred, asa ca eu as merge pe variata unor explicatii simple plus ignore A mea inca nu are treaba cu din astea, mi-a impartasit complice doar ca baietii au putza lunga, ca a vazut ea la gradi

Gianina, Simona, Bafta la noile joburi!

Olga, sanatate multa!

Roro, Bianca, faine joculetele, o sa caut si eu ceva asemanator, sigur i-ar placea si mandrei mele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui

Mada eu tot pe net am vazut www.lidl.ro/cps/rde/xchg/SID-A7CCF674-A34B6786/lidl_ro/hs.xsl/index_14310.htm" target="_blank">asa deasupre fotografiei.



Da... cred ca m-am uitat crucis si tzop cu dezinformarea... Pale lau, intr-adevar e vb de oferta de luni!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 25+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Novus nici eu nu stiu foarte bine...dar cat am stat la Deva am tot auzit-o pe soacra povestind cu prietenele ei. Cica n-o sa avem curent toata iarna si o sa fie intuneric vreo 4 zile. Da din primavara isi revin lucrurile, asa ca de rata la banca nu scapi



A, da? De-aia si-o fi tot luand Costin lanterne pe baza de energii alternative!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 25+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Anunt publicitar :D

Leon are 3 carucioare si as vrea sa ma scap de 2 sau macr de 1 caci nu mai am loc de ele. Pentru fetele burticoase si nu numai, avem asa:

Inglesina Vittoria culoare crem (nu stiu ce are calcu da nu pot sa dau click dreapta si sa pun link)

Stokke negru.

Pentru detalii PM :)

Mergi la inceput