Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *452*

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

neata!
nu ma pricep la pute, dar era la fel dc faceau si fetele noastre "joaca" asta, nu?
asa ca eu zic ca e si joaca si curiozitate, "ia sa vedem tu ce ai", "tu esti mama eu tata", vad prin filme ca aia se baga sub patura dezbracati..etc.
eu zic ca nu e grav, totul e sa fie tinuti sub control.

pey numai dc vezi 3 videoclipuri pe orice canal de muzica, la orice ora si fara -tzatze, craci si atingeri, nu e niciunul...asa ca suntem invadati de sexualitate. Copiaza si ei.

fi-mea zice: "tati, stii ceva? n-am si eu sot cu care sa ma pup!"
desi noi ne pupam ff rar, si nu prea ne pupam pe buze in fata ei...tot de la desene, filme etc. stie cum e cu sotul si soata=printul si printesa.



www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 20
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

Bianca- E varsta! Sunt curiosi si..e normal. O sa-i tina cel putin 2 ani curiozitatea asta si apoi ii apuca rusinea. Explicatii, supraveghere din umbra si NU facut tragedie din asta.
Sa vezi discutii intre ei la gradi..

Eu am primit un joc cadou http://www.youtube.com/watch?v=1jLio_n-taI&feature=related .
Baietii au fost la film duminica dim si au sosit acasa cu cadouri pentru fete. Pt A niste agrafe de par si pentru mine un pachetoi frumos ambalat. Am crezut ca glumesc ca-i pt mine. Ce sa vreau eu de la un mag de jucarii. Asa mi-a trebuit, daca am ras la publicitate ( ma distra melodia). Alex l-a zapacit pe taica-su ca eu vreau jocul (v-ati prins cine il vroia de fapt) si credulul s-a executat. Acum mi-am capatat beleaua, ca numai eu pot sa fixez dromaderul in pozitia: in genunchi (isi recunoaste stapana), dar tr sa recunosc ca se joaca cu placere, iar Anastasia e f serioasa in recunosterea obiectelor si concentrata in asezarea lor in sa. Nu stie sa-si calculeze punctele(bineinteles), dar nu o preocupa aspectul asta si rade cu tot sufletul cand isi scutura dromaderul urechile si arunca toata incarcatura. Ca tot vroiati rec de jocuri ....taman v-am facut una.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Citat:
citat din mesajul lui andiaroro

Bianca- E varsta! Sunt curiosi si..e normal. O sa-i tina cel putin 2 ani curiozitatea asta si apoi ii apuca rusinea. Explicatii, supraveghere din umbra si NU facut tragedie din asta.
Sa vezi discutii intre ei la gradi..

Eu am primit un joc cadou http://www.youtube.com/watch?v=1jLio_n-taI&feature=related .
Baietii au fost la film duminica dim si au sosit acasa cu cadouri pentru fete. Pt A niste agrafe de par si pentru mine un pachetoi frumos ambalat. Am crezut ca glumesc ca-i pt mine. Ce sa vreau eu de la un mag de jucarii. Asa mi-a trebuit, daca am ras la publicitate ( ma distra melodia). Alex l-a zapacit pe taica-su ca eu vreau jocul (v-ati prins cine il vroia de fapt) si credulul s-a executat. Acum mi-am capatat beleaua, ca numai eu pot sa fixez dromaderul in pozitia: in genunchi (isi recunoaste stapana), dar tr sa recunosc ca se joaca cu placere, iar Anastasia e f serioasa in recunosterea obiectelor si concentrata in asezarea lor in sa. Nu stie sa-si calculeze punctele(bineinteles), dar nu o preocupa aspectul asta si rade cu tot sufletul cand isi scutura dromaderul urechile si arunca toata incarcatura. Ca tot vroiati rec de jocuri ....taman v-am facut una.

ana

alexandre (17.02.2006) si anastasia (14.03.2009)
ff fain, si funny!!!!!!!!


www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 21
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Repede, pana nu intru in sedinta : Bianca eu zic ca e joaca deocamdata, as fi fost curioasa si de discutiile lor, probabil se laudau cu dimensiunile
Probabil incep sa isi descopere si sexualitatea , nu stiu, citisem undeva ca apare la copii pe la varsta asta complexul lui Oedip astfel incat devin atrasi si mai apropiati de parintele de sex opus, fiind gelosi chiar , la Ada nu am observat asta deocamdata, ea cu Pisi au jocurile si preocuparile lor


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Bianca, tot cam asa de mare cred ca era si nepoata sotului cand s-a dezbracat cu un baietel intr-o casuta din gradi( aveau in clase niste casute de joaca). Le-au zis sa nu mai faca, i-or fi avut sub observatie si gata, nu s-a mai repetat. Din moment ce au inchis usa, cred ca le era cumva clar ca nu e chiar ok.

Roro, cat costa? la noi nu se gaseste.

A, novus, am uitat sa raspund: mama copilului a parut mirata, a zis ca o sa vorbeasca cu el, ce naiba a vorbit, nu stiu, dar azi de dimineata ala cum a dat cu ochii de al meu a inceput sa tipe la el un eeeee, ceva de genul. Cand i-am zis un "hei, ce-i asta?", atunci si-a luat geanta si a plecat. No, eu nu stiu ce sa mai fac!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Gata, m-am lamurit cu pretul, dar nu stiu unde sa ma uit cat costa trimisul in germa.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui andiaroro
Eu am primit un joc cadou http://www.youtube.com/watch?v=1jLio_n-taI&feature=related .
Baietii au fost la film duminica dim si au sosit acasa cu cadouri pentru fete. Pt A niste agrafe de par si pentru mine un pachetoi frumos ambalat. Am crezut ca glumesc ca-i pt mine. Ce sa vreau eu de la un mag de jucarii. Asa mi-a trebuit, daca am ras la publicitate ( ma distra melodia). Alex l-a zapacit pe taica-su ca eu vreau jocul (v-ati prins cine il vroia de fapt) si credulul s-a executat. Acum mi-am capatat beleaua, ca numai eu pot sa fixez dromaderul in pozitia: in genunchi (isi recunoaste stapana), dar tr sa recunosc ca se joaca cu placere, iar Anastasia e f serioasa in recunosterea obiectelor si concentrata in asezarea lor in sa. Nu stie sa-si calculeze punctele(bineinteles), dar nu o preocupa aspectul asta si rade cu tot sufletul cand isi scutura dromaderul urechile si arunca toata incarcatura. Ca tot vroiati rec de jocuri ....taman v-am facut una.




Si Adela imi tot promite ca o sa-mi ia ea cu tati/o sa-i suna lui Mos Craciun sa-mi aduca o printesa cu parul lung si blond, cu coroana pe cap si rokie roz. (n.r. Aurora)

Nu-sh daca ma mai las fraierita, ca si anul trecut i-am luat ditai Alba-ca-Zapada pe care nici nu o baga in seama...

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 25+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Citat:
citat din mesajul lui andiaroro

Bianca- E varsta! Sunt curiosi si..e normal. O sa-i tina cel putin 2 ani curiozitatea asta si apoi ii apuca rusinea. Explicatii, supraveghere din umbra si NU facut tragedie din asta.
Sa vezi discutii intre ei la gradi..

Eu am primit un joc cadou http://www.youtube.com/watch?v=1jLio_n-taI&feature=related .
Baietii au fost la film duminica dim si au sosit acasa cu cadouri pentru fete. Pt A niste agrafe de par si pentru mine un pachetoi frumos ambalat. Am crezut ca glumesc ca-i pt mine. Ce sa vreau eu de la un mag de jucarii. Asa mi-a trebuit, daca am ras la publicitate ( ma distra melodia). Alex l-a zapacit pe taica-su ca eu vreau jocul (v-ati prins cine il vroia de fapt) si credulul s-a executat. Acum mi-am capatat beleaua, ca numai eu pot sa fixez dromaderul in pozitia: in genunchi (isi recunoaste stapana), dar tr sa recunosc ca se joaca cu placere, iar Anastasia e f serioasa in recunosterea obiectelor si concentrata in asezarea lor in sa. Nu stie sa-si calculeze punctele(bineinteles), dar nu o preocupa aspectul asta si rade cu tot sufletul cand isi scutura dromaderul urechile si arunca toata incarcatura. Ca tot vroiati rec de jocuri ....taman v-am facut una.

ana

alexandre (17.02.2006) si anastasia (14.03.2009)


ce fain e jocuuuuul...!!!!!



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:

ce fain e jocuuuuul...!!!!!

ma alatur si eu la plans e tare fain....

Imi place si calutul ....


Isabella e aproape gata cu raceala..mai sunt doar mucii,dar sufla destul de bine nasul pe tipul zilei...n-am mai folosit batista bebelusului.
Eu de azi pot vorbi caci reusisem sa "obtin" o laringita de ieri am fost muta ..mai tare ma enervam ca nici eu nu ma auzeam.

Bogdi e ccu temele ,dimineata,acum cand doarme fata,citeste si dupa amiaza joc si voie buna.

all



~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput