Clubul "babelor" FIV-oase 67

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Hello
Ce mai faceti fetelor?
E deja luni? Ma lupt cu o migrena de ieri, nici nu stiu ce sa iau ca sa imi treaca...(nu prea sunt pentru medicamente si nu am prea multe in casa)
Qiao, am facut ieri Voinicel si a iesit super bun, numai ca nu am citit cu atentie si am facut cate o cana din fiercare (una de grau, una de secara) deci mai am o gramada in oala, acasa. Am pus un pic de fructoza, mandarine, caise deshidratate, cranberry si in loc de nuci, migdale.
Sotului i-a placut, mie mi s-a parut bun, dar prea satios. Grantat o sa mai fac, mi-am notat in carnetelelul de retete.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

gabyv Depinde de burta fiecaruia. Al meu sot papa un caston plin ochi ca "desert" la micul dejun Sa il vezi cat de tacticos isi face amestecul .... e un adevarat ritual, ca si la iaurtul cu miere si nuci de altfel. L-am stricat de tot, daca ar vedea socru-miu ce mananca dimineata l-ar renega instant
ralu * 3
Urasc durerile de cap, cel mai groaza mi-e de ele in sarcina pt ca nu ai ce sa iei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana3110 spune:

Qiao, te invidiez cu matematica. Mie mi-e dor de probleme de mate

Fetelor, am descoperit un lucru genial!!!! PE site-ul dexonline.ro exista joc on-line SPANZURATOARE!!!!!!!!!!!!!!
deja sunt dependenta atat e de fain!

PS: tare mi-s suparata ca nu pot adauga poza la profil ca imi arata ca se incarca dar nu apare . Am vrut sa v-o arat pe Ana mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

ioana pune poza in album (il gasesti la profil) ca noi ne uitam oriunde
Sa vezi ce o sa ma distrez, ca pana acum am luat-o lejereanu. M-am uitat aseara si nu imi mai aduceam aminte mai nimic . Si cand te gandesti ca stateam noaptea si faceam un caiet studentesc de exercitii ... de placere, de il lasam masca de fiecare data pe prof care nu isi imagina cand aveam timp.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

vaaai, ce activa sunt
Lara am si uitat. am fcaut varza cu taitei. nu poti sa iti imaginezi cum arata bucataria mea - toata era numai o varza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mady_grasa spune:

Buna seara babute dragi,

am intrat doar sa va salut ma asteapta niste zile infernale la serviciu , cu multe deplasari, azi am fost la Ploiesti, maine la Buzau, etc si tot asa pana pe la sfarsitul saptamanii viitoare , dar ce pot sa zic sunt harnica precum o .

aaa era sa uit, in sfarsit l-am convins pe porcaria de sot sa mergem la dansuri latino si de societate de-abia astept sa incepem... va povestesc, cred ca o sa mor de ras al meu nu danseaza nici dar daca a promis asta e si-a furat-o!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

mady unde o sa mergeti la dansuri ? eu am facut o perioada dansuri latino (cu Wilmark la inceputurile lui in Romania) si pe urma dans sportiv si mi-e asa un doooor. Sotul a vrut si el, ca doar era in perioada de inceput si ar fi facut orice sa imi intre in gratii. Pacat ca nu am putut sa il filmez la vals - mortal !!!! Acum tot oftam ca am mai merge, dar nu ne mai ajunge timpul. E super ca voi puteti, faceti si miscare, va si distrati.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Neatza fetele!
Ce mai faceti?
Mai devreme am aterizat si eu la munca mi-a trebuit o ora si jumate sa ajung .
Xdidi sa sti ca am inceput sa reduc zaharul din alimentatie, la ce nu pot renunta este la zaharul din cafea, am incercat sa o indulcesc cu miere dar nu imi place...iar daca tu cobesti asa sa am twins pai asa sa fie
Apropo de prima casa si eu am fost ieri la banca sa ma interesez, ideea este ca bcr-ul nu mai are fonduri, Raiffeisen si brd-ul are, cel putin la astea am fost eu de restul nu stiu, la Raiffeisen mi-a spus ca mai accepta doar dosarele depuse in noiembrie deci trebuie sa ne miscam mai repede(acum nu stiu daca este adevarat sau a vrut doar sa ma faca sa vin mai repede), in alta oride de ideii trebuie sa ma inarmez cu rabdare si timp sa umblu dupa fel si fel de acte.
toate gagicutele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Neata, fetelor!

Ioana, mai incearca sa pui poza Anei, eu am reusit sa schimb poza de la profil.
Miky, poate te interesezi si la Alpha, stiu ca aveau o oferta cu evaluarea platita de ei. Din cate stiu, au credite OK.


Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot, nr. marit de celule NK
3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 11 s (a 3-a sub tratament cu Clexane si Aspenter zilnic)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Pentru Qiao (pe care o pup cu drag si-i multumesc pt ce mi-a scris)dar si pentru alte fete care sunt in dubii ref ovo proprii sau donate, in cautarile mele de solutii am gasit ceva ce v-ar putea interesa si pe voi
http://www.dogusivfcentre.com/en/10/tandem-cycle-in-cyprus
Eu mi-am dorit sa fac asta in primavara la Brno dar mi-au zis ca nu se poate - se pare ca la altii se poate....

Pupici tuturor

Ari ai tradus exact asta am vrut sa iti spun

Lara sper ca te simti mai bine. Ai grija ca poti face hipotensiune si de aici durerea de cap (mai ales daca erai cumva o coffee consumer inainte) -bea multe licgide dar cred ca tu le stii p-astea

Mergi la inceput