Strugurasi de Sept-Oct 2011 *73* Bravo Anca !

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluca050 spune:

Neata fetelor,haideti la cafea


May Edi are 8 dinti , 2 masele si acum se pregatesc premolarii care cica dor rau. Ieri nu a mai vomitat insa nici nu a mancat decat putin lapte si ceai in rest nimic. I-am dat niste picaturi de metroclopramid si supozitor de paracetamol si a dormit toata noaptea mititelul.

Jade, Oana suuces cu casa, sa iasa asa cum va doriti. Am trecut si eu anul trecut prin asta si nu-i usor, asa ca nervii tari si fiti cu ochii pe meseriasi pentru ca altfel dau rateuri.De maine se indreapta vremea asa ca mai pot lucra.

Edi merge cel mai bine in sosete cu talpici, are si ghetute si adidasi pentru afara insa se cam impiedica in ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Neatza,

Elena umbla mai bine cu papuci cu talpa tare si glezna sustinuta, in casa o tin desculta insa desculta pica mai des, si ii mai fug picioarele.. sa nu zic ca daca ii dau papucii cu talpa moale e teroare, parca se impiedica in ei
M-am certat cu o prietena pe sub asta, si concluzia e ca totul se adapteaza de la copil la copil.. unii merg mai bine desculti altii cu glezna sustinuta...

Lena da-mi modelul :P sa vedem ce si cum..

IUPII MAIA

OANA.. succes si noroc in constructia casei..

JADE>... bRAVO LUI T.. na acum ti-n-e-t-eeeeeee

Bunny.. hainele sunt diferite la marime, noi purtam de 2 ani si de 9-12 luni cu succes (de ex HM si ZARA sunt mai mari, Kiabi Tex mai mici)

MAY.. ce fain ca aveti centre de joaca pt copii.. e o idee superba, oare la romani exista ideea asta?
Ce pofta mi-ai facut de piure de castane

Am terminta hello kitty.. urmeaza cizmele .. a iesit f fain

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

RALUCA multumim pentru cafea! E mai mult decat binevenita. Multa sanatate puiului.
Legat de incaltaminte eu i-am luat ghete cu 2 numere mai mari Acu trebuie sa ii iau altele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

SEI si nu vreti sa puneti undeva toate linkurile cu patternirile? Las' ca vine weekendul si va fac eu sa muriti de invidie cu creatiile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui klau_ditza

SEI si nu vreti sa puneti undeva toate linkurile cu patternirile? Las' ca vine weekendul si va fac eu sa muriti de invidie cu creatiile mele

I'm a happy mother!
25.09.2011 Radu George


KLau.. as pune insa zau ca am intrat pe 100 de pagini si eu le-am listat.. am pagina pt hello kitty, pt cizme , si poseta cu fular... daca vrei insa iti scriu sau caut modelul de bufnita?

Raluca sanatate puiului, si da de la rosu in gat putea varsa... noi cand am avut infectia, prima reactie a dr a fost rosu in gat, insa nu asta a fost

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Sei, multumesc! adevarul e ca atunci cand faci un copil sau o casa(fara sa ai banii) vezi cam cat de solida e casnicia pe care o ai ...la cate griji si certuri si stres sunt zau ca parca e mai comod sa faci un credit la banca...

Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Ma apuc si.eu de crosetat. mi a facut lena si mie comanda de lana. abia astept!

Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

neata

anca hai cu testu
vai ce nenorocire cu copilasul prietenului .... dar ce s a intamplat ? :(

raluca poate voma si se la rosu in gat

may imi place tare de bona ta , pare o tipa f descurcareata
mama mia ce colectie de papuci are bibi

bunny T poarta nr 21 la picior :D
el are incaltaminte cu talpa nici tare nici moale , e de cauciuc , are si talonet dar glezna nu e sustinuta
el merge mult mai bine incaltat !

oana muncitorii nostri lucreaza si pe vreme urata ... sa vedem...
succes si voua pe mai departe , uf ,sper sa ajungem si noi la acoperis anul asta

seidana sa vedem poze cu creatiile
eu sunt tare curioasa sa vad cizmulitele

mai , dar modele care se tricoteaza (aca la andrele :D) nu aveti ??
ca asta stiam si eu sa fac


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

copiii vostri s au adaptat la ora asta noua ? ca al meu se trezeste noaptea dupa orele vechi ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Multumim jade! Hai ca mai e timp de construit. faceti placa de beton peste parter?

Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!

Mergi la inceput