Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (24)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

gata dat micul dejun la junior si pus la culcare....acu' il aud ca vb el ceva acolo cu monkey a lui... ii si canta...

mada tu ce inaltime ai?? eu nu mai sunt prietena cu cantul asta nou celalalt nu a mai facut fata si s a retras..am cumparat unul nou care tot mai mult imi arata de la o zi la alta sa dau vina pe el sau pe placinte, pizza, paste.....etc??? eiii si cola bineinteles....sau dulceata de gutui prefer sa invinuiesc cantarul cand plecati la munte??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

gata dat micul dejun la junior si pus la culcare....acu' il aud ca vb el ceva acolo cu monkey a lui... ii si canta...

mada tu ce inaltime ai?? eu nu mai sunt prietena cu cantul asta nou celalalt nu a mai facut fata si s a retras..am cumparat unul nou care tot mai mult imi arata de la o zi la alta sa dau vina pe el sau pe placinte, pizza, paste.....etc??? eiii si cola bineinteles....sau dulceata de gutui prefer sa invinuiesc cantarul cand plecati la munte??


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!




yasmi si catarul meu e de vina.......nu pizza cola dulcurile si clatitele ...nunu astea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

yasmi, si eu cred ca tot cantarul e de vina Cola o poti inlocui cu Cola zero..nu are acelasi gust, dar te obisnuiesti si chiar incepe sa-ti placa ..mie chiar imi place si acum mi se pare ciudat gustul de Pepsi pe care il adoram acum ceva timp Cola-zero poti bea oricat ca nu te ingasi (e testata treaba), dauneaza doar la sanatate
Am 1.67 inaltime, cand aratam eu bine, adik cand m-am maritat (la 23 de ani) aveam 55 de kg. Acum nu mai vreau sa ajung la 55...deh de la atatea kg in plus s-a mai lasat si pielea..plus 2 sarcini de umflat si dezumflat burta...cred ca ar atarna pielea pe burta daca as mai da jos ceva. Oricum nu mai e nici pe departe la fel de ferma cum era. pe viitor imi propun sa mai fac ceva abdomene si poate ceva masaje..Tu te apucasei intr-un timp de aerobic. mai faci? Ai vazut ceva "imbunatatiri"?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

..la munte plecam in dupa-amiaza/seara asta. Depinde cat de repede termina baietii munca. Eu si fina suntem deja acasa (ea e inca in concediu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

..la munte plecam in dupa-amiaza/seara asta. Depinde cat de repede termina baietii munca. Eu si fina suntem deja acasa (ea e inca in concediu)

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!



UNDE LA MUNTE?PE LA NOI PE LA SINAIA?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada hai ca nu suntem departe la inaltime :)
daaa aerobicul (tae bo, pilates, etc) este "mana de aur" si parerea mea e ca nu poate fi inlouit de nimic. din pacate nu am mai ajuns la aerobic :(( si nici nu stiu cand voi mai ajunge. dar nu ma las!! timp tot o sa am o data si o data daca nu acum peste 10 ani si tot voi merge!
cola zero...hmm mai incercasem intr un timp....dar cred ca este si mai periculos pt sanatate decat cel simplu. offfffff si cand ma gandesc ca atunci cand incepusem aerobicul renuntasem de tot la cola, dulciuri procesate si alte minuni... ce bine a mai fost!! acum parca is nebuna cu toate astea tocmai ce am terminat o punga de joe de azi dimi desfacuta si placintele de aseara deci pot merge linistita la somnul de "frumusete"
cand m am maritat aveam 53 de kg (sotul tot glumea cu asta cand ma ingrasasem ) dar aveam tzatze :), fund si toate celea. acum cand am ajuns din nou la 53 eram scandurica :(( deci cum ai spus si tu s au lasat toate cele si vb mea "se duce caroseria" :)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

pun poze fresh facute acum 5 minute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Mada, am pus o poza cu burtoiu

la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011) si 39+ cu
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

lidia, multumesc pentru poza, suuper burtica!!!

laura, ce fetita cu codite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns UrsuletulPuf spune:

Citat:
citat din mesajul lui lparpala

Mada, am pus o poza cu burtoiu

la si




Ai nascut ???

Mergi la inceput