Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (24)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns UrsuletulPuf spune:

Deea99, si eu cred ca e acasa si se uita la meci. Diana canta cu tati: Campionii, campionii, ole ole ole. :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota


mada , ce faci?


mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

batui pe aici, si nu ma las dusa de la comp..ar tb sa-mi fac o baie luunga asa cum mi-am propus, dar parca vad ca iar bag un dus rapid.
Vreau sa intru sa caut despre ce mi-a spus roxy. mai trag un ochi la meci cand dau cate un gol

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy, pai nectatinul asta e superior fata de piersic,are fructele fara par, si nu e nici copac sensibil....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

mada eu n-am mai facut o baie lunga....... de mult n-am rabdare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deea99

Yasmi da tu vrei tosata gradina sa o aranjezi in anul in care te-ai mutat??/ hm sunt uni care nici acum nu au facut mare lucru
Continua cu alea pt I de care am vb..rezultatele nu apar imediat,dar trebuie sa o ajuti..acesta tuse latratoare cum ii mai zic unii medici e mai nasoala ca cea expectoranta....te avertizeaza ca o supara rau ceva si ca e inflamata in gat...ma mai gandesc ..oare nu are legatura si cu catelul?????

Irina sanatate Dariei..imi pare rau ca nu v-ati bucurat din plin de vacanta asta la ai tai

Ursuletule puf
ce tare esti..da Lidia nu cu tine trebuie sa mearga la spital?..ha ha....

Lidia ,Diana poate a simtit ca se apropie venirea fratiorului si de aceea s-a trezit azi dimi sa stea cu tine..draga de ea...eu una ma bucur ca ai stat cu ea..nastere usoara ...poate esti la spital oo sti Ursuletulpuf ceva...

Mada nasol ca nu mai bea Cata lapte....eu zic sa mai insisti dimineata ca poate se reapuca...o tragedie nu este ca inlocuiesti cu iaurt...incearca si branzica aceea de au scos-o cei de la danone...dar sa nu se obisnuiesca pt totdeauna asa..stefy mi-a baut pana la 3,8ani si din bibe..500ml /zi...dar cand a zis gata..pai gata e si pana -n ziua de azi

Laura bine ai revenit!..nu cred ca mai am timp de picasa dar tare curioasa sunt sa-ti vad fata

Roxy de tine am retinut ca ai dovedit o zburatoare de tara....super daca va place..noua nu ne place ..doar zeama..in primele luni de diversificare ale A am tot luat si eu de la mama..dar m-am lasat pagubasa....cat le fierbi tot carne tare/atzoasa au

alexina
ma bucur ca esti bine si abiaastept sa ne zici cum a fot la echo..poate insfarsit stii 100% ce e bb

nu mai stiu pe cine am citit...ma duc la nani....
noapte buna!

------------------------------------------------
de 2x fericita....Anna Theodora (07.03.11) si Andreea Stefania (14.12.99)




multumesc bine te-am regasit


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

Deea, ai fost dementiala... am raas, deci ai peste proaspat in birou si nu-i dai fetii.... mai, si cu Stefy ai facut ff bine, sa faci si cu taica-su la fel...
Cami eu zic ca atunci cand vor fi amandoua la gradi vor fi ok, asa a fost la cumatra mea.
yasmy, ai grija la nectarin, e mai sensibil
mada drum bun!
djlaura sunt f frumoase bentitele, ai incercat sa le vinzi online?


mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)




am incercat dar nu se prea avanta lumea ,mai mult am luat tepe comanda si apoi nu ridica colet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

cami, daca tot nu eok cu nasul de la Pivalone, inbcearca maine seara si olith, ai sa vezi diferenta. Ca sa vad cum sunt eu mi-am pus din ambele cand eram racita..si se simte diferenta

laura, f frumoasa pasiune, iti doresc sa dea si roade. Cu pozele..nici eu nu stiu sa ma uit acum cat spatiu ocupa dar noi punem cateva poze si cand postam altele noi, le stergem pe cele vechi.

yasmi, brazii aia in forma de spirala si glob sunt frumosi dar tb sa te ocupi mereu de ei. Am vazut eu prin oras, cand au crescut..nu i-au mai tuns si arata nasol..iar majoritatea in forma de glob s-au uscat peste iarna Festuca aia sunt superbi si f ieftini Si eu am un fel de magnolie..altfel decat cum o stiam , dar nu stiu sa-ti spun cum se numeste ...nu e copac, e mai mult tufa.

deea, mi-a placut maxim povestirea ta, am citit-o pe nerasuflate Cred ca a fost o zi fff frumoasa din viata ta. i daca tot ai povestit-o asa frumos cred ca ar fi bine sa salvezi undeva postarea si sa-i dai Annei sa citeasca peste ani
Tu zici ca nu sti fetele de pe Fb, dar pe tine cine te stie, cu nume "fals" si fara poza..ia pune si tu o poza la profil
..si lasa in pace fb-ul sotului..mai bine intri pe aici

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!



am inteles le las pana maine si streg si postez apoi daor cate 10 maxim si le reinoiesc mereu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns UrsuletulPuf spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

eu nu vazusem postarea Ursuletului puf, Radu esti pregatit sufleteste?



Eu astept cu nerabdare sa restabilim egalitatea sa fie 2 la 2 (Doar daca nu s-a inselat doctorita si e tot fata ca la 3-1 nu stiu ce fac :D)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

Deea nu Are Legatura cu catelul pt ca tusea a inceput de cand a inceput si gradi, de acum 2 ani si putin. Si eu am citit pe nerasuflate nadraveniile annei :))

Delia, sa stii ca nu sunt pretentisoi nectarinii. Are si vecinul si nasul lui L. A

Mada, am inteles ca mergeti la munte fara copii...ooooo...ce frumos, relax sa aveti!!!

Laura ai o fetIta frumoasa foc!!!!!!!! Si bentitele sunt ff frumoase!! Ce altceva mai triCotezi?

Noapte buna!


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!




multumesc ...fac bentite clame si buretele de par cu ceva aplicatii o sa postez maine cam ce fac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Asa cum v-a zis si Delia, suntem acasa si ne uitam la meci. Radu se tine de glume. Partea proasta pentru el e ca nu are 10 mesaje si ii apar greu mesajele.

Madutza, pitica va ramane cu Radu. O sa isi ia liber o saptamana. Dupa care o sa vina si maica-mea sa stea cu noi vreo 2 saptamani si ceva. E posibil, in functie de data nasterii, sa se suprapuna si sa fie si maica-mea cu ei.

la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011) si 39+ cu
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput