Subiect inchis. De ce?

Subiect inchis. De ce? | Autor: b.nica

Link direct la acest mesaj

Subiectul acestui post( "Ecolalie pe fond emotional") l-am observat poate prea tarziu.
Imi este de f. mare interes si nu inteleg cine si de ce l-a inchis!
M-ar interesa pt. ca gemenii mei care sunt diagnosticati cu autism au un comportament similar!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

De care subiect vorbesti? Ce varsta au gemenii tai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Este vorba despre " Ecolalie pe fond emotional".
Imi cer scuze pt. ca am crezut ca am mentionat titlul subiectului.
Gemenii mei au 6 ani si sunt diagnosticati de 3 ani cu autism minor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

subiectul a fost inchis la cererea autoarei sau pt ca discutiile deviasera de la subiect. Oricum, la fetita din subiect nu e vorba de autism de nici un fel. Cred ca cel mai bine ar fi sa deschizi subiect tu, cu ceea ce te intereseaza exact.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

b.nica, subiectul a fost inchis de mine, la cererea pe privat a autoarei. Nu am specificat la subiect acest lucru, insa asta nu inseamna ca ai avea vreun motiv de suparare. Cum ti s-a sugerat deja, ai posibilitatea sa deschizi tu un subiect cu tema care te intereseaza. Deja ai si facut-o. Ma poti crede cand iti spun ca moderatorii lucreaza pentru forum si in nici un caz impotriva lui si nu au nici un interes sa sicaneze vreun membru.

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurenta spune:

Oameni buni si topicul meu UN NOU FFF DUBIOS unde e ?ca a aparut iar.......is urmarita pe aici acum de unu nu mai e o ea,i sa inchis contul si.a fc altul......acum cica e barbat se numeste LAU 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

de ce topic vorbesti Laurenta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

De data asta inainte sa inchideti contul, verificati si IPul, poate reusiti sa vedeti cu ce alt nick corespunde. Admin are dreptate, este o forma de hartuire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurenta

Oameni buni si topicul meu UN NOU FFF DUBIOS unde e ?ca a aparut iar.......is urmarita pe aici acum de unu nu mai e o ea,i sa inchis contul si.a fc altul......acum cica e barbat se numeste LAU 2


laurenta, de unde accesezi forumul DC ? mai are si altcineva acces la acel calculator ? ai selectat optiunea sa-ti fie memorata parola la logare ? banuiesti pe cineva, dintre apropiati, rude ? ai ceva de impartit cu cineva ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurenta spune:

Folosesc laptopul meu,barbatimiu nu,nici intr.un caz nu stie romana,nici atat sa citeasca pe aici,si astia suntem in casa.nu mi.a folosit nimeni pc,si nu am cu nimeni nimic de impartit .......pai daca se ajunge aici sa fiu urmarita pe aici,tine de vreun senil/a......scuzati/ma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Un senil in niciun caz nu ar putea sa te urmareasca pe un forum, ai si tu grija cum vorbesti! Probabil ca ai un dusman. Corina, nu intra de pe contul ei, ci isi face conturinsi ii voteaza negativ zeci de mesaje, o urmareste.

Mergi la inceput