Subiect inchis. De ce?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

nu m-am exprimat eu foarte clar.

intrebam daca mai are acces si altcineva la computerul ei si daca si-a salvat parola la logare, pentru ca acel cineva putea sa intre in istoricul accesarilor pe browserul de net, sa vada ce site-uri au fost accesate si intrand pe DC, intra direct cu userul si parola salvate de la ultima logare.

ai dus laptopul la reparat, recent ? ai bona/menajera in casa ? ai avut musafiri recent ?

cine stie cum/de unde o fi "atras" Laurenta hartuitorul respectiv.

cert este ca el/ea e destul de perseverent si destul de priceput intr-ale informaticii, daca nu s-a potolit dupa inchiderea primului cont, si-a facut altul, probabil de pe alt calculator, folosind o alta adresa de mail valida.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

Citat:
Corina: ai dus laptopul la reparat, recent ? ai bona/menajera in casa ? ai avut musafiri recent ?


Ha, ha, ha. Acu se dezlega si misterul urmaritorului. Mergeti la ZZ si vedeti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

Citat:
citat din mesajul lui Letitia1

Citat:
Corina: ai dus laptopul la reparat, recent ? ai bona/menajera in casa ? ai avut musafiri recent ?


Ha, ha, ha. Acu se dezlega si misterul urmaritorului. Mergeti la ZZ si vedeti.


stiam eu, trebuia sa ma fac detectiv ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Letitia1

Citat:
Corina: ai dus laptopul la reparat, recent ? ai bona/menajera in casa ? ai avut musafiri recent ?


Ha, ha, ha. Acu se dezlega si misterul urmaritorului. Mergeti la ZZ si vedeti.
CITAT DIN CorinaDani

stiam eu, trebuia sa ma fac detectiv ...


Pai ar trebui scris si la ZZ, ca biata fata nu era nebuna cind spunea ca simte ca cineva o urmareste din umbra! Ce situatie naspa. Imi pare rau de amindoua si n-as vrea sa fiu in pielea lor.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui Letitia1

Citat:
citat din mesajul lui Letitia1

Citat:
Corina: ai dus laptopul la reparat, recent ? ai bona/menajera in casa ? ai avut musafiri recent ?


Ha, ha, ha. Acu se dezlega si misterul urmaritorului. Mergeti la ZZ si vedeti.
CITAT DIN CorinaDani

stiam eu, trebuia sa ma fac detectiv ...


Pai ar trebui scris si la ZZ, ca biata fata nu era nebuna cind spunea ca simte ca cineva o urmareste din umbra! Ce situatie naspa. Imi pare rau de amindoua si n-as vrea sa fiu in pielea lor.







intre timp s-a alucidat si pe subforumul italiencelor, parerea mea e ca biata fata stia cine o urmareste si cine posteaza avertismentele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

Aha, n-am stiut ca s-a discutat si la italience! Ma duc in vizita.

Mergi la inceput