Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (37)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mar_ysa_28 spune:

Kraluka biseptolul este antibiotic (Sumetrolim), nu contine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

cred ca noi vom merge in zona Moeciu de \craciun sau Revelion inca nu ne-am hotarat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Neata!
Georgia mersi! Sigur ca te sun daca mai am intrebari. As vrea sa stiu cam care body, cate camasi ai avut tu. fina mea trebuie sa nasca si nu prea stiu sa o sfatuiesc in privinta bagajului. Aici interveniti voi
Mai am nevoie de o nastere naturala :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

neata dragelor!
nu mai apuc eu sa scriu ...
am fost la iasi apoi la manastiri saptamana trecuta... a fost super
filip e ok acum cu bronsiolita, am facut si noi la 8 luni vaccinul de 6 luni

revin...a cazut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Se pare ca am reusit sa scapam de muci! Azi noapte nici nu-l auzeam ca respira, asa de bine a fost. Sper sa tina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suzieq spune:

Amelia, de curiozitate cam cat costa o zi de after school? Nu chiar la cel mai scump din oras ci o medie asa, sa stiu ce ma asteapta.

Ileana, ce bine ca ati trecut de perioada cu mucii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dari_nanau spune:

Buna fetelor!

Mi-a fost dor de voi, sa va citesc si sa mai scriu aici, mai degraba va citesc pe fb dar in ultima vreme n-am apucat sa mai scriu nici acolo...Greu cu timpul liber de cand am inceput jobul, chiar daca lucrez de acasa momentan, am destul de mult de lucru, multe de recuperat. Dar tot e bine ca mai pot face pauze sa il pupacesc pe bubu mic

Lali, Amelia , suntem bine. Vladut e fff cuminte, papa bine, e vesel mai tot timpul, evident cand nu-l supara burtica sau gingiile...inca nici un dintisor nu se arata, dar nici nu-i asteptam cu drag...e vreme. Inca e la stadiul de rama, se taraste prin toata casa evident spre locuri tentante si nepermise , sta in fundulet bine si vrea sa se ridice, dar momentan e greu fundul si nu se streseaza...are vreme. Sper deosebire de el, Emma a fost mult mai precoce, la 7 luni se ridica deja de ce apuca, apoi la 9 mergea tinandu-se de diverse si la 10 mergea singurica.
Emma e incantata de gradinita din Giroc, si-a facut prietene, ii e drag de educatoare care sunt tinere si lipicioase, deci speram sa fie ok. Saptamana trecuta i-am sarbatorit cei 5 anisori...pffuu ce trece timpul asta, as vrea sa mai stea putin in loc.

Bulinutza, ma bucur ca Filip e ok. Un pentru cazatura, sper ca nu s-a lovit.

Multa sanatate bulgarasilor bolnaviori!

Va , O zi frumoasa sa aveti!!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
La multe lunite, David Alexandru si Leonard!
Bulinutza, sa va fie de bine plimbarea. Sper ca Filip nu s-a lovit si nu a plans rau!

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Dari, la multi ani Emmei si mii de scuze pentru intarziere! Sa fie sanatoasa si sa aiba mult noroc in viata!
Georgia, sa stii ca nici noi nu am uitat-o pe Anastasia pe 14. Sper ca ati petrecut frumos.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dari_nanau spune:

Lexi, nu trebuie sa-ti ceri scuze . Spre rusinea mea nici eu nu-mi amintesc de toate aniversarile. Multumim frumos de urari!!

Mergi la inceput