Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *449*

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gina2008 spune:

Ilinca, din punctul asta de vedere, as vrea sa fie vara forever! Multa sanatate lui Phiphi si lui husband. Si ai grija si tu! Incearca Pinsolul ala al Inei caci contine eucalipt, pin si inca ceva. Care desfunda nasul foarte bine.

Calin, un baietel nazdravan si mamica lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri



Jucarii nu prea mai am, si alea s-au stricat, si nu ma vad dand bani sa le inlocuiesc, pt ca cele pe care le am au fost primite cadou. Dar mi-ar placea sa am multi bani, sa pot da iama in sexshop-urile online (ca reale in IAsi nu avem decat 2-3 :)))) nu ca la voi in Bucuresti, norocoaselor :P






IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 29+


Ahaha, acum stim ce sa-ti luam daca te nimerim la tragerea la sorti de Craciun!! Da' chiar, te bagashi, cum stam cu lista?...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Gata. M-am urcat in avion. Are o intarziere mica dar sper sa recupereze in aer. Va pup si o sa fac si poze cu si fara chiloti(adica la diverse chestii)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gina2008

Ilinca, din punctul asta de vedere, as vrea sa fie vara forever! Multa sanatate lui Phiphi si lui husband. Si ai grija si tu! Incearca Pinsolul ala al Inei caci contine eucalipt, pin si inca ceva. Care desfunda nasul foarte bine.

Calin, un baietel nazdravan si mamica lui


E, n-are legatura cu vara, la noi saptamana asta a fost chiar vreme de vara, 23-25 de grade. Dimpotriva, la virusi le plaaace caldurica, atunci se inmultesc si circula mai cu spor! Dar si mie mi-ar placea sa fie vara forever
In locul tau si io m-as baga pe "flirting mode" daca as vedea ca partenerul nu-mi raspunde afectiv, macar m-as mai distra si mi-as ridica self-esteem-ul Poate n-as merge pana la PSIP :)) la cum ma cunosc, dar vorba unui trio de pitzipoance sau duo sau ce erau alea de aveau o piesa cu "putina saree si putin pipeeer":)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Gata. M-am urcat in avion. Are o intarziere mica dar sper sa recupereze in aer. Va pup si o sa fac si poze cu si fara chiloti(adica la diverse chestii)



Te tzucaaaaaaaaam si succeeeeeeeesuri!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Monn, ce ti-e si cu ambiguitatea lingvistica?!! Bianca, siesi, poze, imbracata in chiloti...ca tot a fost lenjeria intima subiect de conversatie! - E totul foarte clar, asa-i?!

Spor la jobul nr. 3!

IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina2008 spune:

Anaan am auzit ca atunci cand ai zis ca ti-a venit foarte usor sa legi o conversatie cu moi, la prima vedere. Dar atunci eram atat de deprimata, nu-mi revenisem din depresie, eram mai praf decat sunt acum.
Acum as fi mai vioaie in conversatie si mult mai receptiva la dumneavoastra, doamna!

Calin, un baietel nazdravan si mamica lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Iar sint pe fuga dar vreau sa-i trimit un brat de Pisiciigri. Eu nu cred ca as reusi sa..gestionez un PSIP din ala ca -daca nu m-am schimbat- mie iRima mi-o ia intotdeauna inaintea ki...dii

Gina, Anamariame, as fi onorata sa stam de vorba "tete-a-tete" si sper sa se si intimple...cindva

Monn, felicitari inca o data pentru toate job-urile tale; nu stiu, zau, cum m-as descurca pentru ca nu cred ca tine numai de tineretea-ti.

Bianca, sa ai un week-end peste asteptari. Sint curioasa: de ce-ai schimbat chilotii? PS. Vladimir e cu tine?

Sanatate multa Sophiei si cuscrului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

L-am dus pe Ianosh la gradinita si, desi de dimineata, cind l-am imbracat, m-a intrebat "mama, de ce mergem la gradinita?", nu a plins, nu a miriit, ba chiar as putea spune ca a fost bucuros de revederea colegilor; m-am uitat si pe camere vreun ceas si...chiar are veleitati de artist Nu va pot descrie sentimentul pe care-l am -si pe care, desigur, il cunoasteti si voi- cind imi vad copilu' fericit!

Ieri, cind s-a trezit, mi-a spus ca, daca ii mai fac aerosoli, vine Politia si ma ARUNCA in inchisoare. Am cerzut ca nu am inteles bine dar mi-a repetat. Aveti idee de unde poate fi la curent cu expresii din astea..."de periferie"?

Meniu de week-end:
-supa de curcan cu cus-cus
-orez basmati cu legume si fishii de pulpa dezosata
-snitel din piept de pui
-tocanita din mix de ceafa de porc si carne de miel cu ciuperci
-prajitura cu stafide si cocos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Hmm, eu ma gandeam ca altcuiva... Vreunui belgia, desigur

Citat:
citat din mesajul lui Anaan

Monn, ce ti-e si cu ambiguitatea lingvistica?!! Bianca, siesi, poze, imbracata in chiloti...ca tot a fost lenjeria intima subiect de conversatie! - E totul foarte clar, asa-i?!

Spor la jobul nr. 3!

IULIA va invinge CANCERUL


Mergi la inceput