Strugurasi de Sept-Oct 2011 *72* LMA

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Si mie vacuta imi place.. insa bufnita am incercat-o pe viu si e tare simpaticoasa...

Oana poti invata de pe youtube.. asa am invata cu o luna inainte de a naste.. Lena mi-a facut pofta :P

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

La multi ani RAcheel !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

La multi ani Rach !!! Sa fii sanatoasa si fericita !
pai bine mai , sa nu dai tu un cico ?

seidana eu votez bufnita
EDIT: le am mai studiat o data si m am razgandit votez pt amandoua

may si noi cu ochii verzi si parul cret :P

camady de cand vreau sa ti spun si uit mereu
imi place poza de la avatar de nu mai pot , imi vine sa o pup de fiecare data cand iti citesc mesajele

anca hai cu testu

mai este vreun struguras care bea noaptea LP ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

raluca , ce s a intamplat cu colegul tau ? :( imi pare rau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

sei sper sa fie si la voi cu noroc ca stiu ca va doriti.

vai si Iancu a inceput din nou sa se trezeasca des noaptea, cand credeam si noi ca am ajuns pe fagasul normal.Aseara iar l-am luat la noi in pat chiar daca am zis ca nu o sa mai fac asta si nici casa nu a dormit ok s-a tot foit si cand isi pierdea suzeta era jale, si pune-te pe cautat suzeta in pat ca na sa nu mai planga, chiar daca el pana acum nu dormea cu suzeta.Cred ca e de la dinti, dar si din cauza bonei , care imi spune azi ca na Iancu doarme fff bine la noi in pat fata de patutul lui unde se trezeste repede, si de cand e ea a devenit dependent de suzeta, jur ca o ascund.Oricum astept un we prelungit in care sa stau acasa si o sa zic pa la suzi definitiv, cred ca pe 30 noiembrie ca atunci s-ar putea sa stau acasa.Ce planuri imi fac.
si mai nou a inceput cu fffff mari mofturi daca nu i se indeplineste dorinta , zici ca pica cerul pe el nu alta daca nu il lasi sa fac ce vrea.

Deci intrebare(retorica ca imi imaginez ca nu exista un raspuns corect): Cum ne educam copii in conditiile in care nu avem cum sa petrecem timp cu ei?
Stiu ca suna sumbru, dar la propriu doua ore pe zi eu nu le consider timp petrecut cu copilul, mai ales ca in astea doua ore e si masa, schimbat , baie si etc chestii administrative

ma intorc la munca , si revin mai tarziu

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

raluca condoleante

sei eu ador bufnita ca am vazut-o si live si vroiam sa ii iau, dar era pe gri si era superba , culorile alea sincer nu imi plac.Dar si vacuta e draguta.
oricum al meu nu tine caciula in cap, noi nici la 10 grade afara nu avem caciula, nici gluga nu o suporta nu stiu ce facem la iarna. ma gandesc ca atunci cand o sa ii inghete urechile o sa poarte(sper)

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:


Anca, educi bona :)))
Mai aveti w/k.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

anca unde ai vazut caciula bufnita ?? vreau si euuu

si al meu urlaaa daca nu faci ca el


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

bufnita... e in mai multe variatii de culori. verde cu mustar, turcoaz albastru, griuri, roz cu albastru.. etc.. si pe diferite sexe fata baiat :P

JADE .. daca as stii ca imi iese fain as face eu pt voi si as trimite-o prin posta.. asta daca ai rabdare sa vad cum iese :P

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

uitati aici sunt multe modele de caciulite.. si cred ca se si pot comanda ...
pret ul stiu ca e la copii peste 1 an de 45 lei parca

Mergi la inceput