Juniori de Iulie - August 2004 * (104)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza
Si la noi a fost tot un grad dar acum este soare si frumos...poate o sa tina vremea cu piticlontii nostri macar in vacantza sa se mai zbenguie si ei
La mandra, saptamana asta ii terorizeaza doamna cu evaluari autodictare la puisorii,dictare cu semne de punctuatie corespunzatoare si teste la mate...da' macar nu le da de lucru in vacanta..
Mandra de vreo 3 zile a descoperit o emisiune pe disney,ceva cu arta parca se numeste asa ca bricoleaza la greuare deja o fantoma,un monstru si un tzantzar facute din pahare sau sticle de plastic
hai sa avem o zi faina rau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

da,da...si Luca este fan ..se numeste Art attack!..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

iaca io:
edit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Kim surioara deci si tu ai casa plina de carton colorat decupat, lipici, carpe albe,ochi de fantome,etc.etc....deci ea se uita doar juma de ora la desene de obicei in jur de ora 17...da' nu stiu meii cum le nimereste tocmai pe alea....am sa fac poze cu creatiile ei artistice....partea buna este ca se grabeste sa-si termine temele ca sa aiba timp de bricolat...da' io mor cand o aud "am nevoie de foarfece,lipici,sfoara,pahar de plastic si ustensile de pictat"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

gigea gagica!!!
si ai mei fani art attack, avem toate nebuniile prin acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Moa` ce faina esti Kim !!!
Eu cu atacu` artei am rezolvat: NU gasesc aracet, ahahaha.
Asa ca fi`mea fabrica flori :D

Lia, habar nu am ce ati patit voi la vaccin

Aici e frig. Giulia si a tras bocancii (aia de nu vroia sa i vada desi sunt Caterpilar rrroz), apoi jambiere, caciula si geaca :D A declarat ca e iarna !



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

trimit io un borcan Daria?
io am gasit in auchan, 6 lei ditamai borcanu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

nuuu, nu se gaseste :D am balconul ei inchis plin, plin ochi cu de toate :((( nu mai vreau altele :D ca nu la toate tre` aracet, sa stiti :D



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Kim arati bine, in pozele astea se vede clar cu cine seamana Luca, aveti fix aceeasi privire!!

Rox, ai avut dreptate cu rotile, inca nu sunt in fault!

La noi, minus 1 azi dimineata, noroc ca ieri seara am bagat florile in casa, ca altfel le pierdeam.

Frateeee... care-aveti chef de muncaaaaa..... trimiteti si la mineeeee.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Salut!

Si noi suntem fani Art Attack, din pacate eu sunt total antitalent la bricolaj, si recunosc, i-am descurajat in a incerca sa faca ce vad la televizor. Dar cred ca trebuie sa-mi revizuiesc atitudinea.

Stefi trebuia sa faca ieri vaccinul, dar nu i-a placut dr. ceva, asa ca l-a amanat pe vineri. Nu tuseste, nu face febra, dimineata spune ca o doare un pic gatul si se mai trezeste infundata, asa ca ar trebui sa-i dau paracetamol si lichide calde si vineri sa o vaccineze si pe ea.

Kim, desi ma repet, trebuie sa spun ca arati f.f.f. bine.
Gabi, se pare ca v-ati distrat la team building, vezi cu tensiunea ca nu e bine.
Gabi (leeloo), am vazut poze cu baietii de Halloween, sunteti asa de simpatici, cred ca a fost super.

Noi astept cu totii vacanta, tati isi va lua concediu si va sta cu ei, au programata o excursie la Piatra Neamt si probabil o vizita la bunici la Onesti. Stefi are pana acum de citit Dumbrava minunata, a fost ieri la biblioteca scolii, era super incantata ca e singura din clasa care are permis.

Eu am facut otita, de cand m-am operat nu mai fac sinuzite, dar am facut otita. Si ma dooooareeeee! Si azi dimineata l-am auzit si pe Matei "mami, ma doare un pic urechea, acolo inauntru", asa ca de dimineata am fost amandoi la ORL, el e bine, iar la mine s-a confirmat otita, asa ca am o sacosa de medicamente.

Mergi la inceput