Juniori de Iulie - August 2004 * (104)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

ce va plangeti mei asa de vreme??..era si timpul..noi suntem toto fara caciuli ..fulare..sepci si alte chestii

La multi ani Gorodel cu intarziere!! Frumoase poze! La multi ani John!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza
Cristalina la multi ani lui Johnmulta sanatate si fericire alaturi de trupa de fete frumoase....btw imi place la nebunie poza cu tine si galushtele
Kim iti sta foarte bine asa tunsasi Luka are o freza interesanta....
Si la noi ploua si este tare frig....
Sunt prin zona mai vream sa zic ceva...hai pupicei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Cristal, la multi ani lui John!
care anvelope de iarna frate? ca nu ninge inca. inainte.... nu merita, se tocesc prea repede!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

conform legii la 1 Nov trebuie sa le ai pe masina

La Multi Ani John!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Multumim de urari, maine e ziua lui si nu se poate tine pe picioare asa ca o sa isi petreaca ziua in conced medical...N-am sa mai prestez inca un tort ca nu poate sa se bucure de el, nici pe cel de duminica nu l-am terminat...
Da' facem decoratiuni interioare, ca deh, e Halloween!
Asta e viata, Doamne Fereste de mai rau!

Problema cu anvelopele e ca noi suntem in magurele si ele sunt la curtea de arges Nu putem sa mai plecam din parcare daca da o ninsoare asa ca noi le tinem pe masina de la 1 noiembrie pana de Paste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

nu mai. conform legii de la 1 noiembrie le poti pune, daca sunt conditiile care trebe! adica gheata/polei/zapada pe carosabil. asa scrie in lege!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

La multi ani pentru domnii tatici!

Rox, team-building-ul a fost organizat in aceeasi locatie ca si anul trecut, la Voronet,la o pensiune cu multa, multa verdeata, un hectar de gazon, teren de sport etc., foarte, foarte frumos.
Am avut noroc si de vreme, s-a racit brusc cand plecam spre casa.
Nu stiu cum sa pun poze, la birou ne-au restrictionat brusc accesul la webshots, picassa, facebook, orice email personal (sper sa mai tina DC ), acasa a calculatorul stricat, dar cine intra pe FB, pun colegele mele poze si cand am cum sa mai intru pe undeva, le distribui si eu...

Si revenind la weekend, sunt tare speriata, am avut niste oscilatii de tensiune de speriat, am avt aparat la mine, iar sambata seara am avut un puseu de 210 cu 110 :(. Petro a mers ieri la dr.noastra si astept sa imi faca programare la cardiologie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

a, tare frumos la Voronet! cand am fost in vara acolo am vazut pe drumul de la gura humorului ca e plin de pensiuni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Robi tu nu esti pe tratament antihipertensiv?? Cu siguranta iti trebuie.de aici ..sau si de aici migrenele tale...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
grr, azi la 7 era un grad, unu mic si pricajit.
la Patrick cam azi e ultima zi de scoala, maine au actiune la biblioteca judeteana... vineri ce mai ramane
o zi frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput