Juniori de Iulie - August 2004 * (104)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns corianai spune:

Salutam,
ma bag iar in seama
Gabi eu cred ca singura problema e ca societatea in care traiti ii obliga pe toti copiii sa presteze la acelasi nivel ceea ce e incorect din start pt ca evolutia lor nu e uniforma. Stefan are sansa imensa ca parintii sa fie atat de implicati
Mamografie la noi se face la 40, 45, 50 apoi la fiecare doi ani, pt mine a fost traumatizant :( Papanicolau se recomanda la trei ani.
Azi avem pian sa nu ma plictisesc cumva vineri seara cu putin noroc poate reusesc sa o conving sa exerseze cele 15 min saptamanale inaite sa mergem.
pe aici cam toate firmele anunta 10% reduceri, vine prapadeala din nou se pare, ei zic ca nu va fi la fel de rau ca in 2008-2009 noroc ca valul ajunge mai tarziu in Ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata si de la noi.
Gabi, va doresc di ntot sufletul sa razbiti si sa castigati fiecare lupta, sa invinga Stefan toate obstacolele
Corina, ce frumoase activitati aveti
Kim, nu apuci deloc sa te plictisesti vad
Cristal, mult succes la gasit terenul si casuta din povesti

Eu am trecut pe la scoala, n am aflat nimik nou. Giulik e tacuta si stie sa taca mult si frumos si e singura care tace - tacerea uneori e buna, alteori nu. Sa mai zic ? Ca iar o strig pe Alice sa scoata cercurile alea iar :D



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

la multi ani de sf. dumitru, sa fiti sanatosi cu mic si mare!
gabi,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

pe naiba Cori, valul e deja aici....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Daria cum adica este cea mai tacuta? Nu raspunde cand este intrebara ..nu interactioneaza?
Da mamo se face la 40 in pricipiu..dar daca structura sanului este una tanara, mamografia este inutila. Eu am facut-o pt nodulul meu, acum la 44 de ani..si la momo nu s-a vazut nimic..la eco da..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

(faza e ca toti simt nevoia sa intrebe "doamna, doamna aici e bine" etc.
a mea e singura care nu simte dom`le nevoia asta, i-am explicat eu doamnei ca fie`mi ii ajunge parerea proprie si d`aia. Doamna are simtul umorului spre norocul nostru doamna are simtul umorului si e o draguta; in rest nu ridica mana in timpul orelor ca nu o intereseaza acest aspect deloc, daca e intrebata, raspunde si gata)
asa ca nimic nou :D



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Citat:
citat din mesajul lui szivarvany

Buna dimineata si de la noi.

Eu am trecut pe la scoala, n am aflat nimik nou. Giulik e tacuta si stie sa taca mult si frumos si e singura care tace - tacerea uneori e buna, alteori nu. Sa mai zic ? Ca iar o strig pe Alice sa scoata cercurile alea iar :D



Daria, fata draga, sa-mi mut afacerea la Oradea, ca vaz ca piata merge bine acolo, heheh ?!! Lasa fata in pace, vorbeste ea cind o fi cazul si la dorinta ei !!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Alice ..am avut o revelatie!..Io eram datoare cu ceva!!! Ai rezolvat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Cu fierul ?? Nope, asteptam semnul tau ...
Da'nutz face probleme, ca nu era ceva suuuper ingrijorator !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

La multi ani de Sf.Dumitru!

Mergi la inceput