Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (22)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna dimi

irinuca la multi ani pt tinerelul tau sot!! sa fiti sanatosi toti si fericiti impreuna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Neatza yasmy!
Irinuk, sa-ti traiasca barbatul sa te bucuri de el , bun tortul la prima oara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Buna mamici de fluturasi,

n-am mai intrat de ceva vreme din doua motive
1 la lucru e jale mare , au fost zile cand am ajuns acasa si la 22.
2 wekendul trecut am fost in pelerinaj la Nicula, Rohia si Barsana si la Rohia am trait o adevarata minune, la liturghia slujita de Arhiepiscopul Iustinian Chira, un sfant in viata. Mi-a schimbat viata mie si celorlalte prietene care am fost acolo. As vrea din tot sufletul sa pot impartasi cu voi ce am trait/simtit acolo , dar din pacate scrisul asta nu ma ajuta. Cert e ca de atunci plutesc efectiv

Irinuca sa-ti traiasca barbatelul si sa ai putere si intelepciune sa ti-l educi asa cum vrei tu.

Noi suntem bine, Ilinca e o pramatie in adevaratul sens al cuvantului, e la faza in care lucrurile trebuie sa se intample numai cum vrea ea, altfel urla, loveste, musca, tot tacamul. Stie sa se faca imediat iertata cu pupici si dragaleli pe care nu le pot refuza.

Va pup si va doresc cel putin atata bine si fericire cata traiesc eu.

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna ziua fetelor!!!
Am intrat sa-mi spun offul....astazi este prima zi de gradi pt Edu al meu si ma doare sufletul de nu mai pot ca am plecat si l-am lasat acolo, printre straini. El mititelul s-a dus direct la copii dar tot am un nod ffffffffffff mare in gat si abia astept sa-l i.au. Offf.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Va rog sa ma scuzati ca nu scriu mai multe. Am citit din urma dar comentez in alta zi. Va pup pe toate cu mare drag!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Somleac, poate totusi ne spui si noua..... la Barsana am fost si eu in aprilie si tare mult mi-a placut
Ally, o imbratisare mami.... ai baiat mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

Citat:
citat din mesajul lui MaryM85

bUNA!Alehiam la mine problema sta altfel cand iesim afara ea vine cu hainutele la mine chiar caciulita o pune singura pe cap, dar cand ajunge afara si alearga un pic se incalzeste si trage de caciula!
Fetelor mandra mea a ragusit rau de tot, cu raceala aproape a trecut dar raguseala se accentueaza, homeogenul era bun de raguseala dar la copii cum se da?
[left]
mami de Alexandra Mirela


Pai eu cred ca atunci daca ii e cald, are dreptul sa nu mai stea cu ea... Sau daca vrei neaparat caciula, da-i una mai subtire de la inceput, sau trage-i gluga sa ii fie cald la ceafa. Sincer daca nu e mai putin de 15 grade, nu ma grabesc cu caciula. Ai mei momentan merg dimineata la gradi cu gluga pe cap.


Eu pastilute gen homeogen i le dizolv in apa (cam o lingurita de apa in pahar si administrata apoi cu seringa de nurofen/panadol)



Mad cu Robert si Lulu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

Irinuk sa-ti traiassca sotiorul

Ally multi pupici. Te inteleg foarte bine ce simti . Sa aiba Edi o acomodare usoara si cat mai putine imbolnaviri



Mad cu Robert si Lulu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

bbyasmi, wow primul dinte cazut, chiar ca Y e mare. zana maseluta a venit?



Mad cu Robert si Lulu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

alehiam....nu a cazut inca....se clatina....daaaaaa cu povestea cu zana maseluta a trecut peste soc

Mergi la inceput