Strugurasi de sept-oct 2011 *71* LMA !!!!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Multumesc pentru reacceptare in grup ... am pus poze cu bb Robert!!!

Vreau sa va zic k sunt cei mai frumosi strugurasi din tot mapamondul ... sper sa fie toti sanatosi si sa se cunoasca si ei candva!!!

Va pupacesc!!!!

Mamica fericita de BB ROBERT-MIHAI (25.08.2011)
Dumnezeu sa ne ajute sacrestem mari si sanatosil!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Am o intrebare la voi ... vi se intampla sa le dati de mancare la bb si ei sa isi faca parca greata si sa vomite???

Multumesc

Mamica fericita de BB ROBERT-MIHAI (25.08.2011)
Dumnezeu sa ne ajute sacrestem mari si sanatosil!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

camady eu una stau de 8 ani in Bucuresti, dar din fericire pt mine nu prea am intrat in contact cu doctorii, si nici cei din jurul meu.
poate stiu celelalte fete.
Oricum insanatosire grabnica mamicii tale

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca050 spune:

Fetelor, cred ca s-au pierdut din mesaje cu eroarea de mai devreme. Am scris un mesaj de dimineata care acum vad ca nu mai apare.

Athosiksi al meu icneste cand ii dau ou, parca-i este scarba.Asa ca am renuntat la acest aliment deocamdata.

mami de Eduard

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

camady eu nu am inteles prea bine ce vrea mama ta sa faca la Bucuresti ... doar investigatii sau vrea sa se opereze ? vrei la spital particular ?
ca Medlife are mai multe clinici (unde se fac doar investigatii) dar spital doar unul singur , cel din Grivita

particulare mai sunt si Regina Maria , Euroclinic , Victor Babes , Sanador
toate au si clinici si spitale
eu ti as recomanda Regina Maria

mai da mi detalii despre ce anume te intereseaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui athosik

Am o intrebare la voi ... vi se intampla sa le dati de mancare la bb si ei sa isi faca parca greata si sa vomite???



am patit, nu stiu sigur daca e din cauza ca e deja plina la stomac, sau ca mancarea e mai putin blenduita...in tot cazul nu-i mai dau la masa respectiva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Jade vrea sa-si scoata pietrele.Am vazut ca sunt multe clinici si un spital.Deci ptr interventii e musai la spital.
Deci la Regina Maria e mai ok decat la Medlife.
La Braila doctorii i-au spus ca trebuie sa se opereze si mama nu vrea.De aceea cauta o alta parere la Bucuresti si daca e sa faca interventia acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Salut :)

Ma mai interesez de fier si oua crude...
Eu i-as da, nepotii mei au baut oua crude mereu si nu au patit niciodata nimic.
Mai vad...

Marryan, in Ro comparativ cu MD sunt mult mai ok imbracati copii. In Moldova cand am fost m-am speriat cat de infofoliti erau copii la 26 de grade.

Sei, pana o sa vrea Maia.


La multi ani Nourash !!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

fetele, stiti cumva daca mai sunt faimoasele puseuri?

in conditiile in care mananca ziua bine, Noa bea lapte la 8.30 seara, la 3.30 noaptea, la 7.3o dimineata, iar la 9.3o a cerut iar.... Portiile ei sunt de 150-180ml cu sau fara cereale. Portia de la 8.3o e cu 4 masuri de cereale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bujo spune:

Si Caterina mea are o perioada foarte nasoala. Dupa ce i-au iesit 4 masele in circa 3 sapt urmeaza caninii. Doarme foarte rau, se trezeste des, plange si ma striga, ma trage de bluza sa-i dau "sisi". De mancat... si mai rau. Ia 3 lingurite si apoi refuza. O las in pace, suplimentez cu tzitzi. Nu am de gand s-o intarc si nici nu m-am gandit cand. Mi-a fost suficienta noaptea dinaintea operatiei cand nu am avut voie sa-i dau sa suga si mi-a plans cu suspine vreo 3 ore. La 4 dimineata dansam cu ea in camera pe muzica de la Mtv. Chin si pt mine si pt ea. Suge extrem de des in ultimul timp, si din cauza dintilor si a faptului ca mananca foarte putin si n-as putea sa-i iau consolarea asta. Doarme in pat cu noi de pe la ora 1 noaptea pt ca nu ma mai tin balamalele sa fac drumuri, si nici ea nu mai adoarme in patut.

Mergi la inceput