Minuni de Noiembrie-Decembrie 2012 (33)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns logam spune:

Buna Fetelor!
Azi am avut ultima infatisare la tribunal, urmeaza sentinta peste o saptamana. Am castigat pe Sorina si pensie alimentara iar el are program de vizitare.
Pe cel din burtica spune ca nu il vrea, deci va avea doar mama si sora. Asta e! Viata merge inainte.
El nu intelege de ce nu il iert pentru greselile facute . Dar eu nu mai pot crede ca se va indrepta. Am primit si amenintarile de rigoare dar am promis sa nu ma mai stresez macar pana nasc.
De acum sa stau doar cuminte.
Va pup!


Luminita, de Sorina Dana - 10 noiembrie 2007
poze Sorinutza mica

Alte poze

Povestea nasterii
29+ cu Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A.C spune:

Logam,!
Ai toata sustinerea noastra !Aici gasesti mereu o vorba buna,o incurajare,un zambet...
Fii puternica pt.copiii tai si pentru tine !

Alina 34+ mami de Delia ( 6 ani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mena1906 spune:

Logam felicitari pentru custodie. Fii tare pt copiii tai.

UM 06-04-2012; DPN 11-01-2013 26+ cu Eduard

In love with my little kid :X

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tnicoleta spune:

Buna fetele

Apar si eu dupa un timp.

In primul rans, imi pare rau pentru Valicuta. Sa dea Domnu sa treaca peste ateasta grea incercare. Ma rog pentru sufletelul mic.

Logan Felicitari pentru custodie. Daca nu merita nu ai ce ierta. Important acum este sa fii tu bine.

Deja imi pica ochii in gura de somn.

Despre noi cate ceva. De luni sunt in CO si mi-am propus sa fac multe dar Corina a fost de alta pere. Asa ca nu am reusit decat sa merg cu Bia la cardiolon, sa iau copii de la scoala si sa facem temele. In rest daor pat si somn.
Azi am fost mai in forma si am reusit sa gatesc si sa spal. Am fost si la gineco. Mi-a dat tratament pentru candida si un alt pogon de analize, pe care medicul de familie mi-a zis ca nu-l mai deconteaza Casa, chit ca sunt gravida.

Am vorbit si de nastere si imi pare rau de ea dar nu imi permit sa nasc la Medlife, asa ca am rugat-o sa imi recomande un medic din sistemul de stat.

De saptamana care vine incep impachetatul. Casa nu-i complet gata, dat strictul necesar l-am facut. Mai exact sotul, ca eu desi am vrut, n-am putut.

revin maine cu forte proaspete

Nicoleta 27+ Corina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bubulina42 spune:

Logam, e o usurare,sa stii.Ma bucur pentru tine.
Acum tine minte ca programul de vizite trebuie respectat cu sfintenie si ca daca nu vine, trebuie sa te anunte in prealabil.NU are voie sa stea mai mult decat e scris in doc final, nu are voie sa spuna nimic rau despre tine in fata fetitei, nu poate intarzia fara sa anunte,are voie sa participe la ziua copilului (in cazul in care asta nu e specificat nicaieri) daca scrie inainte si primeste incuviintarea ta si ora la care poate veni, pensia alimentara se ajusteaza in fiecare an, in fc de venituri (buna treaba asta atunci cand mai cresc)..

pup fata
...hmmm...E oricum un norocos, daca eram in locul judecatorului pe care l-ai avut, nu ii dadeam nici un drept de acces barbat care nu vrea sa stie nimic despre copilul care ii apartine si care e pe drum...
Ai grija de tine si de puii tai, nu te stresa si nu te mai gandi la ce a fost, esti o femeie puternica, o mamica super -si ceea ce urmeaza este cel mai important.O sa fie bine.E si acum.

33 + cu Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelique_19 spune:

Logam

30+ cu Stefan Lucian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns S.ellena spune:

Logam, eu te felicit si te admir ca esti o femeie puternica. Faptul ca iti iubesti atat de mult copiii iti va da forte nebanuite si o veti scoate la capat impreuna. Mai bine sa fiti fericiti singurei, decat nefericiti cu fostul sot!

31+ cu Eva Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bioana spune:

buna seara,

LOGAM felicitari pentru custodie!!un nesimtit ex-ul...sper sa iti plateasca pensia si sa nu iti faca zile grele.gandeste-te la copiii tai si nu te mai stresa. toate trec.

MACARIE bine ca ai scapat de masea. ai incercat sa vezi daca iti trece cu paracetamol¿.si eu tot ulei de migdale am luat pentru masaj.

ANGELIQUE sa treci cu bine peste noaptea asta!!

ANDIE mersi. ce faci la noapte¿ bine ca te-ai odihnit...spor la treaba maine!

TNICOLETA odihneste-te si tu ca ai timp si de restul. abia ai intrat in concediu...

noapte buna fetelor.

embarazada de 31+

o fetita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

pt masea e f buna si apa fff sarata calduta...cu sare de mare ,,si amorteste locul si dezinfecteaza si previne o eventuala infectie...de fapt asta e f f buna de folosit in loc de mizeriile de ape de gura care sunt pline de alcool si chimicale care styrica echilibrul din gura...
fetelor??de ce va stresati cu ciorapii??unde o sa poarte bb ciorapi?aia sunt pt mai tarziu ...


<hr noshade size="1" />
alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si de printesa razboinica Maysaa(30.10.2010)
si 24+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andie_n spune:

Am pus si eu 3 poze noi in albumul meu de pe picassa si am admirat pozele noi puse de Alina (ce draguta e Delia cand iti pupa burtica) si S.ellena.
Logam, felicitari ca ai obtinut custodia, suntem alaturi de tine , fii tare pentru copiii tai!
Nicoleta, si eu am fost in concediu saptamana asta si nu prea am reusit sa fac nimic prin casa, si saptamana viitoare merg din nou la munca. Asta e, macar m-am odihnit, mai mult ziua decat noaptea . La noapte probabil iar citesc . Succes cu mutarea, dar ai grija de tine sa nu exagerezi cu munca.
Noapte buna tuturor!


Andreea 34+ cu Emilia
http://lmtf.lilypie.com/Vsxsp3.png

MTHFR C677T heterozigot, A1298C heterozigot, PAI-1 675 4G homozigot
Tratament: Clexane 0.4, Femibion2, Cetebe, 2 MagneB6

Mergi la inceput