Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *447*

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui AlexAndra_81

Asa m-am bucurat pentru Iulia, slava Domnului ca a trecut cosmarul ! Sper ca dupa ce incheie episodul asta sa nu mai calce mititica prin spitale decat in vizita!

Vazut si pozele plimbaretilor, frumoase tare! Bianca mare curaj ai sa te aventurezi asa cu masina in lumea larga! Esti de admirat! Si ma bucur ca am reusit sa le vedem cu ocazia asta si pe Ada si pe mamica ei cu care sunt mai mult ca sigura ca v-ati simtit tare bine!

Felicitari si lui Phiphi pt dezpamparsire Tare bine ii mai sta in rosu, e dulce dulce dulce

Pisik, fruntea sus si du-te si incheie socotelile vesela si optimista! Pai cu asa telefon nou nici nu se poate altfel, nu?

Pupam si urechiusa lui Calin

Amalia

Iulia va invinge cancerul




Pai, Alexandra, problema nu e in lumea larga. acolo e cel mai simplu. Autostrazi ca lumea, oameni ok. Buba la noi in tara e...ca pana iesi din Romania iti creste barba. lasand la o parte faptul ca nu avem autostrazi se mai si circula ca la nebuni.

spun si eu pe aceasta cale: BUN VENIT NATALIEI! Sa fie sanatoasa si Ramona sa se refaca repede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

NATALIA, bine ai venit in lume! Sa ai o viata minunata!

Ramona, multi pupici.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Astazi l-am luat pe Rares cu muci de la gradi. Vineri l-am luat cu tuse. Suntem pe drumul cel bun, nu?

Gianina, am nevoie de o consultatie? te sun pe la 3.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

tufete dragi!

Nataliabun venit pe lume,sa fii sanatoasa,norocoasa si sa aduci bucurii parintilor alaturi de fratiorul tau!Ramonarefacere rapida.

Am dus huna la gradi...azi au sarbatoriti.Am semnat pentru optionale vor face gimnastica si engleza...si toata afacerea 120lei

Dimineata am dus macheta lui Bogdi la scoala


a fost obositor cu 8 copii in casa...dar a fost minunat pentru ei..au lucrat si s-au jucat in echipa.Am regretat ca n-am avut cu ce sa-i inregistrez sa arat si altora cat de fain au facut totul.Dar mai ales pentru mine...caci la sectiunea creatie,de la "romani au talent...acasa la Bogdan" a cantat si Bogdi un cantec "realizarea "lui din care am retinut "mai flacai,mai,mai..."

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Citat:
citat din mesajul lui AlexAndra_81

Salutare tufete!

Mai aveti cafea pt intarziati?

Tocmai ce-am vorbit cu Ramona, bebe Natalia a venit pe lume bine sanatoasa, 3500 kg, nota 10 Mami e la terapie, incepe sa-si revina si abia asteapta sa-si cunoasca comoara





Amalia

Iulia va invinge cancerul


wow ce mare e!
sa fie sanatoase amandoua!
Bine ai venit pe lume, Natalia! sa fii sanatoasa sa te bucuri de familia minunata!

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 15
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina2008 spune:

Dodo, ce frumoasa macheta a facut Bogdi impreuna cu colegii lui! Uau! Arata senzational!

Natalia bine ai venit! Sa cresti mare, frumoasa si desteapta! Multi pupici mamicii Ramona!

Pisik... zambeste si curaj!

Calin, un baietel nazdravan si mamica lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna!

Felicitari Ramona! Sa fie sanatoasa si sa va bucure mereu sufletele!

Dodo: mi-a placut macheta, se vede ca au lucrat cu drag

Floric: Insanatosire grabnica lui Rares!

Luc a facut sambata febra in jur de 38 de vreo doua ori si ieri a fost ok, stiti cumva trebuie sa mai iasa ceva masele, ca zilele trecute imi spunea ca-l doare gingia.




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Dodo, se vede ca Bogdi are talent. Si rabdare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Dodo, felicitari lui Bogdi si colegilor pt finalizarea machetei !


Simonapro, nu stiu daca mai trebuie sa iasa ceva masele acum
Sanatate lui Luc sa nu mai faca temperatura


Eu profitand de vremea superba de afara, mi-am cumparat cizme , nu am avut asta in plan dar atunci le primisera si a fost musai sa le probez si sa le achizitionez mai ales ca au avut un pret tare bun





Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare fetele!

Ramona, felicitari!!! refacere rapida si un bb sanatos si neplangacios.
Natalia, bine ai venit in club

M-am bucurat si de vestile bune despre Iulia. Sper sa fie bine si sa nu mai treaca prin astfel de experiente!

Noi suntem bine, doar ca acum nici doua saptamani i-am pus o plombita Crinei si vineri i-a cazut. am sunat azi la dr. si a spus sa mergem miercuri sa ii puna alta... sper sa stea Crina cuminte inca o data si mai ales sa nu mai pice plomba.

Mergi la inceput