Cacealmaua lui DDiaconescu

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Mirela, singura explicatie, si aia trasa de par, este ca are pe cineva in spate. De fapt, a si lasat sa se inteleaga asta.
Nu-l vad sa-l intereseze investitiile astea.

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Rufus, si de ce sta ala in umbra? E Bin Laden reloaded?
La atatia bani, de ce sa iti ascunzi mecla decat daca ai niste bube mari si cu puroi :))))

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amonar spune:

Lasand la o parte faptul ca poate nu are banii respectivi, o investitie nu trebuie neaparat condusa de cel care are banii. Daca aduce un anumit sort de management (anglo-saxon, de exemplu)cu manageri eferenti, nici nu trebuie sa viziteze locul respectiv. Banuiesc ca pe chestia asta se bazeaza.
Am inteles ca are in database oameni care au studiu si practica in de-ale economiei.

Si miza mi se pare si mie destul de mare, daca se adevereste ca este un excroc, poate sa isi ia adio si de la cifra de audienta care genereaza parale. Trebuie sa stie el ceva, nu cred ca calca in neant.

Chestia cu dintii...eu am ramas 'paf' cand am vazut la un serial italian difuzat in romania ca aproape toate actritele erau trase prin inel, frumoase si cu o dantura....groaznica. O fi chestie latina...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

A, asta nu-i prea greu...pot avea o intelegere, noi te lasam in fata, faci imagine, la alegeri catigi cat mai mult, iar din toamna ne ajuti tu pe noi.

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii


Renunta la aparitiile de la OTV? B.nica, tu chiar nu iti dai seama ca ce face DD este doar un joc ... ? pentru ca vin alegerile si sunt multi romani care il cred ????


Vezi, aici gresesti!Deja ne-am obisnuit cu fitilelile politice care ne sunt servite si de care ne-am saturat!
Chiar nu-si dau seama stimabilii care cred ca ne aburesc ca ne-am desteptat si tatucul sau unchiul nu ne mai apar chiar asa de respectabili?
O televiziune care mobilizeaza o populatie aflata in lipsuri insistand pe acestea, trebuie sa fie urmarita ca sa afli scopul pe care il urmareste!
DD daca nu este cumva instruit anume si inca bine, chiar pare un om cu bune intentii.
Fata de fatarnicia si idiotenia altor politicieni care ne polueaza pe la tv-uri, DD chiar pare de buna credinta pt. oamenii simpli pe care el i-a ales drept target.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Amonar, asa o fi, dar nu ma deranjeaza ca a mancat dulciuri si ca nu s/a spalat pe dinti ci ca nu si/a aranjat totusi dintii, mai ales ca lucreaza in industria vizuala.


Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amonar spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Amonar, asa o fi, dar nu ma deranjeaza ca a mancat dulciuri si ca nu s/a spalat pe dinti ci ca nu si/a aranjat totusi dintii, mai ales ca lucreaza in industria vizuala.


Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook


Pai la asta ma refeream si eu cand vorbeam de actrite. Daca nici ele nu se respecta....nu stiu ce sa mai zic de industria vizionala. La asta m-am referit. Poate ca exista o alta mentalitate, doar asta am vrut sa spun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deceneus spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Amonar, asa o fi, dar nu ma deranjeaza ca a mancat dulciuri si ca nu s/a spalat pe dinti ci ca nu si/a aranjat totusi dintii, mai ales ca lucreaza in industria vizuala.


Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

A explicat intr-o seara, cred ca la Realitatea, ca are un dinte crescut oblic, si din cauza asta ca sa-si faca dintii ar trebui sa-i scoata pe toti si sa puna proteza.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deceneus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

A, asta nu-i prea greu...pot avea o intelegere, noi te lasam in fata, faci imagine, la alegeri catigi cat mai mult, iar din toamna ne ajuti tu pe noi.

Rufus, Tora si iadele

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

Si eu cred ca asta-i varianta cea mai plauzibila.
Daca va amintiti in urma cu un an era o firma cu 5-6 angajati cu profit de 2 mld, sediul fictiv, de care nu s-a mai auzit nimic. Sunt multi bani scosi din tara, circulati prin paradisuri fiscale, care probabil se vor reinvesti in "tunuri".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

mersi Deceneus pentru explicatie, vezi ce bine ca avem si un fan OTVist care ne da detalii.

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput