Cacealmaua lui DDiaconescu

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Amonar, asa o fi, dar nu ma deranjeaza ca a mancat dulciuri si ca nu s/a spalat pe dinti ci ca nu si/a aranjat totusi dintii, mai ales ca lucreaza in industria vizuala.


Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook


da' de frica de dentist nu ai auzit?..crezi ca ii ocoleste pe ai cu bani?1..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deceneus spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

mersi Deceneus pentru explicatie, vezi ce bine ca avem si un fan OTVist care ne da detalii.

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Cu placere.
Dar sa sti ca am primit invitatie pa alt forum, sa comentez pe site la OTV si nu m-a tentat.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Hai lasa Nada, ca vad ca il aperi pe DD...
hai ca nu e asa de rau la dentist. Ca nu e copil, chiar daca seamana cu unul.

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deceneus spune:

Eu cred ca-i un "pion" al lui M.R.Ungureanu. Unul din multii ungureni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Na! Acu' va-ti opintit in dintii lui Dan Diaconescu!
Mai, voi uitati ca asta este oltean ca mai stim noi cine si ca oltenii au anumite caracteristici.
Acum nu mai stau sa le enumar ca iar ma veti crede fan DD!

Sunt curioasa ce veti comenta daca DD depune banii sau daca nu, ce va fi fost mai bine pt. Oltchim!
Nu cumva sa ziceti ca erau mai buni golanii aia care dadeau 3 mil. pe creante de sute de mil. de euro si cu care guvernul Ponta era de acord!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deceneus spune:

Ce-ar fi sa faca DD ce-a facut Patriciu cu Rompetrol?
Si Patriciu cred ca a fost un "pion" in spatele caruia au "jucat" altii.
Nu cred ca Patriciu a fcu afaceri de unul singur. Afacerile de anvergura se fac in "gasca" cu relatii la cel mai inalt nivel.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Deceneus, sunt curioasa daca mai este cineva care sa-l creada pe Patriciu mogul ca si pe DD dealtfel!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

b,nica - daca DD depune banii, ma mai gandesc.

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns almo spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deceneus

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Amonar, asa o fi, dar nu ma deranjeaza ca a mancat dulciuri si ca nu s/a spalat pe dinti ci ca nu si/a aranjat totusi dintii, mai ales ca lucreaza in industria vizuala.


Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

A explicat intr-o seara, cred ca la Realitatea, ca are un dinte crescut oblic, si din cauza asta ca sa-si faca dintii ar trebui sa-i scoata pe toti si sa puna proteza.


Mintile ilustre discuta idei; Inteligentele medii discuta evenimente; Mintile reduse discuta persoane. (Eleanor Roosevelt )





de-ai sti ce bine ti se potriveste explicatia asta deceneus!
incredibil!
tu l-ai crezut


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deceneus spune:

A dat mai multe detatii, dar nu le-am retinut. Cred ca a pierdut un dinte cand era mic si ceilalti, cand au crescut au ocupat locul liber.
Explicatia parea plauzibila.


Mergi la inceput