Colectia de toamna-iarna 2005 (39)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

se pare ca saptamana asta au facut fise similare cu evaluarea initiala care va fi saptamana viitoare.
si de la sedinta de la gradi am aflat acelasi lucru: se face evaluare initiala si finala (evident si pe parcurs). citisem eu ceva in legea educatiei in legatura cu asta, se pare ca se face acum la toate nivelurile.

desi nici pe departe nu tin ritmul cu Lavi, vad ca iarasi am acumulat o oboseala de incep [din nou!] sa ma banuiesc de boli ascunse . azi am balotat Ca, Mg, Fe, cafea+cioco, banane, sa acopar toate deficiturile care mi-au dat prin minte. inca n-am lesinat, cum ma temeam de dimineata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

ce ziceti, ati mai avea chef de o mini-tabara de 2-3 zile in vacanta din nov a scolareilor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Tabara? A zis cineva tabara/ excursie/ iesire/plecare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Maria, oboseala te in concediu se manifesta? Sau cand ai copiii la bunici?

Daca nu, dormi 8 ore pe noapte? Care e necesarul tau uzual de somn si cat reusesti sa acoperi din el?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

in concediu imi ia o saptamana sa-mi revin, apoi sunt ok. copii la bunici n-am avut de mai bine de 1 an, bunicii ne ajuta cu ei cat suntem la serviciu, in rest sunt ai nostri. dorm 7, mi-ar trebui 10 . plus sa recuperez anii de somn pierdut cu bebeluseniile, pe care inca ii resimt.
aaa, de vreo 3 saptamani, dupa renovare, le-am rearanjat patuturile, rar vreo noapte in care sa nu ceara vreunul asistenta . asta o fi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Maaaaaaaaaaama, ce idee cool cu tabara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

ce ziceti de aquaLand Deva ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

am pierdut mesajul.
Deva e cam departe, trenul ramne pe camp, eu nu ma incumet sa conduc atat de mult .
Pot sa-mi iau de la servici vineri ,poate si joi, nu sunt sigura!
Sa inteleg ca tot fara barbati mergem?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Lavi si Cornelia au inceput deja sa faca bagajele, Noki a facut loc in masina....

Mergi la inceput