Piersicute de iulie-august 2012 (3)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ali24 spune:

Noi dormim cu tv ul aprins

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura32 spune:

Multumesc fetelor pentru raspunsuri . Fleur cred si in deochi si in agheasma , daca nici eu nu cred in Dumnezeu .... cred ca nu a ramas nici un sfant la care sa nu ma rog sa am un bb si umblat pe la biserici la greu , dar ma rog asta este un procedeu de familie , suntem noi mai bisericosi si eu ma simt bine asa , sper sa-l invat si pe Andrei sa fie la fel .
Am pus si eu accent pe programul lui zilnic , vb Porumbitei vreau sa-l invat flexibil dar lui ii place fff mult afara , sa ne plimbam non-stop cu masina si sa nu stam in casa
, nu stiu ce o sa facem la iarna cand nu o sa putem sa stam cu orele afara .
Va


Mami de Andrei ( 3 Iulie 2012)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valy27 spune:

ieri a plans 5 ore a fost horror.mi s-a rupt sufletul....

ile-wrap-ul tau merge de pa acum????noi avem aproape 2 luni...

ar trebui sa intreb si la kineto...ca avem o probl cu gatul....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valy27 spune:

are multe ore de veghe, saliveaza...suge mainile, linge bluzele de parca ar mai manca. ii mai fac lp- si nu mai vrea.....ce-o mai fii si asta?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura32 spune:

Ma intreba cineva ce am cumparat de la targ .... I-am cumparat un costum de iarna de fas gros , sa sa-l plimbe tati cu sania , caciulita groasa si 4 perechi de sosete groase .
Revin ... s-a trezit puiul

Mami de Andrei ( 3 Iulie 2012)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura32 spune:

Citat:
citat din mesajul lui valy27

ieri a plans 5 ore a fost horror.mi s-a rupt sufletul....


_
fiv 1 reusit-promed,MTHFR A1289C-HETROZIGOT,PAI 1 -HETROZIGOT.
SARA MARIA
DN-30.07.2012


sa le facem cunostinta

Mami de Andrei ( 3 Iulie 2012)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valy27 spune:

offff laura- mereu ma gandesc la tine cannd plange....speram sa nu ajungem ca andrei al tau...si ma intreb cum ai trecut peste...

sa ma incurajezi....

cum se da colief in lapte praf???
zicea cineva ca trebuie sa astepti 30 de minute...in cazul noastru nu se prea poate.se trezeste si in max 10-15 minute(cand e in toane bune) trebuie sa-i dam sa pape...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muraturica spune:

Citat:
citat din mesajul lui valy27

offff laura- mereu ma gandesc la tine cannd plange....speram sa nu ajungem ca andrei al tau...si ma intreb cum ai trecut peste...

sa ma incurajezi....

cum se da colief in lapte praf???
zicea cineva ca trebuie sa astepti 30 de minute...in cazul noastru nu se prea poate.se trezeste si in max 10-15 minute(cand e in toane bune) trebuie sa-i dam sa pape...

_
fiv 1 reusit-promed,MTHFR A1289C-HETROZIGOT,PAI 1 -HETROZIGOT.
SARA MARIA
DN-30.07.2012


Aici am citit cum se administreaza colieful.
http://www.farmaciastejara.ro/colief-infant-drops-p-2702.html
Nici eu nu pot tine copilul 30 minute ca e prea mare scandalul.
Lapte praf nu prepar in avans asa ca tot ce pot sa fac e sa sper ca infacolul va functiona in continuare.
Valy, ti-am zis ca ale noastre parca sunt vorbite. Avem cam aceleasi dileme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muraturica spune:

Fetele care ati pus stickere in camera lui bebe ajutati-ma si pe mine cu un raspuns. Se lipesc usor? O data lipite se mai pot dezlipi si muta in alta parte? Aveti idee cum ramane peretele cand se dau jos?
Multumesc mult. I-am aratat sotului pe net cam ce as vrea si a venit cu intrebarile de mai sus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adarev spune:

Salutare fetele. Eu sunt intr-o continual alergatura. Aseara am avut o obligatie si a trebuit sa iesim la rest. Undeva in Herastrau cu bebeul in dotare. Nectarel s-a comportat ok. A dormit si a baut si un bibe. De lp. Azi am fost la targ si I-am cumparat un leagan care poate fi folosit pana la 3 Ani ca are si masuta in dotare. E Tare haios in el. I-am Mai luat si o caciulita si cam atat ca numai chestie asta m-a costat vre 1300. Maica-mea care este la mine, a facut un intreg scandal ca Mai bine Luam altceva. In fine... Aruba, Petrecere frumoasa. Laura, nici nu stiu ce sa Mai spun de Andrei.Vali si de tine IMi pare rau, I-auzi 5 ore. Noi dormim cu tv si cu o veioza. Il opresc cand ma trezesc. Despre bone, nu stiu ce sa va spun. Am avut la Tudor experiente proaste. Una care era si pocaita, m-a furat de bani de m-a rupt. Credeam ca sunt eu panca si ii pierd la cump#259;r#259;turi. Am prins-o cu mana in geanta. Alta luat#259; prin Agentie de recrutare, am g#259;sit-o beata rupta si cazuta in balcon. Apoi am aflat ca era alcoolic#259;. Alta mi l-a pierdut pe Tudor in banc post si multe altele. Acum am noroc ca sta cu soacra. Scuze ptr .scris . E de pe tel.

Mergi la inceput