Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (19)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

strumph, nu mi-a crescut amprenta la loc, incepe sa se refaca carnitza, am luat un pansament de plasa cu parafina care reface filmul lipidic si spray cu praf de neomicina si bacitracina si continuam pansamentul de 2 ori pe zi, e iubi dr sef

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

Citat:
citat din mesajul lui strumphitza

Am revenit si noi eu si piscoata s-a trezit la 7 jumate, oaaauu da de cand nu s-a mai trezit asa tarziu, oare ce o fi fost cu ea azi ? nu stiu ce anume , eu oricum nu ma supar deloc, poate sa o tina asa de aici inainte ahh ce bine ar fi, parfum de fericire !!!


Alehiam, sa iti fie de bine concediul!! mi-a placut cum ai spus-o! sper si eu in 2 sapt sa simt ca e o luna de leneveala ahh abia astept pozici de la mare, plimbareli nu ne arati ? sau deja ai pus in picasa si nu zici? ia sa bag eu un ochi



Acum sunt poze pe picasa



Mad cu Robert si Lulu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

strumf superr!!! cred ca ai o dispozitie de milioane!!!

vas poze cu voi nu ne mai arati???

alehiam fugg si eu sa vad pozicile!!!

L sa pus la nani...deci am 3 ore jumatate de leneveala....saptamana asta sunt pe rasfat cu buni alaturea. soata este plecat in delegatie toata saptamana...nici nu stiu in ce toane sunt.....deja imi este dor de el.....si este plecat doar de cateva ore...:(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

alehiam ce poze frumoase!! aveti 2 copii minunati!! robert iti seamana foarte bine!!! la luiza nu mi am dat seama cu cine seamana....la ce pensiune ati fost?? arata foarte bine! la multi ani cu intarziere pt robert!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vas spune:

Yasmi va arat cu drag dar doar pe FB, ca acolo le am , aici pe picasa daca nu am mai intrat deloc, mi/a fosr rusine sa tot cer parole conturi, etc, asa ca daca vreti pe FB Butan ANdreea Bichis ma gasesti acolo.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

madutule nu ti-ai revenit inca de la must???

deea iarasi chiulesti??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui vas

Yasmi va arat cu drag dar doar pe FB, ca acolo le am , aici pe picasa daca nu am mai intrat deloc, mi/a fosr rusine sa tot cer parole conturi, etc, asa ca daca vreti pe FB Butan ANdreea Bichis ma gasesti acolo.


Andreea , mamica Elizei 13.05.2007 si a lui Andrei 26.02.2011 poze2







offfffffff Fb-ul asta
nu am cont!!!
dc vrei iti trimit parola de la picassa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

o idee de papa pt ora 16 plsss....
la pranz a papat ciorbica de pui cu legume si smantana...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Hello!

Noi am avut un weekend destul de plin. Sambata am fost noi in vizita pe la nasi, iar ieri am avut noi musafiri.
Azinoapte a dormit bine si Diana, dar nu ma bucur inca prea tare.

Strumph, cu vena, de cand am revenit la ritualul nostru de zi cu zi, este mai bine. Ma mai doare cateodata dar foarte rar si putin. Cu intalnirea cum a ramas pana la urma? Cand ne vedem? Si eu abia astept sa va vedem.



la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011) si 33+ cu
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

strumph, nu mi-a crescut amprenta la loc, incepe sa se refaca carnitza, am luat un pansament de plasa cu parafina care reface filmul lipidic si spray cu praf de neomicina si bacitracina si continuam pansamentul de 2 ori pe zi, e iubi dr sef


Sa stii ca si eu am reusit o performanta asemanatoare mai demult si numai am amprente pe varful degetului respectiv. Eu mi-am taiat degetul la o razatoare din aia minune pentru ca mi s-a pus pata sa tai ceapa verde cu ea, evident fara nici o aparatoare.

la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011) si 33+ cu
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput