De ce le este oamenilor frica?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rall spune:

De idioti, Mihai.

Si de cutremure.
Si de telefoane dupa miezul noptii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanap85 spune:

Citat:
citat din mesajul lui hannen

Citat:
[itat din mesajul lui Tilia

Numai musulmanii ma sperie.

~~~



BUHUHU!Te-am speriat?

************************************

Whatever happens don`t let go of my hand!




(scuze tilia )
Mami de ingerasi :David(25.10.2006)Paul (15.05.2009)si Anastasia(25.02.2011).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanap85 spune:

de Dumnezeu,in sensul bun

Mami de ingerasi :David(25.10.2006)Paul (15.05.2009)si Anastasia(25.02.2011).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tilia spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius


Avertisment verbal:

Tilia si MihaiTexas daca ma aveti o singura iesire sau provocare ne luam adio unii de la altii definitiv.


www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa


Nu vad de ce se considera ca ,,am provocat". Eu sunt dispusa sa-mi sustin parerea cu argumente din coran/hadisuri/alte surse. Nu e intentia mea sa inflamez pe nimeni, pur si simplu am raspuns la intrebare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coracora spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius


Avertisment verbal:

Tilia si MihaiTexas daca ma aveti o singura iesire sau provocare ne luam adio unii de la altii definitiv.


www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa


Aia cu "capul ingust" ti-a scapat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui ina.click

Si mie, mai ales ca maica-mea de asta a murit.

Prefer insa sa ascund temerea asta undeva "in the back of my mind".

Tu cine ziceai ca esti?

-------------------------------------
Just derpin' around


Si mie. Bunicul din partea mamei si bunica din partea tatalui, amandoi au avut. Deci, eu am gene din ambele directii si seaman fizic exact cu bunica din partea tatalui... sper sa nu fi mostenit si gena de Alzheimer...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coracora spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tilia

Nu vad de ce se considera ca ,,am provocat". Eu sunt dispusa sa-mi sustin parerea cu argumente din coran/hadisuri/alte surse. Nu e intentia mea sa inflamez pe nimeni, pur si simplu am raspuns la intrebare.


Nici eu nu pricep de ce ti-a fost dat acest avertisment.
Tu nu ai pomenit nickname-ul "hannen" ca sa fie atac la persoana.
In felul asta nu se mai poate discuta nimic pe forum, e totul gatuit la maxim de corectitudine politica si trebuie sa calci "ca pe oua" cand iti exprimi opiniile.
De fapt e mai bine sa nu ti le exprimi ca, mai stii, scrii ca nu-ti place ciulamaua si te pomenesti ca-si face cont pe forum Asociatia Amatorilor de Ciulama (AAC) si se indigneaza din cale-afara iar tu iti iei un avertisment de nu te vezi....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui coracora

Citat:
citat din mesajul lui marius


Avertisment verbal:

Tilia si MihaiTexas daca ma aveti o singura iesire sau provocare ne luam adio unii de la altii definitiv.


www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa


Aia cu "capul ingust" ti-a scapat?


Depinde cat de corecti suntem daca vrem:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=174473&whichpage=3

Toate mesajele off topic le voi exclude.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui coracora

Citat:
citat din mesajul lui Tilia

Nu vad de ce se considera ca ,,am provocat". Eu sunt dispusa sa-mi sustin parerea cu argumente din coran/hadisuri/alte surse. Nu e intentia mea sa inflamez pe nimeni, pur si simplu am raspuns la intrebare.


Nici eu nu pricep de ce ti-a fost dat acest avertisment.
Tu nu ai pomenit nickname-ul "hannen" ca sa fie atac la persoana.
In felul asta nu se mai poate discuta nimic pe forum, e totul gatuit la maxim de corectitudine politica si trebuie sa calci "ca pe oua" cand iti exprimi opiniile.
De fapt e mai bine sa nu ti le exprimi ca, mai stii, scrii ca nu-ti place ciulamaua si te pomenesti ca-si face cont pe forum Asociatia Amatorilor de Ciulama (AAC) si se indigneaza din cale-afara iar tu iti iei un avertisment de nu te vezi....




Fals exista si punctul 5 la fel de valabil.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

Citat:
citat din mesajul lui Victoria_mami

Citat:
citat din mesajul lui ina.click

Si mie, mai ales ca maica-mea de asta a murit.

Prefer insa sa ascund temerea asta undeva "in the back of my mind".

Tu cine ziceai ca esti?

Just derpin' around


Si mie. Bunicul din partea mamei si bunica din partea tatalui, amandoi au avut. Deci, eu am gene din ambele directii si seaman fizic exact cu bunica din partea tatalui... sper sa nu fi mostenit si gena de Alzheimer...


Victoria, Mami Nadia si Daddy au invins Leucemia!

VICTORIA





Nu stiu cum sa te incurajez. Eu am vrut sa ma testez de vreo 2 ori dar mi-a fost teama. Vorba unei neuroloage "stii, si la ce te0ajuta, ca si-asa tratament n-ai". Da, poti sa o lalai si sa amani inceputul sau sa incetinesti cu vreo 5 ani. Sa fiu sincer, daca mostenesc, as prefera sa accelerez sfarsitul, nu sa trag de inceput.

Sper sa apuc sa il vad pe Alex mare si independent, sa fie undeva la casa lui si in nici un caz dependent de mine sau traumatizat.

Adica daca facem boala asta la 70j de ani nu-i bai, ca nu aveam de gand sa fiu vreun Hugo sa invat limbi straine la varsta asta. Numai sa nu ma ia la 40, ca pe maica-mea.

Just derpin' around

Mergi la inceput