Strugurasi de Sept-Oct 2011 *68* LMA

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pinkysor spune:

Buna dimineata!

La multi ani micutul lui mama, sa ai parte sanatate si sa fii fericit!

Noi azi il sarbatorim pe micut Abia astept. Mai am cate ceva de facut dar nu multe deci sper sa am timp sa ma relaxez

Fetelor va invit la o felie de tort, cafea suc fiecare ce poftiti!

Va multumesc mult de tot pentru urari!

Va pup pe toate!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkysor spune:

Klau, felicitari pentru petrecere!

Sei, bravo, ai fata mare deja sa zica ea singurica si sa mearga la olita e lucru mare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

La multi ani Dani ! Sa fii sanatos si norocos ! Petrecere frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_t spune:

Eu sunt intr-o perioada tare agitata si in care trebuie sa iau cateva decizii privind viitorul profesional. Acum ~ 2 sapt, cand am anuntat ca ma intorc la job, mi s-a comunica, diplomatic si prietenesc ca nu ma mai primesc.

Jade, revin mai tarziu cu info despre noi. Am vazut ca ai intrebat de noi, multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui andreea_t

Eu sunt intr-o perioada tare agitata si in care trebuie sa iau cateva decizii privind viitorul profesional. Acum ~ 2 sapt, cand am anuntat ca ma intorc la job, mi s-a comunica, diplomatic si prietenesc ca nu ma mai primesc.

Jade, revin mai tarziu cu info despre noi. Am vazut ca ai intrebat de noi, multumim!


21.09.2011 ora 02:50
Bine ai venit Andrei Bogdan in viata noastra! Doamne iti multumim!







Andreea nu au voie sa nu te primeasca.. pana face Andrei 2 ani jumate Legea te protejeaza
Oricum mult succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_t spune:

Sei, se pare ca exista in lege ceva portite in favoarea angajatorului.

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Citat:
citat din mesajul lui andreea_t

Eu sunt intr-o perioada tare agitata si in care trebuie sa iau cateva decizii privind viitorul profesional. Acum ~ 2 sapt, cand am anuntat ca ma intorc la job, mi s-a comunica, diplomatic si prietenesc ca nu ma mai primesc.

Jade, revin mai tarziu cu info despre noi. Am vazut ca ai intrebat de noi, multumim!




Andreea nu au voie sa nu te primeasca.. pana face Andrei 2 ani jumate Legea te protejeaza
Oricum mult succes

Cea mai fericita de Elena (24.08.2011)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

andreea imi pare rau :(

seidana sunt ok , cu de alea noastre :D
T este bine , sanatos , face numai prostii :P
nu prea il mai pasioneaza jucariile , acum a invatat ca se poate ridica in picioare si descopera lucruri noi , vrea numai sa umble etc
nu merge singur , doar sustinut , inca nu are curaj sa ti dea drumul la mana
in picioare nesustinut sta doar daca este preocupat de ceva si nu si da seama
el nu are treaba cu cuburile sau ceva de genul , decat le rastoarna si le lasa asa
se joaca cu toate tampeniile , de o perioada buna a facut o pasiune pt un capac de la borcanul de muraturi , nu se mai desparte de el , sa l vezi prin mall cum se plimba tzantzos cu capacul in sus :)))
mananca bine , in continuare mancare bebeluseasca blenduita
ii mai dau din cand in cand de la noi , ciorbe , pilaf , piure , nu prea am ce sa i dau ca noi nu mancam sanatos deloc :D
eu sunt cam stresata cu proiectul casa , astept niste hartogarii de doua luni , merge greu , asta e
aaa si noi olita nu avem :D asta ca sa fiu in trend cu subiectul zilei :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Neata,

La multi ani Dani !!! [bis[

Cealalta Oana, din constanta :P

Sei, pup Ela desteapta !
Legat de cazut din pat, nu e tati in partea cealalta, daca nu, atunci muta mobila. Ei cand dorm se invart, nu au cum sa coboare asa cum coboara ziua.

May, mersic. Eu sunt ok si cu cel nepasteurizat :D
O sa ii dau cu paste, desi nu prea ii dau e o ocazie, k mai am o portie de paste integrale.

Andreaa, privesteo ca pe o oportunitate. Ai sa vezi ca ai sa gasesti un job si mai bun.
Succes la cautat

Revista presei de azi
1. http://www.greenmedinfo.com/blog/why-pesticide-used-ingredient-infant-formula -> "an acceptable level of harm" cum zic ei
2. Activitati faine pentru pitici
http://ama2675.blogspot.ro/search/label/Activitati
3. Despre convulsii febrile (care sperie toate mamicile)
RECLAMA ILEGALA -/copilul-tau/sanatate-si-dezvoltare/tot-ce-trebuie-sa-stii-despre-convulsiile-febrile






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

LEna.. pe partea cealalata doarme tati, insa nu venise inca la pat.. de mutat patu nu vreau ca nu vreau sa dorm la mijloc
f faine activitati.. ar trebui sa pun in functiune cateva.. cea cu borcanul mi-i se pare f faina.. restul sunt cu risc , tot ce e cu apa ajunge pe jos

Andreea .. ce nesimtiti ..pt mizerii este portita in lege pt un avantaj nu.. eu as merge sa ii reclam..

JAde.. parca il vad cu capacul in mana... si noi mergem de o manuta, insa are vreme sa-si dea drumul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

ollaaa

Sei, ce tare e Ela

LA MULTI ANI DANI si petrecere frumoasa cu muuulte cadouri

eu i-am facut ror pana la urma....ma to gandeam ca daca ar fi avut vreo leg reala cu autismul poate nu il mai lasau pe paita...acu l-am facut, ieri, nu a avur nici o reactie la ayan, el a fost ca de obicei, insa rapelul nu l-am facut, ca nu il au auziti...doar daca il platesc il au

ayan are 9 kg si 80 cm, dr zice ca e in grafic

Mergi la inceput