Strugurasi de Sept-Oct 2011 *68* LMA

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea_t spune:





LA MULTI ANI, sanatosi si fericiti, IANCU MATEI!!!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

LA MULTI ANI IANCU !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

oana mie nu mi se pare ca esti tra la la si eu as fi facut la fel si mie cand mi se pune pata pe ceva nu mai dorm noaptea :)))

alayna nastere usoara surioarei

fetele care folositi biberoane avent , ce nr de tetine folositi , cu cate gauri ?

nimeni nu mi a scris si mie nici o reteta de desert cu zmeura :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bujo spune:

Alayna nastere usoara surioarei.

Klauditza ce fel de operatie faci?

Sper ca sunteti bine fetelor si strugurasii la fel. Cate creste, merge singurik, bolboroseste si intelege foarte bine. Eu sunt nostalgica pt ca nu mai am bebelus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

oana mie nu mi se pare ca esti tra la la si eu as fi facut la fel si mie cand mi se pune pata pe ceva nu mai dorm noaptea :)))

alayna nastere usoara surioarei

fetele care folositi biberoane avent , ce nr de tetine folositi , cu cate gauri ?

nimeni nu mi a scris si mie nici o reteta de desert cu zmeura :(

_


de T 1+





De ciuda ca tu mai ai zmeura ! Iti dau eu una, o retetta adica : zmeura, zahar/miere , iart/smantana , se mixeaza, se da la rece, se consuma rece cu lingurita! Buuuun! Sau pune-o la congelator pentru mai spre iarna cand o sa iti fie dor .

La multi ani Iancu,la multi ani Dani cel mancacios,sa fiti sanatosi !

Eu am restante la citit !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkysor spune:

Buna dimineata fetelor!

La multi ani Iancu!!! Sa cresti mare si sanatos!

Fetelor va multumesc mult pentru urarile de La multi ani
Noi am avut si marti si ieri musafiri... si avem si tot weekend-ul deci sper sa nu va suparati ca nu intru mai des dar m-am gandit la voi

Nu v-am zis dar nasa noastra a nascut in 11 un baietel sanatos! Si ea e bine, abia astept sa-i vedem!

Alayna, sa aiba nastere usoara sora ta si sa fie sanatos micutul!

Dbunny, bine ca l-au externat pe sot! Sper ca se simte bine!

Andreea, sper sa fie totul bine cu jobul

Jade, eu nu am nicio reteta cu zmeura

Camady, mie mi se pare absolut ok ce zici, eu una sunt pentru servici & co. Bravo tie ca te descurci asa bine! Deci se poate

Fetelor, eu am o problema Dani e fff iritat de la scutec si nu stiu ce sa-i fac nu am trecut prin asta si nu i-am schimbat scutecele... poate e de la ce mananca? voi cu ce i-ati tratat pe micuti? Va multumesc anticipat

Va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

La multi ani, Iancu!!!

Pinky, noi am rezolvat cu weleda pt fundulet. excelenta crema

despre ou si unt din nou(si eu ca lena cu lauda:d) . oul si untul sunt excelente pt bebelusi si nu numai . doar ca impreuna sunt o bombita de grasime. separat sunt perfecte. problemele digestive nu e musai sa apara azi..dupa ce ai mancatapar mai tarziu si te intrebi de ce. pancreasul se ocupa cu metabolizarea grasimilor ori asta e un organ destul de pretentios de care trebuie sa avem mare grija.

acum, fiecare mamica face cum crede dar ganditi inainte ca daca bb nu varsa ce a mancat nu inseamna ca e perfect ok. nici eu nu vars dupa cartofi prajiti de ex dar pariez ca sist meu digestiv nu e fericit.

Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

CAMADY si eu ma simt altfel de cand am inceput munca. Ma mai aranjez, ma imbrac ca oamenii etc. Asta imi da o stare pozitiva. Insa problemele sin ultima vreme, faptul ca ma duc la cateva zile sa imi vad piticul, am avut si motul, cu problemele mele de sanatate, etcetc nu ma mai pot aduna. Dar o sa treaca...
PINKY felicitari pentru "nasic"
BUJO trebuie sa caut un medic sa imi scoata fierea. laparoscopic.
va pup si va doresc o zi minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca050 spune:


LA MULTI ANI IANCU
Camady si eu mi-am ridicat moralul de cand am inceput munca. Mi-a lipsit socializarea. Vin cu alta stare acasa,ma joc cu mai multa rabdare cu Edi, iesim la plimbare pe afara..... E drept ca nu mai am timp pentru mine sau pentru casa dar iau lucrurile ca atare.

Klau sanatate multa, ai grija de tine si sper sa gasesti medicul potrivit.

mami de Eduard

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

LA MULTI ANI IANCU!!!!!!!!!!!

Camady.. si eu ca tine sunt cu moralul sus si zambitoare de cand am mers la servici

Mergi la inceput