Bulgarasi de ianuarie februarie 2013, capitolul 22

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

De vreo saptamana mi se pune "o gheara pe inima" de nu pot respira......Oare are legatura cu sarcina??.
Si mai am o problema....ma ustura dupa ce fac pipi si....
Maine refac urocultura, urina, si ....nu mai stiu ce "....grama"

Apropo de analize, nicaieri nu mai sunt fonduri



fericita de ranjita Maya Andreea ( oct-2009) si 14+

Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mys spune:

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin

De vreo saptamana mi se pune "o gheara pe inima" de nu pot respira......Oare are legatura cu sarcina??.
Si mai am o problema....ma ustura dupa ce fac pipi si....
Maine refac urocultura, urina, si ....nu mai stiu ce "....grama"

Apropo de analize, nicaieri nu mai sunt fonduri



fericita de ranjita Maya Andreea ( oct-2009) si 14+

Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!


Nu te impacienta, si eu am patit asa ceva la Matei, acum inca nu, dar nu e timpul pierdut. DACA TE STII CU PB LA INIMA, DU-TE LA DR! sa nu fie ceva..
Usturimile nu sunt ok, vezi sa nu fi facut o infectie urinara.

Nu mai sunt foduri de la casa de asig? Si eu am de facut niste multe analize :((

lui Matei (15.12.2010) si 21+ cu Amelia

http://matei-sansalaviata.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blue_sea spune:

Neata, fetele!

Si eu mi-am luat perna de la Mothercare. A fost 200 ron, dar e ff faina. Aveti grija la umplutura: la Prenatal aveau unele umlute cu un fel de bilute si cand o strangeai in brate ramaneai cu nimic, deci nu cred ca era f comoda.

21+






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mys



Nu te impacienta, si eu am patit asa ceva la Matei, acum inca nu, dar nu e timpul pierdut. DACA TE STII CU PB LA INIMA, DU-TE LA DR! sa nu fie ceva..
Usturimile nu sunt ok, vezi sa nu fi facut o infectie urinara.

Nu mai sunt foduri de la casa de asig? Si eu am de facut niste multe analize :((

lui Matei (15.12.2010) si 21+ cu Amelia

http://matei-sansalaviata.blogspot.com


La inima nu am probleme , jos insa...am Mi-a iesit zilele trecute proteus mirabilis. Maine dimineata duc iar probe de urina

Blue sea perna are umplutura super .. Nici eu nu vroiam bile , ca asa puteam sa mi-o fac singura

Intreb si aici a mai primit cineva invitatie la fabrica Danone??

fericita de ranjita Maya Andreea ( oct-2009) si 14+

Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauraf89 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lauraf89

Neata fetelor!
Simina invitatie, ce invitatie? Eu din principiu nu consum absolut nici un produs Danone..sunt pline de tot felu de "chestii" (srry sper sa nu se supere cineva )!
O zi buna si bafta fetelor care au azi eco

20+ cu

Iti multumesc tie Doamne, Sf Efrem cel Nou, Sf Nectarie si Maicii Domnului pentru aceasta binecuvantare!


20+ cu

Iti multumesc tie Doamne, Sf Efrem cel Nou, Sf Nectarie si Maicii Domnului pentru aceasta binecuvantare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Citat:
citat din mesajul lui lauraf89

Neata fetelor!
Sminica invitatie, ce invitatie? Eu din principiu nu consum absolut nici un produs Danone..sunt pline de tot felu de "chestii" (srry sper sa nu se supere cineva )!
O zi buna si bafta fetelor care au azi eco

20+ cu

Iti multumesc tie Doamne, Sf Efrem cel Nou, Sf Nectarie si Maicii Domnului pentru aceasta binecuvantare!


Nici noi nu danonim nimic, niciodata.



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blue_sea spune:

Eu mi-am facut abon la piscina. Abia astept sa merg azi!

21+






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katy82 spune:

Buna fetele! Am fost plecata asa ca am ceva de citit din urma. Despre mine- joi am plecat in alt judet si pana m-am acomodat cu aerul de acolo m-a durut capul ingrozitor si azi dimineata am dat la bobocei, probabil readaptarea cu aerul de aici. Ce sa mai zic, sunt f. sensibila.
In schimb acul cantarului nu vrea sub nici o forma sa urce. Sper doar sa fie bine bebe.

14+ cu
http://lmtf.lilypie.com/3ap2p3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen_76 spune:

Blue_sea, bravo ca te duci la piscina...ai grija sa nu fie apa rece pentru bebe si, cel mai important, sa fie curat ca sa nu fie niciun risc

Carmen 22+ cu UM 24-04-2012; DPN 24-01-2013

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Chiar asta ma tineam si eu sa intreb, daca aveti curaj sa intrati in piscina, mie sa va spun drept mi-e teama in perioada asta, sa nu ma aleg cu cine stie ce crocobaur...



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 25+

Mergi la inceput