Huiduieli la o nunta ...

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tilia spune:

Si mai simplu - l-a palmuit sau nu pe baiatu' ala?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns almo spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tilia

Si mai simplu - l-a palmuit sau nu pe baiatu' ala?




asta e ce crezi tu? sau ne intrebi pe noi?


iti spun doar ca imaginile cu copilul palmuit de presedinte a plecat de la Dinu Patriciu. citeste, informeaza-te. mai departe trage tu concluzii. acesta e un subiect care nu merita discutat. imaginele au fost prezentate in mod distorsionat pentru a defaima imagina presedintelui. insa a prins la oamnii cu mai putina educatie.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns glimmer spune:

Citat:
citat din mesajul lui almo

Citat:
citat din mesajul lui Tilia

Si mai simplu - l-a palmuit sau nu pe baiatu' ala?




asta e ce crezi tu? sau ne intrebi pe noi?


iti spun doar ca imaginile cu copilul palmuit de presedinte a plecat de la Dinu Patriciu. citeste, informeaza-te. mai departe trage tu concluzii. acesta e un subiect care nu merita discutat. imaginele au fost prezentate in mod distorsionat pentru a defaima imagina presedintelui. insa a prins la oamnii cu mai putina educatie.



Pai, da, ca cei educati au auzit de "pixelul albastru", pe cand cei needucati, nu. Asta-i diferenta. Plus ca pe needucati nu-i ducea capul sa calculeze viteza mainii, duh! Altminteri, imaginea presedintelui era fara pata. Apoi presedintele a jurat pe biblie, e drept ca altceva decat i s-a cerut, dar a jurat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tilia

Pai hai s-o luam elementar. De unde are bani?


din vanzarile anterioare ale ficasii (inca de pe vremea cand era spermatozoid)..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui almo

Citat:
citat din mesajul lui Tilia

Si mai simplu - l-a palmuit sau nu pe baiatu' ala?




asta e ce crezi tu? sau ne intrebi pe noi?


iti spun doar ca imaginile cu copilul palmuit de presedinte a plecat de la Dinu Patriciu. citeste, informeaza-te. mai departe trage tu concluzii. acesta e un subiect care nu merita discutat. imaginele au fost prezentate in mod distorsionat pentru a defaima imagina presedintelui. insa a prins la oamnii cu mai putina educatie.




Album
http://picasaweb.google.com/nicole.poze




aha si cand a talharit-o pe "tiganca imputita" si i-a scotocit in telefon ca disperatu' de comun acord cu marioara ...tot asa...defaimare zici ca se cheama...o fi fost "sa-ti fie rusine dinu patriciu" implicat si acolo, altfel cum ar fi reusit sa se inregistreze ca tolomacul cu telefonul "pasaricii"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns almo spune:

Citat:
citat din mesajul lui glimmer

Citat:
citat din mesajul lui almo

Citat:
citat din mesajul lui Tilia

Si mai simplu - l-a palmuit sau nu pe baiatu' ala?




asta e ce crezi tu? sau ne intrebi pe noi?


iti spun doar ca imaginile cu copilul palmuit de presedinte a plecat de la Dinu Patriciu. citeste, informeaza-te. mai departe trage tu concluzii. acesta e un subiect care nu merita discutat. imaginele au fost prezentate in mod distorsionat pentru a defaima imagina presedintelui. insa a prins la oamnii cu mai putina educatie.



Pai, da, ca cei educati au auzit de "pixelul albastru", pe cand cei needucati, nu. Asta-i diferenta. Plus ca pe needucati nu-i ducea capul sa calculeze viteza mainii, duh! Altminteri, imaginea presedintelui era fara pata. Apoi presedintele a jurat pe biblie, e drept ca altceva decat i s-a cerut, dar a jurat.


am inteles ironia mesajului tau.
daca tu ai vazut clar cum presedintele l-a palumuit/dat pumn unui copil atunci eu nu te contrazic.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns almo spune:

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor

Citat:
citat din mesajul lui Tilia

Pai hai s-o luam elementar. De unde are bani?


din vanzarile anterioare ale ficasii (inca de pe vremea cand era spermatozoid)..

Nina,mami de,





acest mesaj al tau il descalific atat de tare incat nici nu ma injosesc sa iti mai raspund.
pe mine m-ai lamurit cu acest mesaj despre felul in care gandesti.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgia_c spune:

mei nadafloricelelor suntem praf amandoua,pe tine almo te-a descalificat,deci iesi clar din cursa,eu sunt un neica nimeni ca nu vreau in schengen (nici macar nu cred almo ca mi-ai citit toate postarile),iar tilia mult nu mai are si intra in gasca noastra...a scapat glimmer la mustata,dar zau ca daca nu zicea de "pixel-ul" ala si-o lua si ea

mie chiar mi-ar place in discutiile astea,sa dam ceva argumente mai peste glezna broastei,si daca se poa' sa ignoram stilul dl presedinte de a jigni,noi sa fim mai soft asa,sa schimbam idei nu injurii


Mamica fericita de fetita cu fundita



Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim
Albert Einstein

Vladut vrea sa traiasca!Sa-l ajutam si noi!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168191&nm=Vladut-vrea-sa-traiasca


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deceneus spune:

Uite ca sunt si lucruri pozitive, respectiv nunti fara huiduieli, intre fii de politicieni din cele doaua tabere rivale.
http://www.mediafax.ro/life-inedit/fiul-fostului-ministru-ioan-mang-s-a-casatorit-cu-fiica-unui-lider-al-pdl-bihor-valeriu-zgonea-si-ecaterina-andronescu-invitati-la-petrecere-10043183

Citat:
Alexandru Mang, fiul fostului ministru al Educatiei Ioan Mang (PSD), si Cristina Avrigeanu, fiica vicepresedintelui PDL Bihor Ionel Avrigeanu, s-au casatorit, duminica, ei având doua perechi de nasi: prefectul Claudiu Pop si seful Directiei Vamale Oradea, Calin Vesa, cu sotiile.
..
Presedintele PSD Bihor, Ioan Mang, si vicepresedintele PDL Bihor Ionel Avrigeanu si-au casatorit copiii: Alexandru Mang si Cristina Avrigeanu, ambii în vârsta de 25 de ani.
..
În fata bisericii, mirii au fost întâmpinati de zeci de prieteni.

Nu a huiduit nimeni si nici nu au avut firme de paza ca la Frunzaverde.
Eu v-am spus ca nu exista conflict real intre politicienii din partidele rivale, conflictul este intre politicieni si populatie.
Mai exista conflicte intre liderii concurenti la putere si staful din jurul lor, pana ajung la o intelegere privind posturile.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielag spune:

Ce notorietate are Mang? A fost ministru in perioada 7 mai 2012 – 15 mai 2012 . Chiar daca merg pe argumentatia ta (desi nu-s de acord cu ea) nu vad ce conflict "real" ar fi putut avea Mang cu alti politicieni sau cu cei din staff, pentru ca Mang nu s-a remarcat prin nimic. Aaa, ba nu, s-a remarcat prin plagiat .

Mergi la inceput