URGENT!!! LUCA, 9 ani cu tumora cerebrala maligna

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Laura, ervin cu aceeasi idee pe care a avut.o aschiutza ieri: schimba titlul totpicului si adauga "URGENT", asa cresc sansele sa vada / citeasc amai mult alume, care apoi sa si doneze.

Multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

am schimbat eu titlul. sper din suflet sa se adune banii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

cata disperare trebuie sa fie in sufletul lor, sa depinda sansa lor de bani
Azi si eu voi dona o suma mica, dar din tot sufletul si voi mai adauga ceva printesizme la bazar.
Este infiorator de trist Sper din suflet ca Luca sa castige acest razboi



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Roxana, multumesc ca ai schimbat titlul.
Sper din tot sufletul sa reusim sa adunam banii; parintii mi se par resemnati; daca nu aduna banii pana in 10 septembrie cand se intoarce Florian, vor opera copii aici...le-am spus ca orice decizie vor lua, sunt sigura ca e cea mai buna decizie.

Mamagiuliei multumesc pentru incurajari, am trimis link-ul cu acest subiect mamei, sa vada cata lume e aproape de puiul ei, cata lume ii sustine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

Of..cata durere.

Laura, daca l-ar opera aici, in tara, sansele lui de recuperare sr fi mai mici?

Edit: Laura, daca ai deschide un subiect la Generale..macar ca le spui ca exista acest subiect la Umanitare..si cat de urgent este.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Eu as scrie pe la alte subiecte, nici nu stiu ce sa zic,
sunt useri cu sute de mesaje care nici nu stiu ce se petrece aici sus la umanitare, de multe ori am citit ca se mirau si nu stiau :(((
am scris pe FB, am scris pe mess, putin cu putin se aduna, stim asta




Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

si eu am scris pe facebook, cine vrea poate intra sa share-uiasca postarea mea cu Luca. O gasiti pe wall Laura Sumlea.

Multumesc fetelor, sigur daca vom distribui mai departe vom gasi si ajutor.

Unde mai pot posta subiectul? Va rog, astept sugestii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Am trimis si eu 30 euro pe paypal. Sper din tot sufletul sa ajute . Sa-i dea Dumnezeu sanatate!

Daca nu scria una din mamici despre acest caz nici eu nu as fi stiut...cred ca sunt multe mamici, ca mine, care nu activeaza decat la un subiect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aschiutza spune:

Laura, roag-o pe Desprecopii sau alt moderator sa faca subiect la generale. Multa lume intra rar aici sau nu observa un subiect nou, dar asa un apel la generale poate ar grabii lumea sa doneze.

In rest merita pus mesaje pe la odiseiile de 40 de saptamini si de la bebei, multa lume intrind numai acolo .

Poate se poate da vreo steluta / floricica la donatori? (asta pot insa hotarii numai moderatorii, ia pe urma ceva timp "impartitul" de flori ).

Timpul in rest e prea scurt pt altfel de campanii la TV sau ziare, dureaza pina iau ei in consideratie un caz.

Pe mine ma sperie timpul asta scurt .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Cat de trist...Laura am preluat si eu pe FB anuntul umanitar.

Am sa donez si eu zilele viitoare prin paypal (azi am trimis din contul bancar in paypal si dureaza pana intra suma).

Multa sanatate Luca, ma gandesc la voi.

Mergi la inceput