URGENT!!! LUCA, 9 ani cu tumora cerebrala maligna

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Buna dragelor,
va doresc un An Nou fericit si sanatos.

Confirmari:
Mihahegarty: 5 lire
Gabby2011: 40 lei
Ancanicolae: 125 lei .

Va multumesc tuturor pentru ajutor.

Din lucrurile donate de "Iulia" am vandut de 82 lei. Multumim donatoarelor ; acesti bani vor fi dai direct mamei lui Luca pentru a evita comisioanele.

Va ,

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ce mai stiti de Luca ?


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

Buna,
Din ce stiu eu de la cumnata e binisor. au fost acum 2 sapt. in weekend la Arieseni cu el si familia lui.
Aceasta iesire i-a prins foarte bine, i-a revenit pofta de mancare, a fost si la scoala....

Nu au mai luat nici o decizie pt continuarea tratamentului. Nu stiu ce sa faca. Au schema de chimio primita din Germania, sper sa nu vorbesc prostii. Dar nu sunt decisi daca sa mai faca sau nu.

Sper sa intram numai cu vesti de bine despre Luca.
Numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

multumim pentru vesti, sper sa fie numai bune de acum incolo !


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Buna dragele mele,
starea lui Luca este in general buna; asteapta acum sa se imbunatateasca starea de sanatate dupa radio pentru a putea incepe chimio.

Din lucrurile donate de la Iulia am mai vandut de 20 lei, asadar un total de 102 lei de la Iulia.

Va multumesc tuturor pentru ajutor si voi reveni cu informatii cand voi avea mai multe date.

Va

Mergi la inceput