URGENT!!! LUCA, 9 ani cu tumora cerebrala maligna

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

Laura de banutii de la mine nu stii nimic?
Numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Ba da, Gio au intrat; am primit confirmarea de la banca mai bine de o saptamana. Imi cer mi de scuze ca nu am confirmat si va rog sa ma trageti de maneca daca se mai intampla sau daca s-a intamplat deja sa faceti o donatie si eu sa nu o confirm.

GIO 100 lei

Va multumesc tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Laura, de la tipul ala a mai intrat in final ceva?

Luca pina cind mai sta in Germania? Cum se mai simte? Sper sa apuce sa se bucure si ei de aceasta perioada frumoasa a anului, cind peste tot sunt numai Piete de Craciun, una mai frumoasa decat alta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Luca se va intoarce pe la inceputul lunii Decembrie; in rest este destul de bine...

GIO - Cristina, matusa lui Luca te saluta.

Va ,

Laura



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Citat:
citat din mesajul lui laura-s

Fetelor, va multumesc pentru informatii (lilimara ); am mai primit date de contact si din Cuba, le voi transmite parintilor si acestea din Albania.

Confirmari: GIO 100 lei

am adunat pana acum cu ajutorul vostru:
2.282 lei
430 euro
50 CAD

Va multumesc tuturor si un mare brat de .

Va ,
Laura




GIO, uite aici am confirmat si banii intrati de la tine, ma gandeam eu ca nu am putu sa trec cu vederea donatia, dar e bine sa verificam de mai multe ori.

Multumesc tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Helbi inca nu stiu nimic de banii pe care-i asteptam de la tip, ar fi de mare ajutor sa stim data la care a depus (daca a depus) sa nu fim nevoiti sa cautam prin extrasele de cont.
Poti sa-l intrebi daca a facut donatia si in ce data?

Merci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

Bine ca au intrat, mersi Laura.
si eu o salut pe Cristina. o sunam direct pe ea sa vad de bani, noroc ca ai scris tu.
Nu siu cum am omis exact postarea aceea, de obicei citesc tot.
Numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Laura, daca a facut ceva de pe numele lui (care tzi l-am lasat) sau al amicei lui Lidia Dana Mitroi, habar nu am...caci, nu mai am nici un contact cu ei, dupa ce nu mi-au platit datoriile.....eu le-am zis ca nu am nevoi ede banii lor, sa-i puna in contul unui copil bolnav, am dat link la subiectul asta.........Deci, prin sept-inceput de octombrie......daca a depus ceva....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Luca e acasa!!!!!
a ajuns aseara acasa....e fericit ca e din nou acasa.
Mama lui va multumeste din suflet si va pregati si o scrisorica pentru voi, dar sa-si traga putin sufletul.

Au avut parte de un ajutor nesperat din partea Ambasadei Romane in Cuba si au facut rost de extractul din venin de scorpion albastru.

Multumim din suflet dle ambasador, sa va dea Dumnezeu sanatate si multumesc Roxi ca ne-ai facilitat " intrarea" la ambasada.

Dumnezeu sa va rasplateasca pentru bunatatea voastra; cand voi reusi sa vorbesc cu mama lui Luca voi veni sa va povestesc si voua.

Va , sunteti minunate.

Laura





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Doamne ajuta sa fie bine!

Mergi la inceput