Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *443*

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

La multi ani, Alexandra!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 15+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Denisamada, multi , va trece si perioada asta grea, le birui tu pe toate...cat despre putza...aveti nume de baiat, ca nu mai stiu?;))



Pentru baiat avem numele "ramas" de la Adela: Victor-Cristian, dar cum i-am tot zis Theo... luam in calcul si Theodor-Cristian.

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 15+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui bebe_shtrumf

La multi ani Denisasper ca ai primit sms=ul meu

[...]

apropo, are ceva dc fac doar dublu test si=n loc de 12 sapt il fac la 13? ca nu pot ajunge atunci la Buc.



Primit, multumesc!

Din cate stiu eu e ok si la 13saptamani, dar cel mai bine cred ca e sa ii intrebi pe ei cand suni pentru programare, ca mai difera si de metoda pe care o folosesc pt DT, pe mine m-au ametit cu ele...

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 15+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

NOUTATI OPERATIE IULIA !!!


A primit Cami astazi acceptul celor de la Tubingen pt efectuarea operatiilor pt ca vor fi doua probabil
Costurile total se ridica la 50.000 eur aproximativ, din care 25.000 se vor deconta prin formularul 112 , 20.000 eur au strans in cont deci mai au nevoie de aprox. 5.000 eur




Super!!!! Ce veste buna!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 15+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna!

La multi Alexandrilor si Alexandrelor

Ma bucur mult pentru vestile despre operatie, Doamne ajuta sa fie bine pana la capat!

Mada: ma rog pentru voi, sa nasti un baietel sanatos si la termen , am intuit bine ca o sa fie baiat, imi plac ambele nume alese

Andiaroro: sa va fie de bine vacanta, vrem poze.







http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Novus a sosit curierul...acum plec sa vad ce obtin,
Multumim pentru vestile bune

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Imi da incredere vestile bune despre Iulia. Cel mai mult ma bucura faptul ca primeste decontare pe formular. Cat despre bani...sper sa se stranga.

PS: Eu nu am spus niciodata ca am dat sms/uri. Daca trebuie, o spun acum. Da, am dat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexAndra_81 spune:

Hello tufete si saru-mana de urari! Cert e ca eu si uitasem de dimineata, noroc de doamba Novus
Asa ca, va invit la praji si la bericioaica sau limonada pt nebautoare:)
La multi ani frumoasa Ada!!!

Si in lumina noii sarbatori aproape uitate am luat pizza Quatro Formagi la gagici la pranz (de la pizzeria de unde luam mereu de altfel) si am mancat si eu doua felii. Mi s-au parut mie cam uleioase, dar pofticiosul din mine nu s-a oprit, ca deh...Si numai ce semnam eu serioasa niste acte cand ma fac alba si din alba rosie si apoi verde si tot asa si incep sa-mi curga broboade de transpiratie pe toate partile, cand pe birou, cand pe hartoage de se uitau oamenii saracii la mine ca la urs. Eu tot ma faceam ca n-am nimic sa semneze astia mai repede, m-am descaltat, mi-am ridicat fustele pe sub birou, imi ridicam parul, imi faceam vant...nu vreti sa stiti...da si cand au iesit si am zbughit-o la baie...toate matele mi le-am varsat....
Asta ca sa vedeti ce frumos petrec eu azi

In alta ordine de idei, ma bucur tare de tot pt vestile primite, am si eu feedbackuri pozitive despre sms-uri, asa ca Doamne ajuta!!!

Deni, stai cumintica la tv ca merita efortul! Imi plac mult numele alese
Vad ca avem si copilasi bolnaviori, sanatate multa! Vad ca si herpangina isi face de cap, ce-am mai tras-o si noi vara asta cu ea, cumplit virus
Roro, abia astept sa va vad pozele!
Ilinca, sa-ti fie de bine cumparaturile

Maine vine si copilul meu ratacitor acasa, abia astept Ieri am fost la Noriel si am cumparat trei jocuri de genul Nu te supara frate & company, asa ca sa avem activitati recreative cand ne intoarcem din plimbari I-am mai luat si niste prostioare de gradinita, asa ca suntem ready steady sa ne intram in normal

Ahh si uitai sa va zic ca azi am vazut-o pe Ramona. Tare ii prieste sarcina, e frumoasa tare, la fel de slaba ca inainte, doar burtica o da de gol Iar Stefan e vesel si zambaret ca intotdeauna




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Roro, tot pe aici ne vedem pana la urma!

Ma bucur mult ca Iulia a primit acceptul pt operatie si costurile exacte. Parca s-a mai facut un pic lumina. E clar ca e bine sa se stranga cat mai mult, dar macar stim care e minimul necesar. L-am prins si eu duminica pe prietenul sotului ( care s-a pocait in urma cu ceva ani)si mi-a promis ca prezinta cazul la ei la biserica( desi cred ca adunare e mai corect spus) si trimite la toti cunoscutii si fratii lui.

Noi ne pregatim cica de botez. Ieri am inceput sa invitam oamenii ( sambata e slujba). Magdy, vii la noi duminica?

La multi ani celor doua Alexandre, frumoase foc amandoua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdyi2001 spune:

Salut!

Novus cand este operatia??? Si cand trebuiesc trimisi banii in Germania??? Eu am pana acu vreo 1500€ si mai socotesc ca se vor mai strange in jur de 1500 de la Zumba pe 16 sept. Oricum oamenii de aici s-au mobilizat fff frumos, nici nu ma asteptam... Chiar azi m-a vizitat o tipa si mi-a zis ca fiul ei(11ani) merge pe la diversi de aici din sat sa tunda iarba si s-a hotarat(baiatul) sa doneze Iuliei ce va strange el din muncusoara asta. M-a impresionat pana la lacrimi... Deci Iulia e vedeta aici la noi...

In alta ordine, Kea cum a fost prima zi de gradi???

Dodo, operatia a decurs foarte bine. A plans cand s-a trezit din anestezie si spunea intr-una "au, au mama, au", dar dupa ce l-au mutat inapoi in salon a dormit 2 ore si apoi cand s-a trezit a primit o inghetata. Mi-au spus sa-i dau multa inghetata in primele doua-trei zile. Acu a uitat definitiv... Doar cand il mai intreaba cineva isi aduce aminte...



Mergi la inceput