Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *443*

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui

gata am rezultatele

-inaltimea hunei 93cm
-"tonaj"13,5kg



Deci suntem la egalitate la inaltime, dar la kg detinem recordul absolut... cu 1,3kg...

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 16+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

pupici
ce fac fetele? imi e dor de stat la taclale cu voi
am avut o perioada horror, cu munca la servici pana la epuizare, si fix cand m-am linistit acolo mi-a facut tata o criza de fiere cu blocaj hepatic, icter mecanic..... a fost urat; l-am adus noaptea, internat de urgenta, operat a doua zi.... complicatii intraoperatorii din motive de pietre-pietricele plecate din fiere pe toate canalele posibile....
nu zic decat saru'mana ca mi l=au salvat, ca am nimerit niste super oameni, intr-un spital de exceptie, ca nu s-au panicat si l-au operat laparoscopic chiar daca au vazut balamucul ala in burta la el...
acum e la mine acasa de cateva zile, dar cu 3 tuburi de dren dupa el; sambata scapa de 2, sau daca e bine-bine chiar de toate 3. abia astept sa-l vad pe picioare si sa-l pun la ingrasat ca a dat jos 10 kile... si e paaaaaaaaaalid rau.

serviciul cel nou al meu se tot amana.... of, tot sper sa fie mai repede, ca nu mai am rabdare. bine, si sper sa nu fie in marginea celalata a bucurestiului.... ca nu stiu daca ma incumet sa ma duc (ar cam vrea sa schimbe locatia.... iar pentru mine asta inseamna ca nu mai pot sa-l duc pe mutzu la gradi... si nu vad cum sa fac. Da' sa ajungem noi la hotararea finala si o sa vad atunci.
deocamdata sunt obosita ca naiba, servici la greu pana pic, acasa mancare si ingrijit pe tati.... nu sunt chiar in forma maxima, dar inca pe linia de plutire

va pupacesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Gata cafeaua! Cu frisca!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 16+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!!

Mada, vreau cafea si io !!


Dyanna, chiar ma gandeam ca ai absentat cam mult pe forum, bine ca ai trecut pe aici, sanatate multa tatalui tau si putere tie !!


Pisik, cum esti astazi ? hai la o poveste



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Dyana, multa sanatate tatalui. Putere si rabdare sa ai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Neatza de la humor! diana...bine ca ati trecut cu bine hopul. sanatate!




IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Ma primiti si pe mine la cafea? dar la mine e 7

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Bianca, tu mai stai mult plecata? Ma gandesc poate ti-o fi dor de tara. ma `nervezi cu atata calatorie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Azi am un chef...pierdut. Netul nu ma mai satisface. Rau cu sef la serviciu dar mai rau fara. Cand era la serviciu macar intram nitel pe net, imi faceam damblaua, apoi reveneam la lucru. Acum...sunt ca in vacanta. Dar si cand s-o intoarce....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Floric

Bianca, tu mai stai mult plecata? Ma gandesc poate ti-o fi dor de tara. ma `nervezi cu atata calatorie.

Poze Raru
Poze noi

IULIA va invinge CANCERUL

Rares Rarisel cel mai frumusel



Pe 11 ma intorc. de o sapatamana sunt la punct fix (Lisabona) si tot aici o sa stau pana la plecare. As fi preferat sa ne mai miscam, dar daca Robert are treaba aici ma multumesc si cu atat.

Glumesc! Inca nu m-am plictisit. Inca nu mi-e dor de casa. Lisabona are ceva care ma face sa imi placa aici iar si iar (ca sunt pentru a 3-a oara).

Spre deosebire de INA, care adora Italia, io-s pe invers. Stiti asta din martie de la Roma. Ei, in tura asta iar m-am enervat in Italia.
Ne-am oprit la San Remo, am parcat, am platit parcare, am pus tichetele in geam si am plecat la plimbare. Am revenit pe la ora 19 la masini, doar ca masinile nu mai erau. Ne-au fost ridicate pe motiv ca parcarea in care eram devenea zona pietonala dupa ora 18.
Ne-am consolat ca amplatit mai putin decat in Bucuresti pentru aceeasi problema:)). Dar ne-au usurat de 140 de euro/ masina.

Mergi la inceput