Poza Monicai- pentru admin

Poza Monicai- pentru admin | Autor: Podeanu

Link direct la acest mesaj

Am fost trista azi vazind ca poza Monicai a disparut! Inteleg ratiunea, un alt inger a plecat la cer -Dumnezeu sa-l ierte, dar chiar nu se gasea un spatiu mai jos,de exemplu in locul'' Mirandei Kerr la plaja'' cit sa o mai vedem ceva vreme?

A trecut doar o saptamina,poate nu 40 zile cit e doliul dar macar citeva saptamini am mai fii vrut sa o vedem acolo.

As aprecia mult, si cred ca nu numai eu, sa mai aibe un mic loc al ei aici unde a petrecut mii de ore.

Va rog sa considerati cererea mea.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Sustin aceasta cerere.
Edit: (am copiat de la Generale)

De ce nu e mai este subiectul "sticky"? Eu intru zilnic sa citesc si e aiurea rau sa nu mai fie primul.
Parerea mea este ca "Jurnalul" este un subiect extrem de important, o actiune DC si ar trebui sa stea la loc de cinste, pana la finalizarea lui.


Uneori am impresia ca daca animalele ar putea vorbi, noua ne-ar fi rusine sa mai deschidem gura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Nici eu nu pot aproba mesajul pt ca tremura :(((



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

si eu sunt trista ca a disparut poza Monicai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Citat:
citat din mesajul lui szivarvany

Nici eu nu pot aproba mesajul pt ca tremura :(((



Deci nu e doar la mine...

Uneori am impresia ca daca animalele ar putea vorbi, noua ne-ar fi rusine sa mai deschidem gura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

"Jurnalul" e din nou "sticky". Multumesc!

Uneori am impresia ca daca animalele ar putea vorbi, noua ne-ar fi rusine sa mai deschidem gura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Podeanu spune:

Multumesc fetelor ca ma sustineti, am mai primit si alte like-uri la subiect.

pacat insa cu din admin nu ma baga nimeni in seama.
Trist.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Sincer si eu speram ca macar 40 de zile sa fie poza Monicai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

O sa incercam pe viitor sa gasim o solutie si in aceasta directie. Probabil (cel mai...) se va crea o sectiune "In memoriam" special dedicata dar acum nu avem alta posibilitate decat cea curenta. Este tot ce se poate face acum.
Va asigur ca din punct de vedere al administratiei s-a facut si se face tot ceea ce omeneste posibil se poate.
Dar asa cum spuneam .... toate la timpul lor.
Sper sa fi fost corect inteles.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Dragele mele,

Cateva precizari:

1. Topicul nu a mai fost sticky dintr-o simpla greseala. In momentul in care un moderator sau un admin editeaza sau muta un subiect, din cauza unui BUG in aplicatie el isi pierde iconita aleasa sau calitatea de mesaj sticky. De aceea, dupa editare noi trebuie sa fim atenti si sa-l repunem sticky in mod manual. Am dat aceasta explicatie ca sa se stie si pe viitor si sa ne atrageti atentia cand mai scapam cate un mesaj. Deci mesajul este din nou sticky.

2. Asa cum a spus si Marius suntem in cautarea unei solutii care sa fie cat mai corecte din punct de vedere informational: Pentru cineva care nu o cunoaste pe Monica (un simplu vizitator ) sau poate chiar pentru cine o cunoaste dar cunoaste mai bine forumul, este mai dificil de inteles de ce langa poza cu Monica apare un banner "la bazar", sau o reclama la furzolidon. Mai mult, majoritatea spatiilor noastre publicitare sunt inchiriate si situatia descrisa mai sus poate deveni si mai ambigua.

Urmeaza sa dezvoltam o sectiune noua "In memoriam" care nu va contine publicitate si care sa fie mult mai adecvata starii emotionale. Cred sincer ca este cea mai buna solutie dar evident ca suntem deschisi la dialog. Dar va rog sa fie un dialog constructiv care sa nu pateze in nici un fel amintirea Monicai.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

ok!
dar nu era totusi normal sa lasati poza Monicai acolo unde era?
Noua celor ce am iubit-o si admirat-o pe Monica ne-ar fi placut sa o mai vedem

Nu vrea nimeni sa pateze memoria Monicai, sunt simple...rugaminti si discutii!


Mergi la inceput