Poza Monicai- pentru admin

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

pentru cineva care i-a cunoscut pe amandoi, si pe Monica si pe Bibi, ar fi ok daca ar fi amandoi acolo, undeva.
eu mi-am pus poza Monicai la profil, asa o pot vedea chiar daca in locul ei este Bibi.
situatia este foarte trista, ii deplangem pe amandoi. eu nu as putea alege intre ei .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Nu e vorba de a dori sau de a nu dori sa se lase poza. Tehnic nu se poate decat una singura acum.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

Propun o solutie, poate o luati in cacul, o zi poza Monicai o zi poza lui Bibi, binenteles asta daca se poate din punct de vedere tehnic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

uite, eu am simpatizat-o imens pe Monica, dar pe Bibi l-am iubit, l-am cunoscut personal. ma simt in doliu dupa el.

deci va inteleg, dar e o chestiune ff delicata





Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Cum mi-am alaptat copiii


Sabina's blog, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Si noi cele care am cunoscut-o pe Monica simtim invers fata de ceea ce simti tu Sabina si totusi, imi pare sincer rau de Bibi, dar Monica a fost si un membru acitv, extrem de activ al acestui forum...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

O sa ma urati pentru mesajul asta dar nu prea sunt genul sa tac cand cred ca am un punct de vedere valabil.
Nu i-am cunoscut personal nici pe Monica nici pe Bibi. Spre rusinea mea de Bibi am auzit doar acum, de Monica stiam ce se intampla dar am refuzat psihic sa urmaresc evolutia pentru ca sunt unul din multe cazuri pline de alunitze, toate formele structurile si tipurile de dezvoltare. Nu am avut puterea sa urmaresc subiectil cu melanomul, am fost absolut terminata de acest final tragic.
Cu toate acestea cred ca nici poza Monicai nici poza lui Bibi nu ar trebui sa stea mai mult de cateva zile dupa inmormantare. Pe acest forum sunt o multime de mamici insarcinate, cred ca zilnic se naste un copil. Nu au nevoie de povesti triste, nu au nevoie sa vada ca mamele si copiii pot muri. Stiu ca asta face parte din realitatea vietii, dar poate nu e nevoie sa vada asta zi de zi.
Cred ca pentru memoria Monicai mai mult de cat o poza 40 de zile putem sa facem lucruri practice de care ea ar fi fost mandra. Mi-ar place sa terminam cu bine proiectul jurnalului pentru copiii ei, dar mi-ar place si mai tare ca DC si noi toate sa se implice intr-o campanie de informare asupra melanomului. Eu de exemplu am cateva alunitze care trebuiesc scoase. Am mii de intrebari si nici un raspuns. Poate o campanie intitulata Monica in care sa adunam informatii despre aceasta problema ar fi un omagiu mai folositor decat o poza publicata 40 de zile si apoi o vesnica uitare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Marina, perfect de acord cu tine! Ai dreptate, sunt multe mamici graviditze

Mergi la inceput