Strugurasi de Sept-Oct 2011 *66* LMA

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kora_B spune:

Da, Dimitris transpira. La cap cel mai mult.


Citat:
citat din mesajul lui alayna


Ca tot vb de bebe2 si noi il vrem Eu nu-l fac dintr-un singur motiv : kilogramele in plus . De ieri am inceput sa mananc light ,daca dau jos cat mi-am propus ,sper sa scriu si la odisee din iarna

Copii vostri transpira cand dorm ? Noura cand doarme lasa cearceaful ud unde sta cu capul ,de parca as fi turnat apa Oare o fi de la parul ei lung si des ?
In rest nu transpira ,maine ,picioare,spate sunt ok

Mamica fericita de bebe NOURA (09.10.11)






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Helenutza23 spune:

ALAYNA ai mei transpiraaaa....balamuc. eu si acum, la 5 ani jumate, il schimb pe cel mare dupa max o ora de cand a adormit.transpira f mult in zona gatului, a umerilor. dar si la cap. zici ca torni o cana cu apa pe ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

eu am observat ca Beatrice nu transpira pe scutecele de finet. daca adoarme in pat la mine pe cearsafurile noastre, transpira la cap mereu. pe scutecele de finet nu transpira deloc.
asta ar fi o varianta sa incercati.

nu i-am mai bagat supozitor ca a facut azi cacacea singura. merci de raspunsuri.

Klaudita, imi pare rau pt cumnata ta

Jade, cum mai e T?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Buna fetelor!

Of fetelor, eu nu am mai reusit sa scriu mai nimic pe forum,si dupa ce s-au dus la ingeri Monica70 si Bibi m-a apucat jalea,mi s-a taiat de toate,imi vine sa stau numai cu Paul si Teodora in brate si sa ii pup. Asa de greu ce imi vine cand deschid forumul si vad ochii aia mari ca ma privesc,de imi dau lacrimile ! Sa mai spun si ca ma rog de Vali sa mearga la dr ptr ca ceea ce noi credeam ca e un punct de grasime pe spate este de fapt un punct de infectie? Am dat cu mana pe spatele lui si a spart, nu l-a durut dar cand am apasat mai tare,sa iasa tot, l-a durut. Azi i-am pus betadina si m-am rugat de el sa mearga sa il vada macar dr de familie si nu vrea,zice ca ma sperii prea usor.

In alta ordine de idei,noi suntem raciti toti,de la mic la mare. Copiii tusesc bine,eu doar ca o babuta,asa,timid. Copiii tusesc,se pare,de la marea de muci ce le ajung si in gura daca stranuta si nu apuc sa sterg la timp! Folosim doar ser in nas .

Saptamana trecuta,joi si vineri,Teodora a fost mai calduta decat de obicei,si mai "moale" ,iar noi am pus-o pe seama racelii,dar am descoperit ca are coltisori la doua maselute. Deci avem 7 dinti si doua maselute!


O doamne cat am de recuperat! Recunosc ca de citit am tot citit,de raspuns ciu-ciu si ma cam simt in urma!

Raluca050 ma bucur ca ai revenit !


Acum,sincer,parca ma iau ceva dureri de sale! Anul trecut la ora asta ma perpeleam in pat,si imi parea rau ca am lasat pe Paul la bunica lui !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca050 spune:

Neata fetelor.
Am o stare mai buna in dimineata asta, Eduard a dormit toata noaptea . Nu stiu daca sa ma bucur inca sau sa mai astept sa vad daca intradevar a revenit la "obiceiul" lui bun de a dormi singurel toata noaptea sau a fost doar un accident.
Asa ca ma duc sa ma delectez cu o cafea
Pupici

mami de Eduard

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

La multi ani Teodora Ioana de Lali !
La multi ani Eduard Stefan de Raluca 050 !
Sa va traiasca comorile, sa fie sanatoase, sa va aduca numai bucurii !!!!

Petrecere frumoasa va doresc si....sa pastrati si pentru noi cate o feliuta de tort

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:



LA MULTI ANI TEODORA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sa fii cuminte, sanatoasa ,fericita sa ii iubesti pe mami , tati si Paul


revin , merg la munca

Neatza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca050 spune:

La multi ani pentru sarbatoritele de astazi.
Noi mai avem de asteptat cateva zile.
Cine poate sa modifice data de nastere a lui Eduard in loc de 23.08 in 26.08?

mami de Eduard

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Intru repede ca azi am treaba de nu-mi vad capul dar nu pot rata sa nu-i urez La multi ani Teodorei noastre iubite.
Lali sa fiti sanatosi cu totii, sa va traiasca copiii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michella78 spune:

buna dimineata!
LA MULTI ANI TEODORA!

raluca, bine ai revenit printre noi. cu Stefan nu am mai ajuns la control pentru 11 luni dar luna trecuta avea 9,200kg si 75cm.
jade, cum mai sunteti?
lali pupam muciosii sa treaca repede raceala! uau, deja maselute . ce fetita mare!!!!

Mergi la inceput