Dupa decizia Curtii ...

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Eu sper sincer sa existe plingeri penale impotriva lor, a celor 2 in special. Pt ce nu stiu, ca nu sint jurist.
Dar sper sa inceapa urmari penale, pt tot ceea ce au facut.
Pt subminarea puterii sa fie acuzati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Si eu sper ca exista o cale ca acest antonescu sa fie oprit, este incredibil ce poate sa debiteze, cata prostie si rautate se poate aduna intr-o singura fiinta umana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns almo spune:

Azi, Crin la Antena3.

"Sa il ia in Germania doamna Merkel, Germania este o tara mare, prospera, sa ii dea o bucatica de pamant acolo lui Basescu si PDL-ului sa se joace acolo de-a Basescu, in Romania, nu"

no comments ...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui almo
Azi, Crin la Antena3.

"Sa il ia in Germania doamna Merkel, Germania este o tara mare, prospera, sa ii dea o bucatica de pamant acolo lui Basescu si PDL-ului sa se joace acolo de-a Basescu, in Romania, nu"

no comments ...

Bine ca n-a apucat Cacarau sa plece intr-o vizita peste hotare caci se facea de cacarau rau de tot, cu tot cu fatherii si matherii lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celena2 spune:

Pentru Crin:... "si te-ai dus, dulce minune,.....Totusi este trist in lume!"

De la Tonta ma asteptam la mai mult insa, da dovada de imaturitate din toate punctele de vedere. Cand un prim ministru (care are in subordine ministrul de externe, de interne etc., toti alesi dupa culoarea politica) se isterizeazaa in direct la TV ca vine Base si il terorizeaza si ca el "nu coabiteaza cu chelnerii" mi se pare mult prea mult chiar si pentru Caragiale.

http://www.gandul.info/politica/ponta-blaga-si-ungureanu-sunt-chelnerii-musteriului-basescu-nu-coabitez-cu-chelneri-9967626

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Citat:
citat din mesajul lui almo
Azi, Crin la Antena3.

"Sa il ia in Germania doamna Merkel, Germania este o tara mare, prospera, sa ii dea o bucatica de pamant acolo lui Basescu si PDL-ului sa se joace acolo de-a Basescu, in Romania, nu"

no comments ...

Bine ca n-a apucat Cacarau sa plece intr-o vizita peste hotare caci se facea de cacarau rau de tot, cu tot cu fatherii si matherii lui.


Adevarul este ca la ce debiteaza in romana e mai bine pentru noi toti ca nu stie multe cuvinte in engleza ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyannna

Sigur Deceneus,dar referendumul valid care limiteaza numarul de parlamentari l-ai pierdut pe traseu...eee, probabil din cauza avantului patriotic!

Apropos, sa transmiti USL sa se ocupe naiba de listele alea ,pana se apuca de modificat constitutia, ca voi boicota si atunci si nu mai am nervi sa-i vad bocind la antene






Dyannna eu personal apreciez sacrificiul tau, sper ca si alti useri sa gandeasca asemenea, de a urmarii antenele penibile!

Acum serios, cred ca nu-ti trebuie prea multa ratiune ca sa vezi cata prostie, cata aservire slugarnica ofera aceast canal de televiziune!
Ar fi bine ca lumea sa nu uite, asa cum uita romanul in bunatatea lui ancestrala, micimea acestor pitifelnici!
Repet, nu sunt o admiratoare a lui Basescu si categoric a niciunuia dintre conducatorii de partid actuali, dar parca imi este mai usor sa urmaresc OTV decat antena 3! Poate pt. ca aici sunt deocamdata mai putini penali disperati!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Eu cand am spus ca Antonescu este cum este, adica o nulitate politica, mi-am luat-o cu avertisment la reclamatia admiratoarelor lui, sunt curioasa daca isi mai sustin preferatul.
Eu atunci nu m-am referit la partidul PNL!
Vad ca nu mai intervin pe aici.As fi curioasa ce argumente ar mai aduce in favoarea lui.
Ce zici Laura, imi mai dai o sanctiune pt. postarea asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Azi a venit si decizia Curtii Constitutionale ...
Credeti ca va fi pace de acum?

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook


Care pace ??? O luam de la capat .
Nu mai suport, m-am saturat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Citat:
citat din mesajul lui almo

Azi, Crin la Antena3.

"Sa il ia in Germania doamna Merkel, Germania este o tara mare, prospera, sa ii dea o bucatica de pamant acolo lui Basescu si PDL-ului sa se joace acolo de-a Basescu, in Romania, nu"

no comments ...


Album
http://picasaweb.google.com/nicole.poze





Crin e un tampit, nu mai suport sa ii vad mutra, ce bine era daca isi dadea demisia asa cum se lauda , acum a intors-o ... la fel ca si Ponta .... E GRAV CAND ASA OAMENI CONDUC TARA !

Mergi la inceput