Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *442*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Fetili, plec vreo cateva zile, asa ca pana luni o sa imi lipsiti.
Sanatate muuuulta Iuliei si cand revin sper sa gasesc vesti bune!
M-am delectat cu poze de familie de Pisici deliciosi. Ma incanta prezenta Novuselului pe F, caci asa mai vad si io ce si cum...
Mada, te-am tot sunat, chiar si ieri, nu era dl Cristi.


Va pup

_

http://iulia-elena.blogspot.ro/



Gigelica ,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

N-am vazut, n-am auzit....



Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 14+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!!

Am admirat si eu familia Pisik in vacanta si tare mi=a palcut ce am vazut : oameni relaxati si zambitori, locuri frumoase si fetita tare tare frumusica !


Simonapro, tinem pumnii sa fie totul bine la interviu !!meriti sa ai un loc de munca frumos ca tine


Chatonel, poate ne vedem cand popositi prin tara !!


AncaNicolae pe unde o fi umbland ?



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Dau si o cafea cui doreste !!

In rest ce sa va mai zic : multumesc lui Dumnezeu ca suntem sanatosi sincer m-au cam dat peste cap ultimele evenimente triste de pe forum

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Buna dimineata,

Novus, primesc cafeaua ta si, in rest, ma simt iarasi lovita de disperare.

De ce se intampla atatea rele?!

Buni a fost iarasi cu Victor la dr, de data asta la orelist. Infectia de la ochi e un fel de ulcior. A spus sa continuam tratamentul cu picaturi ( pe care nu prea reusim sa i le punem) si fie se va retrage, fie se va agrava iarasi... Dar in nici un caz a spus ca nu va interveni chirurgical, asa cum spusese initial cretinul de pediatru.
Cauza: manute murdare duse la ochi...
Insa il voi duce la dr si aici in Bucuresti, imediat ce il aducem.
Noi am vrut sa inchiriem un apartament in zona Aviatie, aproape ca reusisem si cand sa batem palma cu proprietarii, au inceput sa spuna ca nu sunt de acord sa isi ia patul de o persoana din camera mica, ca nu sunt de acord ca in apartamentul de 3 camere sa locuiasca 4 persoane, ca... Nici nu a fost vorba de 4 persoane ca noi suntem 3. Motivul pentru care vroiam sa isi ia patul era sa punem acolo o canapea extensibila pana cand reuseam sa-l obisnuim pe Victor sa doarma singur. Adica nu puteam sa ne mutam cu el in casa noua si sa il si pune asa, dintr-o data singur...prea multe shocuri pe saracul pui de om. Ma rog, n-a fost sa fie!
Acum facem putina curatenie in apartamentul nostru si...ne inarmam cu rabdare pentru naveta ce ne asteapta.
Eu azi plec la Viena pentru 3 zile, sambata ne ducem la o nunta la Olanesti, asa ca pe Victor il mai vad peste 2 saptamani.
Cam atat despre mine.
Va pup pe toate, cu drag.

_

http://iulia-elena.blogspot.ro/



[size=1]Gigelica ,mami de Piton

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

N-am vazut, n-am auzit....



Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 14+

IULIA va invinge CANCERUL!


te sun saptamana viitoare, pe luni, sa raspunzi la telefon, te rooog!

_

http://iulia-elena.blogspot.ro/



[size=1]Gigelica ,mami de Piton

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Neatza!

Of Doamne, ce de vesti triste in ultima vreme. Prea multi ingerasi, prea multa durere pentru parinti. Or avea toate sensul lor, nu stiu, dar pt mintea umana e cam greu de acceptat. Cum spunea si NOVUS, sa multumim lui Dumnezeu ca suntem sanatosi.

NOVUSEL, azi sunt inapoi in retea,, ieri a fost inchis toata ziua, fara baterie, dar azi putem comunica

ANAAN, si mie mi-ar fi placut sa ne vedem, si de NOVUSEL am fost aproape, dar eram chiar tare obositi si mai aveam drum f lung in fata. Dar promit sa ne vedem la un moment dat ca lumea, pe indelete

Noi tot de capul nostru, Ana e bine, se intelege bine cu mama, pe mama insa am simtit-o cam obosita si cam nervoasa si i-am spus ca ma udc sa o iau, ca nu vreau sa le chinui, dar mi-a spus ca nu e cazul, sa stau linistita ca se descurca, Sper sa fie asa, ca stiu f bine ce copil solicitant poate fi Ana

Va pup si va doresc o zi frumu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Neata.

Eu mucesc si tusesc. Cica e canicula

Dau pentru somnorosi si o felie de tort pt fetele mai harnice Azi implineste 1 an finul meu, Aius, si ii urez si pe aceasta cale sa creasca mare si intelept si sa continue sa dea sens unor vieti...

Sunt intr-o pasa mai melancolica zilele astea. Am sentimentul ala de neverending story, ca nu se mai termina problemele... Cu unele te poti lupta, dar pt altele solutia nu sta in mana oamenilor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Pisik, cica nu esti nici azi in retea , te cred ca e greu dupa concediu
Da tu un semn cand intri in retea


Monnvas sa-ti treaca mucoseala si melancolia !

Si finutului tau, sa fie sanatos !!





Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

tufete dragi

sunt sieu pe aici...huna e mai bine inca-i mai ies "bubite" ma striga s-o dau cu "chema" se straduieste sa nu se scarpine..deja se joaca

eu mi-s "intoarsa" cu ale mele ...cum sunt mereu cand nu-mi ies calculele indiferent cum le-as aseza...

Bogdi se cauta de bubite sa vada cand "vin si la el" caci i-am explicat in mare ce se poate intampla

Lucia e ambalat dar astept o zi cand sa vina al meu la o ora rezonabila sa pot ajunge la posta..caci huna-i contagioasa si stam in casa(ma surprnide cat e de ascultatoare o data i-am spus ca nu are voie sa iasa afara pana se trec bubitele si chiar nu cere afara ...ea care nu o tineai in casa 1 zi intreaga)

Simona bafta si sa fie asa cum iti doresti .

all


~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput