Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *442*

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Ilinco, ai PM si tu

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdyi2001 spune:

Mersi mult Ilinca!
Incerc acu cu Forward.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:


BIANCA

Sa fii sanatoasa, fericita si implinita cu viata ta.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

BIANCA

Sa fii sanatoasa si iubita!

La multi ani!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Da... am postat si mai devreme, dar degeaba.

Azi eram in oras si am intrat strict pe mail, n-am vazut ce a scris Magda pe forum. Sper ca v-ati descurcat, banuiesc ca ma trageati de manecuta daca nu era asa.

Bag indata anunturile pe blog si pe FB.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Buna dimineata!Cafeaua e gata, la fel si ceaiul, asa ca va astept.La noi se anunta canicula azi, deja e foarte cald in casa, afara nici nu vreau sa imi imaginez. Noi vom gati briose , iar pe seara abia vom iesi la plimbare. Am primit o invitatie si la piscina, pe care cred ca o sa o onoram.Voi ce planuri de weekend aveti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamariame

Buna dimineata!
Cafeaua e gata, la fel si ceaiul, asa ca va astept.
La noi se anunta canicula azi, deja e foarte cald in casa, afara nici nu vreau sa imi imaginez. Noi vom gati briose , iar pe seara abia vom iesi la plimbare. Am primit o invitatie si la piscina, pe care cred ca o sa o onoram.
Voi ce planuri de weekend aveti?






Pun si eu o bucatica de baclava langa cafea!

Pai canicula a fost si ieri... si alalteieri...

Dupa ce nu am pus AC in camera Adelei "sa nu raceasca", aseara am culcat-o pe canapeaua din sufragerie, ca era FOARTE cald la ea in camera...

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 14+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Mai e cineva pe fir?Eu sunt deja la a doua cafea...M-am decis sa merg la mare cu Eva, sigur nu ii strica ei inca o saptamana de aerosoli, asa ca studiez oferte din programul litoralul pt toti.Novus, tu cand pleci? Si unde?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamariame

Mai e cineva pe fir?
Eu sunt deja la a doua cafea...
M-am decis sa merg la mare cu Eva, sigur nu ii strica ei inca o saptamana de aerosoli, asa ca studiez oferte din programul litoralul pt toti.
Novus, tu cand pleci? Si unde?






Eu... sunt aici si dau refresh. Mai activez pe la bucatarie, mai dau refresh. Si unite-asa, sper sa-mi termin treaba.

Eu beau o singura cafea de dimineata, sa ma pun pe picioare, pe urma sunt cuminte Dar beau la aaaaaaaaaapaaaaaaaaa.... Asta cu apa am avut-o si la sarcina cu Adela, insa acum am o gramada de alte simptome de gravideala de care stiam doar din auzite.

De mare... la anul pe vremea asta poate...

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 14+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Ha, Denisa, ce chestie. Acelasi lucru fac si eu. Gatesc si dau refresh Ce faci bun?Eu am briose cu coacaze in cuptor, urmeaza niste pulpite cu cartofi in tava si placinta cu branza de vaci.

Mergi la inceput