Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *442*

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Dodo, iti trimit un PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Avem astazi si o sarbatorita de seama, da de baut cand se intoarce din vacanta !!

BIANCA

Sa fii sanatoasa si sa ii ai langa tine pe cei dragi mereu



La multi ani!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 14+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

La Multi Ani, Bianca!! Sa ne traiesti!! Te asteptam cu sampania...rece

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdyi2001 spune:


BIANCA

Sa fii sanatoasa si iubita!La multi ani!

Acu sa dau si Buna ziua!

Eu vi cu treburi importante si cat se poate de URGENTE:

MONN, NOVUS, SIMPLY, sau chiar CAMI(daca citesti) am nevoie URGENT de o poza originala a Iuliei( nu marita si nu micsorata) pe adresa de email: m.palm@skynet.be

M-au contactat cei de la ziarul local de aici pt a face public cazul Iepuricii si nu pot copia din blog sau din alta parte pt ca nu se vede bine( apar punctele acelea, nu stiu sa explic, dar sper ca m-am facut inteleasa).

Va rog mult de tot, imi trebuie cel tarziu in seara asta!!!!!!!!!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdyi2001 spune:

Ahhh si inca o rugaminte pt Monn, ca era sa uit...
Cine a facut traducerea in germana a primei povesti de pe blog, poate traduce si povestea "-10 cm"??? Cei implicati aici in campanie s-au inspirat fff mult de pe blog, mi-au mai pus si mie intrebari, dar in mare parte de pe blog si urmaresc povestea ei cu sufletul la gura...
Acu , daca ne-a contactat si ziarul, m-am gandit ca ar fi bine sa mai fie tradus inca ceva si m-am gandit la asta...

Mersi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Magdy, verifica-ti mailul, a trimit Monnvas poza/poze, nu stiu exact; nu prea are acces la comp acum, nu stiu daca a apucat sa citeasca ce ai scris acum. Sa zici de ai primit poza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdyi2001 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Magdy, verifica-ti mailul, a trimit Monnvas poza/poze, nu stiu exact; nu prea are acces la comp acum, nu stiu daca a apucat sa citeasca ce ai scris acum. Sa zici de ai primit poza.

IULIA va invinge CANCERUL

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.


Ilincule mersi de info

Am primit doua mailuri de la Monn, dar in adr mea. Chiar ma gandeam cat e de prompta... Dar le pote trimite in adresa care am pus-o eu mai sus???? Ca nu pot sa trimit mai departe cu Replay. Nu stiu ce, Doamne iarta-ma , are compul asta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Magdy, eu am pozele la birou , sper ca a reusit Monnvas sa se conecteze


Anaan, Anamariame, Ilinca maine va ajung afisele iar la Alexandra luni ca maine e plecata


Eu inca nu stiu ce facem in wkd , depinde de Pisi si de asociatii lui nemti care pleaca abia duminica si poate avem program comun, de balaceala

Voi care ce faceti ??

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Magdy, nu cu reply tre sa trimiti ci cu "forward"; da forward si baga adresa de care zici. Eu nu am observat adresa, doar i-am scris raoid sms lui monnvas ca ai nevoie urgenta de poza. Cum spuneam, cred ca a intrat doar cat sa-ti trimita, nu are acces la net sau timp, nu stiu exact.
Daca nu reusesti cu forward salveaza pozele la tine in comp si apoi ataseaza-le unui mail catre adresa care trebuie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Novusica, ai pm


Mergi la inceput