Efectele inconstientei crase a USL(2)

Efectele inconstientei crase a USL(2) | Autor: danet

Link direct la acest mesaj

<<<Topic precedent



Citat:
citat din mesajul lui Deceneus

[quote]citat din mesajul lui danet
Pentru cei care au uitat ( intentionat sau nu ) si europarlamentarul EBA, o intelectuala de marca, a fost vreme indelungata iubita lui Andrei Nastase.

Da' asta nu se pune,nu?

Esti sigura?
Sau il confunzi cu Andrei Hrebenciuc?

Ai dreptate,stau prost cu mondenitatile.
Din cate imi aduc aminte , bercea mondialul e finul familiei basescu,sau un alt mare interlop.
Sau nici asta nu conteaza?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Citat:
citat din mesajul lui valentinag

Mie mi se pare de rasul curcilor! Tu, o judecatoare, membra CSM pe deasupra, apolitica prin definitie, propusa la functia de ministru, te duci sa te intalnesti cu X, cu o masina condusa de Andrei Nastase? Pai ce credibilitate mai ai tu Mona Pivniceru, cand ai relatii, de orice natura ar fi ele, cu familia unui condamnat! Nu se presupune ca esti mai presus de chestiile astea?
Mai ales ca Nastase inca mai are procese pe rol, procese unde tu Mona, poti sa fi judecator!
Dezamagire totala!

"La vita e bella"
www.youtube.com/watch?v=-3fbAZECphs" target="_blank">Explore Romania


De mancare
Dulciuri
Din gradina mea


Exact.
Si mai este si judecator la ICCJ, unde are Nastase procesele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marina
Vedeti ca au fotografiat-o si pe sharon stone pupandu-se cu iubitul in herastrau, si pe lady gaga putin fara chiloti.

Tot la ordin.
Pentru ca, nu-i asa? ce-i frumos si lui Zeus ii place.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Deceneus poti sa ma crezi tampita in continuare, sunt si blonda daca te ajuta, dar eu daca ar veni cea mai buna prietena a mea locuind la bloc si fiind angajata pe undeva la stat as intreba-o asa prieteneste de la obraz, fata (urasc adresarea asta dar merge in context) de unde mama naibiii ti-ai tras Audi ultimul racnet cu sofer? Mi-as pune asa o mica intrebare, de unde frate?


Citat:
citat din mesajul lui Deceneus

Citat:
citat din mesajul lui Marina

Vedeti ca au fotografiat-o si pe sharon stone pupandu-se cu iubitul in herastrau, si pe lady gaga putin fara chiloti. Sper ca nu e securitatea de vina



@Marina - vedetele sunt "vanate" de paparatii, iar politicienii si functionarii de rang inalt de cei care au interesul sa-i compromita.
Cine avea interesul sa o urmareasca le M Pivniceru?

Mintile ilustre discuta idei; Inteligentele medii discuta evenimente; Mintile reduse discuta persoane. (Eleanor Roosevelt )


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Si mai remarc in continuare cu tristete ca problema nu e de ce madama asta se urca in masina fiului unui personaj atat de controversat ci de ce a fost pozata. Eu sa fiu pozar si sa-mi castig existenta din vanzarea fotografiilor m-as gandi bine ce blonda sa aleg Sharon sau Mona, cine face azi rating in romanika?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Ultima si ma duc la culcare dar am uitat sa intreb, cum a fost mitingul de azi de la Universitate Deceneus? Revolutionar?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marina

Si mai remarc in continuare cu tristete ca problema nu e de ce madama asta se urca in masina fiului unui personaj atat de controversat ci de ce a fost pozata. Eu sa fiu pozar si sa-mi castig existenta din vanzarea fotografiilor m-as gandi bine ce blonda sa aleg Sharon sau Mona, cine face azi rating in romanika?

Marina


Marina, total de acord.
Problema nu e ca Ponta a plagiat, ci ca cine si de ce a descoperit plagiatul.
Problema nu e ca Ponta semneaza hirtii cu "societatea civila" a lui Dogaru ca sa desfiinteze DNA, curtea constitutionala si tot ce asigura statul de drept in tara asta, ci ca cine a dat treaba asta in presa.
Problema nu e ca interimarul comploteaza cu penalii din PNL la decapitarea DNA-ului, ci ca cine e responsabil de aparitia stenogramelor.
Problema nu e ca madam Pivniceru se urca in masina unui infractor, ci ca de ce au filmat-o unii.
Problema nu e ca procurorii investigheaza voturile multiple la referendum, ci ca de ce isi permit sa chestioneze cetatenii.

E absolut trist ce se intimpla, de acord.
CSM, Parchetul General si DNA sint supuse la presiuni imense si e de admirat ca reusesc sa isi faca treaba, desi multi si-ar fi dorit sa cedeze si sa lucreze in favoarea politicienilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

Si legat de madam Pivniceru, as vrea sa mai adaug ca, pe linga faptul ca e propusa ca ministru al justitiei, e si judecator la inalta curte. Coincidenta sau nu, Adrian Nastase are inca doua procese pe rol la Inalta Curte.
Deci totusi, ce cauta ea in masina detinutului Nastase pt a se intilni cu consilierul lui pe probleme juridice? Si, mai ales, cum isi permite sa continue mascarada asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

Ultima si ma duc.
Revolutia borfasilor, vorba lui Dan Tapalaga, continua.

via Mircea Bozan, FB:


Astazi a avut loc o actiune de amploare al PM Ponta in: Ploiesti, Sibiu, Hunedoara, Cluj, Baia Mare, Oradea, Olt, pentru a pune la punct organizarea unor actiuni de mari proportii anti-Basescu, anti sistem juridic prin care sa se creeze senzatia ca "poporul roman se opune actiunilor procuraturii". La Sibiu, a ajuns la 11,20 pana 11,40, a adus o mapa consistenta cu documente. <discutiile s-au desfasurat in sala de protocol de la Gate4. L-a asteptat seful prefecturii Cindrea. Dupa plecarea lui Ponta, au plecat de pe aeroportul Sibiu sase zboruri cu helicoptere SMURD prin personaje imbracate in uniforma SMURD,care au primit pe rand cate un plic, decoland in directii diferite. Ultimul zbor Smurd plecat de la Sibiu s-a efectuat la ora 12,18 intarziind astfel decolarea si aterizarea tuturor curselor aeriene programate


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celena2 spune:

Si ce planuri marete avea Mona Pivniceru si fostul procuror al CSM, Balan

http://www.revista22.ro/romania-libera-procurorii-au-interceptari-cu-mona-pivniceru-din-care-ar-rezulta-planul-de-subordonare-a-justitiei-17152.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Citat:
citat din mesajul lui Marina
Vedeti ca au fotografiat-o si pe sharon stone pupandu-se cu iubitul in herastrau, si pe lady gaga putin fara chiloti.

Tot la ordin.
Pentru ca, nu-i asa? ce-i frumos si lui Zeus ii place.

Eiii Capcaunule, ai coborat din munti?
Pe unde ai fost, in Bucegi sau pe Ceahlau, ?
L-ai luat si pe capcaunel?
Ai mei i-au speriat pe lenesi ultima oara cand au fost pe munte!

Mergi la inceput