LMA Juniori de Iulie-August 2004*8 ani*(102)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Luca

Si o zi frumoasa tuturor.
Io coc vinete sa le trantesc in congelator.
Am fost sa-mi vad sirena la inot, in sfarsit pot declara ca inoata bine si acum invata sa sara in apa.



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza
La multi ani Luca,mult noroc in viata!!Simona sa-ti traiasca flacaul!
Cristalinaconcediu placut
Roxi insanatosire grabnica lui Pupu
Meii mandra mea abia asteapta sa inceapa scoalaca s-a saturat de cicalelile mele
Daria felicitari inotatoarei...io de cate ori ma uit la pozele voastre sunt tare invidioasa ca-n ieshi n-avem si noi un bazin ca lumea
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Avem mare noroc, desi nu profitam cat am putea.
Acum in clasa a doua sper sa prindem si noi un curs pentru elevi, suportat partial de catre primarie. Sunt curioasa cati copii vor fi, ca am auzit deja parnti spunand ca va fi: frig / vant / ploaie / apa rece / copil sensibil / prea dimineata :-))) Se merge parca de 2 x pe saptamana in loc de orele de sport.

Azi ma gandeam ca nu am cum sa strecor macar o zi de inot pe saptamana la ploada in timpul scolii :( efectiv nu avem cand si e mare pacat :((( Tare bine i-ar prinde si chiar daca nu e ea o albinuta, merge cu drag.



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata doamnelor
la noi viroza e tot in floare, a luat nitel si Patrick se pare.... motiv sa planga ca el nu poate merge la plaja
Cristal, drum bun, cand plecati?
Robi, spor mult la treaba! si sa iasa totul asa cum trebuei
Daria, super chestia cu programul sponsorizat de primarie. ii ia cu masina de la scoala? sau cum se va organiza totul?
o zi buna sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Daria - cursul este despre ce?
Roxi - sanatate multa!
Si pentru ca am scapat sarbatorituld e ieri - la multi ani Luca - Simona, sa-ti traiasca baiatul!
Kim - Luca cum mai este? Sper ca mai bine...
Robi - dar nu-l poti lasa pe Matei la afterschool? Parca imi amintesc ca anul trecut a fost, sau gresesc?

Gata, fug si eu la treaba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Sanatati la constanteni
Luca oare e mai bine ?
Rox da, vin microbusele si ii iau pe copii + invatatoare + profi de sport :-)
Sunt cursuri de initiere inot, foarte serios se lucreaza, iar cei care deja stiu deja, efectiv inoata intensiv ora aia. Noi am mai fost asa cu scoala lui Nico :-)


dar faza verii e alta: sambata in drumetie am dat nas in nas cu o echipa ce face rafting pe crisul repede asa ca peste 2 ani sigur ii inscriem pe copii sa invete ce e ala inotat in rau




Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

rafting!! bestial
super programul, jos palaria pentru primarie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

io va citesc dar nu apuc sa mai scriu:(..ma omoara azi pacientii..la unul am chemat inclusiv 112 ca nu era de noi..

Luca este ok acum...nu au trecut de tot..ggl inca mai sunt dar nu mai sunt durerosi si s-au micsorat..leziunea retroauriculara inca exista..o tratam si pe aia..

in rest azi cica au cosit la mine in curte..erau buruienile pana la umarul meu..parol!..am sa pun niste poze (cand voi avea timp)..

Daria super misto..eu chiar azi in autobuz ma gandeam ca eu nu am cum sa-l duc pe Luca la act. extrascolare..ba mai mult..martea si joia o sa stea fara noi (adica cu bunicul doar)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Heloo! V-am mai scris azi un mesaj, nu stiu unde e

Scriam ca Matei innoata in piscina noastra de 3 m diametru si 80 cm adancime, pe sub apa, i-am luat si ochelari, e super incantat, dar nu pot spune ca e innot adevarat. isi doreste tare mult, nu avem cand!

Gabi, Matei a fost la after-school, problema e ca trebuie sa vedem daca ni-l pot duce ei acasa, pentru ca nu am cum sa merg eu, e departe si e la 5, eu lucrez pana la 5.30...
Toate au o rezolvare...

Maine e ziua lui, sper sa iasa asa cum am planificat, sunt asa de aglomerata la job incat am inima cat un purice, sper sa nu fie nevoie sa vin.

Kim, pentru Luca, sa treaca repede!

Daria, vreau si eu rafting :)

Va pup!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Noah atunci voi mergeti cu Giulik la rafting ca io una nu merg :D era sa mi las dintii in Cris de copil si mi a ajuns :D
Kim, ce bine ca Luca e mai bine !!!
Rob, pe voi va uram maine, sper sa reusesti tot ce ti ai propus !
Si eu ma gandesc cu groaza la scoala. A fost bine asa lalaiala in vacanta, fara stres si cu 100 lei a mers zilnic la inot, vi-am zis, nu ? Uoofff. Oare de cate ori 100 ma va costa noul an scolar ? :D Deja am cosmaruri.



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Alex

Mergi la inceput