LMA Juniori de Iulie-August 2004*8 ani*(102)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

La multi ani Rares!

Neata!
Eu am dat o fuga pana la servici. Maine plecam la mare si am zis sa vedem daca e ceva de rezolvat ca sa nu ne trezim ca ne suna cand ne e plaja mai draga.
Eu am inima mica si pitici pe creieri ac de obicei cand plecam de acasa! (nu cred ca-mi mai trece vreodata, sa ajung sa ma bucur si eu de vacanta ca un om normal la cap!)
Fetele de abia asteapta balaceala!

Olivia multa sanatate lui Luca! Sper sa-i dati mai repede de cap!
Liliana, sanatate multa si tie si Adelutei!
Roberta, sa aveti joi o zi minunata impreuna cu Matei, asa cum isi doreste!

Eu am zis ca ma gandesc la rechizite de pe 1 septembrie dar tot am luat cate ceva cand am fost in weekend la cumparaturi. Cred ca daca ar incepe acum scoala nu am avea probleme un timp, ca avem rezerve si am completat cu ce am mai cumparat acum...

Ma intinsei, ma duc pen' ca am ora la manichiura...mmmm...
O saptamana excelenta sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Cristal cam care ar fi piticii tai de pe creier?
zi-i aici, ca poate ii exorcizam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Hello! Si eu sunt tare prinsa...nu stiu daca voi mai avea vreodata timp :(

Kim, cum se simte Luca?

Cristal, vacanta placuta! Si eu am pitici pe creier cand plec la drum, dar eu ii pun pe seama stresului maxim... Cred ca e super vremea la mare acum.

Eu sunt zombie, nu pot sa dorm,sunt ocupata la serviciu 110%, in plus ma gandesc ce fac cu Matei cand incepe scoala, eu lucrez pana la 17.30, Petro e la magazin cel putin pana la 19.00, eu nu am cu ce sa ajung acasa...copilul?? nu am idee ce voi face cu el...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

la multi ani, rares! la multi ani tuturor sarbatoritilor de pina acum, sa fiti sanatosi cu mic si mare!
multumim pt urari, ne-am aniversat fara mare fast, la mosie. altfel sanatosi, voinici, in niciun caz nu asteptam scoala;))
poze am pus berechet pe feisbuc, pe webshots n-am mai apucat, asa ca va invit sa va faceti cont;))
n-am net acasa, asa ca nu mai sunt la curent cu noutatile, sper ca sunteti bine. citii ca luca a avut ecva probleme, sper sa le-ati rezolvat
cristal, vacante placute;)) ce frumos, mare/soare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Roxana, pai pitici pe creier am multi Exorcizam pana trecem la adolescenti si tot mai raman catziva
Astia de "plecat d'acasa" sunt direct legati de faptul ca eu sunt cu condusul masinii, am mari probleme cu somnul, mi se face rau de oboseala si pe langa raul ala mai intru si in panica...La fiecare deplasare am o cadere din asta
E de la cap...

Si vad ca in timp (ca sa nu zic "cu varsta") se amplifica!

Carmen, pai e vreunul care abia asteapta scoala!??!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

La Multi Ani Rares!!

Sa fii sanatos si norocos!!

Sanatate lui Luca, sper ca e spre bine!!

Cristal, dar de ce conduci tu (numai tu?) ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Pai fetele inca nu au carnet si pe John de abia acum am ajuns sa-l conving ca e absolut necesar sa exerseze si el...
Cred ca de Craciun o sa mearga el la volan!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Hai mai Cristal, ca e drum scurt pana la mare! Mergi incet si nu te avanti si nu avetid e ce sa aveti probleme! Vacanta placuta!

Adevarul este ca eu nu stiu ce m-as face fara masina - imi place sa conduc si m-am obisnuit tare cu ea...

M-am linistit, bine ca nu asteapta nimeni scoala...!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
Cristal, acum e floare la ureche drumul. va urcati pe autostrada si va dati jos la constanta deci as zice sa lasi piticii acasa, sa aiba si ei o vacanta
Robi, sper sa gasiti solutia ideala pentru Matei si scoala.
Eva s-a pricopsit cu o enteroviroza asa ca ne distram cu diaree, febra si ne-dormit. dar i-o trece si ei acu'
o zi frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

La multi ani, Luca! Blue Angel

Sunt prinsa pana peste cap la job, mai arunc un ochi pe aici...slaba activitate!

Va pup!

Mergi la inceput