LMA Juniori de Iulie-August 2004*8 ani*(102)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Da, a fost o super ocazie Daria. Noi am ratat inotul pana acum, desi l-am inscris pe Vic de 2 ori si am si platit, dar nu au fost profesori ca lumea.
Planuiesc sa ii bag pe amandoi la un program de inot de 3 luni, o sa ma usuce de bani, dar vor invata sa inoate.

La Multi Ani Luca!! La Multi Ani Matei (cu anticipatie )!

Eu una ma gandesc cu groaza la inceperea scolii, cand ma gandesc sa ii scot din casa la 7:00 ma apuca batzaielile fir-ar!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
la multi ani Matei!!! sa fii sanatos, fericit, norocos!!! Robi, sa va iasa azia sa cum v-ati dorit!!
da, si eu am ceva emotii la inceputul anului scolar, ca e prima oara cand va trebui sa o inregimentez si pe caprina. care e mai indaratnica asa dupa cum stiti. sper sa o mobilizez de dimineata si sa mai reusesc sa ii si bag ceva in gura inainte de a fugi pe usa
o zi frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

La multi ani Matei - Roberta, sa-ti traiasca puiul si sa fie sanatos!!

Rox - o dai pe Eva la gradi?

Trebuie sa fug ca am niste interviuri...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

La multi ani Matei!
Roberta, sa-ti traiasca voinicul, sa fie sanatos si voios!
Tinem pumnii sa iasa asa cum va doriti.

Olivia, ma bucur ca Luca e mai bine. Multa sanatate!

Roxana, sanatate maxima si sa treaca repede.
Se duce Eva la gradi!? Nu cred ca veti avea o problema...:)

Daria, super cu inotul!
Ale mele sunt ca broscutele in apa, dar nu dau semne ca ar vrea sa faca ceva organizat (la noi numai vara se poate, la piscina deschisa).

Noi suntem la soare si balaceala de marti. Am plecat la fix, am auzit la stiri ca-i canicula...

O zi frumoasa sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Cristal, deci ati ajuns deja?
Gabi, da.
eu nu-s asa sigura cu Eva si gradi fara probleme... ca ea e altfel in public. plus ca in ultimul timp se prosteste atat de tare cand vorbeste incat cred ca a uitat cum sa vorbeasca corect. am in plan un logoped de saptamana viitoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza
La multi ani Matei,multa sanatate si noroc in viata!!!Robisa-ti traiasca poetul.....si sa aveti o zi faina azi!!!
Deci io anul asta fac economie la greuuniforma nu-i iau ca inca ii mai vin cele doua sarafane de anul trecut,ghiozdan nu-i iau ca-i in stare buna cel vechi,penar nu si tot asa.....i-am luat doar un stilou de stangaci,exact ca cel vechi, pe care am dat 35 de lei...insa tot trebuie sa-i cumpar trening,pantofi,adidasi ca astea chiar nu-i mai vin....legat de activitatile extrascolare ea vrea sa continue cu teatru si baschet...si sa mearga si la sah...eu as vrea sa o dau la engleza si la chitara...vom vedea pe parcurs..
hai pupicei,sanatate si o zi faina sa avem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

La multi ani Luca, La multi ani Matei !
sanatate Evei si lui Luca !

n-am mai apucat sa scriu la timp :(

pe noi ne tampeste caldura de cateva zile e groaznic de cald, noaptea-s 27 de grade, in casa sub 30 nici vb

o zi buna s-avem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Multumesc de urari e gata :), tort duminica...

I-am luat cadou trening si cateva tricouri, bluze, Ioana,am gasit un magazin super OK ca si preturi-calitate, daca vrei,iti dau detalii.
Ce l-a incantat insa la maxim a fost o undita cu pesti din plastic, pe care am dat 5 lei si se joaca cu ea non-stop de dimineata :)

La 3 plecam la film si la MC, deci ne tinem de plan!

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Matei




Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Citat:
citat din mesajul lui roberta04
Ce l-a incantat insa la maxim a fost o undita cu pesti din plastic, pe care am dat 5 lei si se joaca cu ea non-stop de dimineata :)


aia care are magnet mic in varf si prinzi pestii cu ea?? ca si ai mei is innebuniti, i-a luat Olivia Evei acum aproape 2 ani si tot se joaca cu ea

Mergi la inceput