LMA Juniori de Iulie-August 2004*8 ani*(102)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Si eu am dat rar pe aici, dar din cauza de treaba multa la servici...se vede treaba ca mi-a scapat reclama cu spiderman...

Copiii sunt bine, Tudor un pic mucios, dar asa a fost de cand ne-am intors de la mare, deci toata vara...saptamana asta trebuie sa ma ocup si de analizele pt scoala (exudatul si ex coproparazitologic) plus ca nu i-am facut inca vaccinul de 4 ani lui Tudor...

In rest nu ma laud cu nimic...

La multi ani tuturor celor pe care i-am ratat, de onomastica sau de zi de nastere!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

hello

o saptamana linsitita si sanatate micutilor scoleri !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Neata,
La noi profesorii sunt in greva, asa ca au copiii vacanta prelungita....pana cand nu stim. Eu nu am vacanta, ca eu nu predau la scoala elementara sau liceu...asa ca eu pe baricade si copilul acasa cu tacs-o.
Va pup. O saptamana de vacanta frumoasa va doresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
Liliana, bune ceva zile de vacanta in plus
ce mai noutati?
noi nimic... pe acasa, parc, pian, din astea.
o zi frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Neata!
Am pus niste de poze din weekendul de acum 2 saptamini de la Sibiu:
http://home-and-garden.webshots.com/photo/2979783990050279906YmiJxv

In rest liniste si pe la noi - asteptam noile uniforme care vor veni vineri, maine ma duc sa-i duc la medic pentru exudatele faringiene...distractii din astea...

O zi frumoasa va urez!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Si la noi liniste si relax, sa aiba mandra forte proaspete :-)
Plimbari cu dadaca ziua, seara parc cu moi si atat. Io pe ogor ... Inca nu stiu cum voi putea sa-mi iau cele 3 zile de conced programate cu inceperea scolii din cauza colegului, iar :D



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Si eu pe aici, azi sunt acasa, mi-a fost rau toata noaptea, o indigestie, colica biliara, nu stiu...

Matei este la after-school de ieri, am decis sa mearga unde a fost si anul trecut, platim si transportul pana acasa, asa ca sper sa ne descurcam, in conditiile in care tati munceste toata ziua.
Matei e fericit, ii place acolo, chiar daca in octombrie se schimba invatatoarea. Ramane de vazut ce facem cu temele...

Va pup, o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Roberta, sanatate multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata doamnelor
Robi, sanatate multa si succes cu after-school-ul.
o zi frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata si de la noi !
Rob, sanatati la voi
O zi usoara tuturor



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca

Mergi la inceput