LMA Juniori de Iulie-August 2004*8 ani*(102)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns corianai spune:

Salutam
Io sunt desperata ca nu stiu ce sa ma fac cu Eva ca n-are deloc capul cu ea... azi avu inot cu scoala si am pregatit-o de acasa ca e absolut megaesential sa faca pipi dupa ce iese din apa (ca sa nu se infiripeze fro bacterie avand in vedere problemele noastre) A urlat toata seara ca sa nu merg cu ea ca e ciudat sa fie singura a carei mama se tine dupa ea la inot... de dus m-am dus si ce sa vezi... pipi nu a facut cum i-am spus, costumul de baie e ramas la dus si a pierdut o soseta Io nu pricep, din toti copiii de acolo de ce numai ea isi uita/pierde lucrurile si de ce nu poate sa asculte sa mearga la toaleta inainte de dusul de la sfarsit Nici nu pot sa dispar de la job in fiecare marti o ora juma sa o dadacesc pe ea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Corina
Sper sa nu se infiripe vreo bacterie!

In alta ordine de idei, cred ca multi sunt asa...Desi e evident ca Maria este printre cei mai aiuriti copii din clasa, si-ar uita si capul daca nu m-as tine dupa coada ei, e clar ca nu e singura...I-am vazut si pe ceilalti si cel putin un sfert zici ca-s frati

Sambata la petrecerea la care a fost si-a uitat cordeluta si sosetele! (ca in rest mai avea pe ea numai tricou, chiloti si pantaloni scurti!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Cori, imi pare rau..... la asta si Patrick e frate cu ea, cu capul in nori.

nu e tocmai ceva bun dar va rog, daca puteti sa va aruncati aici ochii... e un baiat doar cu 1 an mai mare ca ai nostri, au nevoie de fonduri urgent sa opereze tumora in Germania.... http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=174268

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

URGENT! SUNT intr.un DMce fel de deodorant sa iau pt Stefi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Andrea
al verde sau al natura nu retin, alb, 11 lei cca.



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

cu eticheta galbena - e cu galbenele. Alnatura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Corina, sper sa nu luati nicio buba nimik de pe acolo.
Daca te linisteste, asa e si fi`mea, in veci nu stie ce a avut la ea, ce e al ei, ce sa nu uite.
Aseara se ratoia cu mine ca de ce nu am pus eu celularul ei si sa urce "cineva" 7 etaje dupa celular ca nu mergea liftul :-))) Ahahaha :D




Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Acum am vazut Rox, io zic ca nu se supara fetele daca pui mai mare sa se vada
Este infiorator :(((
Azi si eu voi dona o suma mica si sigur mai scot ceva la bazar - presupunand ca va functiona bazarul.
Doamne fereste si apara :(((



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

"sa urce cineva" foare tare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corianai spune:

Multumesc pt incurajari, e bine sa auzi ca nu esti singur O sa-i fac diseara un scandal monstruos desi am sperante foarte slabe ca se prinde ceva...
De ce deodorant? a inceput sa le miroasa transpiratia? Eva a tot luat medicamentele ei pt vezica si au facut sa nu poata sa transpire deloc. De cand le-am intrerupt tocmai pt motivul asta a transpirat un pic la subrat de se minuna si ea (in Creta nu aici ) dar nu miroase deloc.

Mergi la inceput